Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουστε τους γηραιοτερους και μην προτρεχετε..Ο Θοδωρης και οχι μονο ειπαν κατι σαφες και σοφο..Απολαυστε αυτο που ερχεται και αφηστε το μετα...Τετοια κακοκαιρια δεν βλεπουμε συχνα..Πολυημερη,πανελλαδικη με πολλα νερα και αθφονα χιονια στα ορεινα μας..Χειμωνας δεν ειναι μονο οταν χιονισει στην πορτα μας..

Μη βλεπετε ορισμενοι το δεντρο..Γιατι χανετε το δασος..!!Ειχαμε μαθει σε χαμηλα των 6 ωρων..Απο αυριο μπαινουμε σε μια διαταραχη με διαρκεια..Απολαυστε την..Το διαστημα 14-15 ποσο μαλλον το μετα,ειναι μια αιωνιοτητα..Ζηστε το τωρα και βλεπουμε για μετα...Εγω στολισα..Πηρα αδεια και ειμαι ετοιμος για μπαλκονατο sex!!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Παίδες να ανοίξω το θέμα της κακοκαιρίας ή έχει προλάβει άλλος;

ανοιξε το γιαννη.απ οτι βλεπω δεν εχει παρει ρεζερβε😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 said:

Ακουστε τους γηραιοτερους και μην προτρεχετε..Ο Θοδωρης και οχι μονο ειπαν κατι σαφες και σοφο..Απολαυστε αυτο που ερχεται και αφηστε το μετα...Τετοια κακοκαιρια δεν βλεπουμε συχνα..Πολυημερη,πανελλαδικη με πολλα νερα και αθφονα χιονια...Χειμωνας δεν ειναι μονο οταν χιονισει στην πορτα μας..

Μη βλεπετε ορισμενοι το δεντρο..Γιατι χανετε το δασος..!!Ειχαμε μαθει σε χαμηλα των 6 ωρων..Απο αυριο μπαινουμε σε μια διαταραχη με διαρκεια..Απολαυστε την..Το διαστημα 14-15 ποσο μαλλον το μετα,ειναι μια αιωνιοτητα..Ζηστε το τωρα και βλεπουμε για μετα...Εγω στολισα..Πηρα αδεια και ειμαι ετοιμος για μπαλκονατο sex!!!!

έτσι! ομορφα και παναθηναικα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα Γρεβενά για 11 έχουμε ίδιο μέσο ορο θερμοκρασιακα με Φλώρινα ,, αρα οι χιονοπτωσεις θα εξαρτηθουν σε υψομετρο απο συγκλισεις και απο πολυ υετο , οπου κατσει αρκει να μασφε κατω αππ το 0 και αμα πλησιασουμε μειον 1 ακομα καλυτςρα θα το δουμε πιστευω σε τεράστια έκδοση ,  όλα αυτά συμφωνα με  τζιφο ανσαμπλ τζιφου και καποια  ευρωπαιου και τζεμ, τα κύρια ευρωπαιου ουκμο δεν έχουν τίποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ακουστε τους γηραιοτερους και μην προτρεχετε..Ο Θοδωρης και οχι μονο ειπαν κατι σαφες και σοφο..Απολαυστε αυτο που ερχεται και αφηστε το μετα...Τετοια κακοκαιρια δεν βλεπουμε συχνα..Πολυημερη,πανελλαδικη με πολλα νερα και αθφονα χιονια στα ορεινα μας..Χειμωνας δεν ειναι μονο οταν χιονισει στην πορτα μας..

Μη βλεπετε ορισμενοι το δεντρο..Γιατι χανετε το δασος..!!Ειχαμε μαθει σε χαμηλα των 6 ωρων..Απο αυριο μπαινουμε σε μια διαταραχη με διαρκεια..Απολαυστε την..Το διαστημα 14-15 ποσο μαλλον το μετα,ειναι μια αιωνιοτητα..Ζηστε το τωρα και βλεπουμε για μετα...Εγω στολισα..Πηρα αδεια και ειμαι ετοιμος για μπαλκονατο sex!!!!

Φιλε σου ευχομαι να περασεις καλα και να απολαυσεις ολο το πακετο οπως το εχεις σχεδιασει...για 14-15  και μετα τι βλειπεις???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη κακοκαιρια διαφαινεται για δευ-τρ-τετ.Μαλλον θα ανεβω στο αγαπημενο μου βουνο τη δευτερα να ηρεμησω,μετα απο 3 χρονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πλεον εχουμε κατι σαν αντιστροφη μετρηση.τις 2 προηγουμενες φορες ,μια τα χριστουγεννα και μια για τα φωτα, προδοθηκαμε στις 120-144 ωρες και εγιναν ολα σκονη και θρυψαλα και η ταση για πεδινο χιονι οπουδηποτε πηγε περιπατο οπως περιπατο πηγε και η αμετρητη διψα μου για 'ομηρικες μαχες' με τους φιλους προσηνεμους για το τραβηγμα του αυλωνα🤣..αντε μια σταση και ενα κουραγιο μεχρι την κυριακη αρχικα για μια πρωτη σταση για την ταση ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα την κακοκαιρία που έρχεται και ας μην προβλέπετε χιόνι ούτε για την κορυφή του Χορτιατη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, xionia polla είπε:

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα την κακοκαιρία που έρχεται και ας μην προβλέπετε χιόνι ούτε για την κορυφή του Χορτιατη.

πανο η αληθεια ειναι οτι εχουμε να δουμε τετοια χαμηλαρα αιωνες ισως και να εχουμε και προβληματα σε αρκετες περιοχες λογω μεγαλου υψους υετου οποτε πρεπει να το βλεπουμε.Απλα προσωπικα δεν ασχολουμαι ειδικα αυτη την περιοδο με τιποτα αλλο εκτος απο χιονι γι αυτο και την εχω προσπερασει.Εννοειτε οτι οι περισσοτεροι θα χαρουμε που θα κρυφτει ο ηλιος(οχι ολοι) ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει δεν ειναι σοκαριστικος ο μεσος ορος οπως χτες αλλα ειναι πολυ καλος και για τοσο μακρια αλλες φορες γι αυτα που βγαζει θα πετουσαμε την σκουφια μας.Οποτε ολα οκ κι ας μην δειχνει τα σοκαριστικα τοσο νωρις ας τα κρατησει απο δευτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και βασικα τωρα που τον βλεπω σε θερμοκρασιες και υετο ειναι ψυχρος και υετοφορος που σημαινει οτι πρεπει να εχει σεναριαρες μεσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πανο η αληθεια ειναι οτι εχουμε να δουμε τετοια χαμηλαρα αιωνες ισως και να εχουμε και προβληματα σε αρκετες περιοχες λογω μεγαλου υψους υετου οποτε πρεπει να το βλεπουμε.Απλα προσωπικα δεν ασχολουμαι ειδικα αυτη την περιοδο με τιποτα αλλο εκτος απο χιονι γι αυτο και την εχω προσπερασει.Εννοειτε οτι οι περισσοτεροι θα χαρουμε που θα κρυφτει ο ηλιος(οχι ολοι) ...

Καλά και εγώ χιόνι θέλω αλλά μπορεί να βγει μια υπέροχη κακοκαιρία(αν και φοβάμαι πως το χαμηλό της δευτέρας ίσως πάει νοτιότερα) Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι στο Πανο... Μάκης το όνομά μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Καλά και εγώ χιόνι θέλω αλλά μπορεί να βγει μια υπέροχη κακοκαιρία(αν και φοβάμαι πως το χαμηλό της δευτέρας ίσως πάει νοτιότερα) Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι στο Πανο... Μάκης το όνομά μου

ε και συ μικρο το κακο σε ξαναβαπτισα...😀..καλη χρονια λοιπον μακη και το χαμηλο που ειναι ψιλοβομβα θα δωσει παντου ετσι πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μπορω να περιμενω...Τελευταια μερα καλοκαιριας...Αντε να δουμε απο αυριο...

Αν ειχα σκυλο σιγουρα αυτος θα ταν δικος μου..😂Ωρα για σιεστα...

Lightning-copy.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, notios_polos said:

πλεον εχουμε κατι σαν αντιστροφη μετρηση.τις 2 προηγουμενες φορες ,μια τα χριστουγεννα και μια για τα φωτα, προδοθηκαμε στις 120-144 ωρες και εγιναν ολα σκονη και θρυψαλα και η ταση για πεδινο χιονι οπουδηποτε πηγε περιπατο οπως περιπατο πηγε και η αμετρητη διψα μου για 'ομηρικες μαχες' με τους φιλους προσηνεμους για το τραβηγμα του αυλωνα🤣..αντε μια σταση και ενα κουραγιο μεχρι την κυριακη αρχικα για μια πρωτη σταση για την ταση ...

dog chasing GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, xionia polla είπε:

Καλά και εγώ χιόνι θέλω αλλά μπορεί να βγει μια υπέροχη κακοκαιρία(αν και φοβάμαι πως το χαμηλό της δευτέρας ίσως πάει νοτιότερα) Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι στο Πανο... Μάκης το όνομά μου

Συμφωνω Θαναση..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 6αρι είναι για μένα σαν να μην έτρεξε ποτέ. ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΩ:

1. EMΠΟΔΙΣΜΑΤΑΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

2. ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ (μετά τις 14)  ΣΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΤΟΥ ΕΜΠΟΔΙΣΜΟΥ.

3. ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.

Θετική σκέψη και από Κυριακή θα έχουμε πάνω-κάτω την εικόνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Το 6αρι είναι για μένα σαν να μην έτρεξε ποτέ. ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΩ:

1. EMΠΟΔΙΣΜΑΤΑΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ

2. ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ (μετά τις 14)  ΣΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΤΟΥ ΕΜΠΟΔΙΣΜΟΥ.

3. ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ.

Θετική σκέψη και από Κυριακή θα έχουμε πάνω-κάτω την εικόνα.

Η Αριάδνη και η Μήδεια δεν ήταν καλοί χιονιαδες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowaddict said:

Η Αριάδνη και η Μήδεια δεν ήταν καλοί χιονιαδες;

H Mήδεια ήταν τοπικός χιονιάς. Αττικός κατά βάση.

Η Αριάδνη πολύ ισχυρότερη.

Αλλά μιλάω για κάτι μεγαλύτερο. Υπάρχουν στοιχεία για να βγει. Μακάρι να γίνει.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

αυτη η λιμνη η ταξιδιαρα προφανος εχει μπερδεψει μοντελα και ραν δεν ξερουν οπως ειναι λογικο που να την πανε και επηρεαζει και σημαντικα και τα μετα στην πειρπτωση που παει αρκετα δυτικα...οταν ξεμπερδεψουμε μ αυτη τοτε θα ξερουμε σαν ταση το τι θα γινει το κυριο διαστημα που εχω κεντραρει 15-20.Οποτε υπομονη μεχρι την κυριακη οπου εκει θα ξερουμε με βεβαιοτητα σχετικη το ταξιδι αυτης της λιμνης.

Βαγγέλη ταξιδιάρα λίμνη στα πρωινά μόνο ο τζίφος έβλεπε (μετά τις 144 ώρες αναφέρομαι.) Οπότε μόνο ο τζίφος παίζει να έχει μπερδευτεί από μια λίμνη που εφευρεθεί από τον ίδιο...🤣

Τα άλλα μοντέλα εάν έχουν μπερδευτεί θα είναι από άλλο αίτιο πάντως...(τα οποία σαν διάταξη ήταν διαφορετικά από τον τζίφο βέβαια.)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

dog chasing GIF

Α ρε τι μου θυμισες...Ετσι και τα μικρα σκυλακια του Γιωργου απο την δροσοπηγη,εβγαιναν στο μπαλκονι για να παιξει η γυναικα μου μαζι τους...Εν τελει..Επαιζαν αυτα μαζι της...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sakis13 said:

Α ρε τι μου θυμισες...Ετσι και τα μικρα σκυλακια του Γιωργου απο την δροσοπηγη,εβγαιναν στο μπαλκονι για να παιξει η γυναικα μου μαζι τους...Εν τελει..Επαιζαν αυτα μαζι της...🤣

Σάκη ετοιμάσου εσυ

Singing In The Rain Dancing GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...