Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Παντως μονο δυτικα δεν πηγε το ραν του τζιφου...πλεον μοιαζει πολυ με τα υπολοιπα για 19

δυστυχως ετσι φαινεται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς ο τζίφος έχει χαλάσει τόσο πολύ τις τελευταίες 10 μέρες που κάνει τα τρεξίματα 6ζ του αικον να φαίνονται αξιόπιστα. Ακόμα και το τζεμ που τα πήγαινε χάλια για ένα δίμηνο είναι πολύ καλύτερο αυτόν τον καιρό από ότι ο τζίφος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χάλια είναι η συνέχεια του χειρότερη και από εχθές για την δεύτερη φάση Αντώνη δυστυχώς.

Όχι για όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χάλια είναι η συνέχεια του χειρότερη και από εχθές για την δεύτερη φάση Αντώνη δυστυχώς.

το ειδες ή υποθετεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δυστυχώς ο τζίφος έχει χαλάσει τόσο πολύ τις τελευταίες 10 μέρες που κάνει τα τρεξίματα 6ζ του αικον να φαίνονται αξιόπιστα. Ακόμα και το τζεμ που τα πήγαινε χάλια για ένα δίμηνο είναι πολύ καλύτερο αυτόν τον καιρό από ότι ο τζίφος

Το τζεμ κοντευει να φτασει το ουκμο στην βαθμολογια τις τελευταιες 31 μερες κια ο τζιφος κοντευει να βγει 5ος και να τον περασει το jma..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

το ειδες ή υποθετεις;

Το υποθέτω, αλλά δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει κανείς αν κάνει συγκρίσεις με διάφορα τρεξίματα. Τίποτα εγώ για κεντροβόρεια, κοιτάω την τρίτη αναδίπλωση και μόνο απο εδώ και πέρα, και μόνο αν προκύψει κάποιο θαύμα για την δεύτερη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Το ουκμο δεν είναι για όλους άσχημο. 

ε πες μας ντε να καταλάβουμε κι εμείς οι λιγότερο σχετικοι βρε Νικο!! χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Το υποθέτω, αλλά δεν είναι δύσκολο να το καταλάβει κανείς αν κάνει συγκρίσεις με διάφορα τρεξίματα. Τίποτα εγώ για κεντροβόρεια, κοιτάω την τρίτη αναδίπλωση και μόνο απο εδώ και πέρα, και μόνο αν προκύψει κάποιο θαύμα για την δεύτερη.

Αν υπαρξει τριτη αναδιπλωση δηλαδη μετα τις 24 θα ειναι αποκλειστικα προσηνεμη μεχρι 24 οτι αρπαξουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το 18-19 τελειωσε οχι το 22 ..για 22 κυριακη θα εχουμε εικονα

Καλα μην είσαι τόσο σίγουρος και για της 22

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Καλα μην είσαι τόσο σίγουρος και για της 22

 

Σιγουρος δεν ειμαι αλλα πριν την κυριακη δεν μπορεις να ξερεις τι θα γινει στις 22..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Αν υπαρξει τριτη αναδιπλωση δηλαδη μετα τις 24 θα ειναι αποκλειστικα προσηνεμη μεχρι 24 οτι αρπαξουμε..

Τι να πω Κώστα, εμένα η τρίτη μου φαίνεται πολλά υποσχόμενη, τώρα αν καταντήσει και αυτή όπως οι άλλες ε καληνύχτα δεν θα χιονίσει ποτέ φέτος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Σιγουρος δεν ειμαι αλλα πριν την κυριακη δεν μπορεις να ξερεις τι θα γινει στις 22..

Ετσι λέγαμε και για τις 18 όμως 

Τεσπα τελικά θέλει πολύ τύχη για να πάρουμε κάτι σαν χώρα, με αυτή την μέσημβρινη κυκλοφορια .

Πάντα θα βρεθεί κάτι για να μας χαλάσει τις ελπίδες 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγγνώμη βρε παιδιά...έχετε ξεγράψει ηδη τη 2η αναδίπλωση (φαντάζομαι εννοείτε αυτή της 22/1) και μιλάτε για την 3η? Αυτό μου θυμίζει λιγάκι το μαντείο των Δελφών. Με το συμπαθειο κιόλας και με κάθε σεβασμό!

Οσες γνώσεις και να έχετε, δεν είναι πολύ βιαστικό να μιλάτε για τόσες ημέρες μπροστά και με τέτοια ensembles?

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..πανευρωπαικη ανοιξη απ το τζιφο στη καρδια του γεναρη( πανευρωπαικες αλκυονιδες ).......ξερω και γω,  γινονται αυτα?

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ανατολικά μπορούν το πάνε, πιο δυτικα ούτε λόγος και όλα χεράκι χεράκι όταν δείχνουν το τίποτα, στα καλά διαφωνούν τα γρουσούζικα 😂😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...