Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Από ανσαμπλ μοντέλων παρ ολη τη φαπα που φάγαμε...πιστευω σε επικό διάστημα από 21 έως 30 το λιγότερο στη χώρα μας 

αντωνη τα ιδια λεμε απο 10-15 δεκ με τα ενς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ή θα αλλάξουν μαζικά τα τρεξίματα από αύριο για όσο πιο κοντά γίνεται ή θα πάμε για Φλεβάρη πιστεύω, χωρίς να το στηρίζω κάπου επιστημονικά, απλά δεν έχει νόημα να κοιτάμε τώρα το επόμενο διάστημα ενδιαφέροντος, δηλ το 21-. Κάθε φορά που το κάναμε αυτό φέτος απλά πηγαίναμε 4-7 μέρες πιο πίσω και ποτε δεν είχε καλό τέλος…😖

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Από ανσαμπλ μοντέλων παρ ολη τη φαπα που φάγαμε...πιστευω σε επικό διάστημα από 21 έως 30 το λιγότερο στη χώρα μας 

εγώ να σου πω την αλήθεια έχω απογοητευτεί.ολο και πιο πίσω είναι η κατάσταση.βαρεθηκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Gary είπε:

ποτε αρχιζουν τα 18αρια?

Το αικον 10:45 αν δεν κάνω λάθος και ο τζιφος 11:30 αλλά τι το θες και τα δύο για τα μάτια είναι μόνο.ουκμο Ευρωπαίος σέρνουν το χορό

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Gary είπε:

ποτε αρχιζουν τα 18αρια?

Εσυ τι τα θες βρε , αφού και να τα δεις μετά θα μας ρωτήσεις αν θα χιονισει 😁😁

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττικη πεντελη βουνο χιονια μετα τις 20 του μηνα βλεπει το ευρωπαικο..

canvas.png

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

σοβαρα     εδω απο τις 7 που σηκωθηκα χιονιζε καλουτσικα για κανα δυωρο   απο πευκοδασος κ πανω ειχε στρωσει

εκανε δουλεια ο βαρδαρης

ειστε κρυο μερος εκει γιαυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα πεδινας μας σιγουρα ειναι ενας μαλλον κακος χειμωνας αλλα για τα ορεινα μας αν μη τι αλλο ειναι τουλαχιστον ικανοποιητικος..Φυσικα υπαρχουν και καποιες περιοχες που ειναι αδικημενες αλλα εχουμε ζησει και πολυ χειροτερα..

Δυστυχως δεν υπαρχει τιποτα χειροπιαστο..Ουτε καν ως ταση..Για την Αττικη ο Διομηδης ηταν φιασκο...Ιδιως σε σχεση με τον υετο που εδιναν τα μοντελα..Ολα απετυχαν παταγωδως ακομα και στο nowcast...

Προχωραμε ομως..Καποιες δυσκοιλιες περιοχες στο χιονι αναμεσα τους και το λεκανοπεδιο της Αθηνας ψαχνουν την φωτοβολιδα..Αυτη κυνηγαμε καθε χρονο και θα την κυνηγαμε μεχρι το Μαρτη...Υπομονη θελει..Και κατα διαστηματα αποχη απο τα μοντελα..Θα μας χαζεψουν στο τελος..

Εχουμε δυο μηνες χειμωνα ακομα..Δεν ξενερωνουμε και προχωραμε...Αφηστε μακροπροθεσμα,ευχολογια,κηδειες,ταφοπλακες κτλ..Ο καιρος οτι ειναι να κανει θα το κανει..Και δεν θα ρωτησει κανεναν..Δε μπαινει σε καλουπια.

Καλο βραδυ σε ολους!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όταν θα κάνει ο Γκάρυ σχολιασμό χαρτών με ανάλυση εμποδισμων και αυλών τότε θα σκάσει μύτη το χαμένο χαμηλό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

Όταν θα κάνει ο Γκάρυ σχολιασμό χαρτών με ανάλυση εμποδισμων και αυλών τότε θα σκάσει μύτη το χαμένο χαμηλό...

αχαχαχαχαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Όταν θα κάνει ο Γκάρυ σχολιασμό χαρτών με ανάλυση εμποδισμων και αυλών τότε θα σκάσει μύτη το χαμένο χαμηλό...

ααα γι αυτο ρωτουσε τι ωρα αρχιζει το 18αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Πιο δυτικα μου φαίνεται το icon η είναι ιδέα μου;

Όντως είναι πιο δυτικά, για να δούμε μπας και γίνει κάτι για 19

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Όσο πιο δυτικά και να είναι, αν ο Αζορ δεν κινηθεί πολύ ΑΒΑ δεν προκειται να γίνει τίποτα.

Είναι η λεγόμενη ξυραφιά αυτή η κίνηση 

 

astor_550x550.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Όσο πιο δυτικά και να είναι, αν ο Αζορ δεν κινηθεί πολύ ΑΒΑ δεν προκειται να γίνει τίποτα.

****** των ονείρων μας 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα δικαιωθείς ειναι το μόνο σίγουρο. Θα ρίξει κάπου καλό χιόνι τον Γενάρη..όμως ο Φλεβάρης είναι ιστορικός για τα μέρη μου και θέλω να δοκιμασω την τύχη μου 

Νικόλα θα σου δώσω τον σκύλο που είχα σύμμαχο όταν άνοιξα τον περσινό Φλεβάρη. Ηταν γουρλής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...