Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι mods γιατί δεν αναλαμβάνουν..??

Μπαίνουμε κ απο κινητά και βλέπουμε στεφάνια κ λελουδα σελίδες επί σελίδων ..ημαρτον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα τολμήσω μια πρόβλεψη. Στο επόμενο καρέ το ευρωπαϊκό θα βγάλει μύτη Αδριατική Ιόνιο με χιονοχαμηλό για κεντροβόρεια!!!

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε μαπα ειναι τιποτα  δε θα βγάλει δε το βλέπετε...Και επίσης εκανε αλμα στο ουκμο

ακριβως... απο τα δυτικα δεν... ουτε 0 δεν θα πιασουμε στα 850 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Θα τολμήσω μια πρόβλεψη. Στο επόμενο καρέ το ευρωπαϊκό θα βγάλει μύτη Ανδριατική Ιόνιο με χιονοχαμηλό για κεντροβόρεια!!!

Μπέρδεψες τι λέψεις ...βροχοχαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, swtos είπε:

Πρώτον κάτσε να βγει πρώτα..δεύτερον θεωρεις ότι αυτός είναι ένας καλός χιονιάς? Τρίτον Πελοπόννησο πάνω από 700  μέτρα είναι τα χιόνια αυτά 

Εσύ ανέφερες ότι δεν έχει δείξει ούτε εικονικό χιονιά και σου έδειξα έναν.

Το κόβω εδώ παιδιά και συγνώμη, αλλά όπως είπε και ο φίλος μας διαβάζει κόσμος, ας μην γράφουμε ανυπόστατα πράγματα.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα τολμήσω μια πρόβλεψη. Στο επόμενο καρέ το ευρωπαϊκό θα βγάλει μύτη Ανδριατική Ιόνιο με χιονοχαμηλό για κεντροβόρεια!!!

Στο επομενκ θα πετάξει διαλυμένη μυτούλα ανάμεσα ιταλια ελλαδα και ψυχος μηδαμινο

 

 

Πόποπο διάνα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μολις ξυπνησα κ χαθηκα απο τα τρεξιματα.αλλαξαν αρκετα... προσπαθω να συνελθω κ να καταλαβω τπτ...κοιμηθηκα 3 ωρες κ ειναι λες κ περασαν 2 μερες μοντελικες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Αιντα παιοοοοοςςς ουτε καν βροχη

Αυστηρα κατω απο 120 ωρες απο εδω και περα... ****μοντελα

 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, swtos είπε:

Εικονικός χιονιάς Θεσσαλίας ήπειρο και ορεινά Πελοποννήσου..με Μαξ Τ850 ένα -8 γελάει ο κόσμος εικονικός χιονιάς φίλε μου είναι ένα -11 Αθήνα και -13 βόρεια Ελλάδα με χαμηλό Ρόδο η Ιόνιο και οι γραμμές να φτάνουν Αιγαίο όχι οι μπούρδες αυτές που αποτι φενεται ούτε αυτό θα βγει

Μιλας για την δικια σου τοποθεσια, γ αυτο εισαι λαθος εξ αρχης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οταν ειναι να χιονισει για την χωρα μας παντα το παιζουν δυσκολα στην αρχη τα μοντελα οποτε περιμενω αλλαγες στα επομενα τρεξιματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

12 βαθμοί άνοδος σε ένα ραν, χαλαρά.

Αυτό σε πείραξε οχι η αλλαγή στις 72 ωρες στον ατλαντικο που ήταν για αλλαγή στις 168 ωρες χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, swtos είπε:

Εικονικός χιονιάς Θεσσαλίας ήπειρο και ορεινά Πελοποννήσου..με Μαξ Τ850 ένα -8 γελάει ο κόσμος εικονικός χιονιάς φίλε μου είναι ένα -11 Αθήνα και -13 βόρεια Ελλάδα με χαμηλό Ρόδο η Ιόνιο και οι γραμμές να φτάνουν Αιγαίο όχι οι μπούρδες αυτές που αποτι φενεται ούτε αυτό θα βγει

Λοιπον για να τελειωνει εδω το θεμα.. ΑΥΤΑ εχουμε ΜΕ ΑΥΤΑ πορευομαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ilovesmow είπε:

Μιλας για την δικια σου τοποθεσια, γ αυτο εισαι λαθος εξ αρχης.

Όχι φίλε μ εγώ εδώ που μένω έτσι και αλλιώς βλέπω χιόνι σπάνια δεν με νοιάζει αλλά ακόμα και όταν βλέπω κεντρική Ελλάδα και πάνω άσπρη όλη η ακόμα και Αθήνα χερομαι και ας μην τα βλέπω δυπλα μου γενικά μιλαω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Αυτό σε πείραξε οχι η αλλαγή στις 72 ωρες στον ατλαντικο που ήταν για αλλαγή στις 168 ωρες χαχα

θεωρητικά στον ατλαντικό μικρότερη αλλαγή έκανε το ούκμο, αλλά κατά τα άλλα άστα δεν θέλω να τα βλέπω, συνεχίζω την εργασία μου τωρα, και ας αφήσω τον πονοκέφαλο των μοντέλων, πραγματικά αναρωτιέμαι τι θα κάνει στο 18αρι ο τζίφος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπηκα να διαβασω τα σχολια σας για παιο..Αλλα με το συμπαθειο..Ακρη δεν εβγαλα...100 φιλοι..1000 γνωμες...🤣Ειστε αρρωστοι ρεεε..Με αναγκαζετε να δω χαρτες...Αντε φιλια ρε παιδες...Οτι καλυτερο σε ολους για το 2022...Αφιερωμενο...

αρχείο λήψης.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...