Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Για πότε Κώστα; ;;; Μήπως από 23 και μετά....Γιατί ένα σενάριο είναι να μη προλάβει καν να κατέβει αυτό στις 23 και να κατέβει στις 25 αλλο αυτό ίσως κατέβει δυτικά αρκετά 

Στο ευρωπαικο παει +0.5 18 και μετα μεχρι 22 παει στο -1.5 περιπου τα σεναρια παιζουν απο -1 εως -2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geod είπε:

ρε φιλε, αυτη εβλεπε υετικες τρυπες πανω απο τη Λυκοβρυση - πολυ απαισιοδοξο κοριτσι τς τς τς .. . 

Μου θύμησες τωρα και τον "καταπιονα" που ελεγε και μια παλια μορφή των forums..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Στο ευρωπαικο παει +0.5 18 και μετα μεχρι 22 παει στο -1.5 περιπου τα σεναρια παιζουν απο -1 εως -2

Μα δεν ειναι ούτε καν στα σενάρια του τοσο δυτικα σεναρια ..κατι αλλο παιζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μα δεν ειναι ούτε καν στα σενάρια του τοσο δυτικα σεναρια ..κατι αλλο παιζει

Αυτο λεω και εγω βεβαια ειναι μακρια ακομα το 22 δεν ξερεις πως θα πανε τα τρεξιματα μεχρι κυριακη

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Μόνο οταν βγαινει η Εφάρα να ταφοπλακιάσει....χιονίζεται το λεκανοπέδιο ,νόμος.

Επισης πρεπει να μπει η αυθεντική φόοοοοολααααααα..?προσπαθεί ο Σάκης λιγο αλλα ειναι μαιμου δε πιάνει 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bardaris είπε:

παιδιά...μόνο υετό μεχρι τις 96 ωρες να κοιτάτε...τα υπόλοιπα είναι ψυχοφθόρα και ψυχαναγκαστικά.. με αυτην την κυκλοφορία...περσι τουλάχιστον αξιζε το κυνήγι....φέτος...η ανατολική Ευρώπη ...ανεβηκε...πολύ ψηλά αλλά οι διατάξεις του Αζορικού...ετσι οπως τις καθορίζει ο Β Αντλαντικός είναι ακόμα απαγορευτικές...κάποια στιγμή θα ξεσπασει και σε εμάς(μακροπρόθεσμη Φεβρουαρίου από τον severe weather) μέχρι τότε μόνο υετό....

Ρε φίλε πέρσι με εκείνη την άθλια κυκλοφορία κατάφερα και άγγιξα χιόνι 2 φορές στα μέρη μου... Έστω και πετσα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Galanto said:

Επισης πρεπει να μπει η αυθεντική φόοοοοολααααααα..?προσπαθεί ο Σάκης λιγο αλλα ειναι μαιμου δε πιάνει 😂😂

Ναι ρε ...του Σακη είναι κινεζικη φολα, θελουμε του γείτονα μου την καθαροαιμη την Γλυφαδιωτικη ΦΟΛΑΑΑΑ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο λεω και εγω βεβαια ειναι μακρια ακομα το 22 δεν ξερεις πως θα πανε τα τρεξιματα μεχρι κυριακη

Ξέρουμε που μετριέται ο ναο σε ποσα περιοχή του Ατλαντικού στα νότια και στα βορεια η γενικα σαν διάταξη βγαινει....γιατξ ο χάρτης του ευρωπαιου εχει μια λιμνη εκει στις αζορές ενω βορεια φτανει 1040 μαλλον γι αυτό είναι αρνητικός ο ναο...Η μπα;;;;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παντως νε βαση το ναο και αο του ευρωπαικου θα επρεπε να φοβομαστε ιταλια κεντρικη ευρωπη και οχι τουρκια κλπ δυναμεις

ασε κ αυτοι ξεκουρδισμενοι ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, ICELARISSA said:

Παντως νε βαση το ναο και αο του ευρωπαικου θα επρεπε να φοβομαστε ιταλια κεντρικη ευρωπη και οχι τουρκια κλπ δυναμεις

Ε καποια στιγμη θα σκάσει και αυλωνας δυτικά αρκετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

ασε κ αυτοι ξεκουρδισμενοι ειναι

Δεν μιλαω για του τζιφου τους δεικτες αλλα του ευρωπαικου που εχουν σχεση παντα με την πραγματικοτητα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω θα συνεχισω κανα-δυο μερες ακομα να παρακολουθω την 19/01

 

058B6195-8B1F-44FC-9A89-E9135083D8C8.png
ααα, στις 336 ωρες χιονιζομαστε οι ανατολικοι προσηνεμοι😂

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ρε φίλε πέρσι με εκείνη την άθλια κυκλοφορία κατάφερα και άγγιξα χιόνι 2 φορές στα μέρη μου... Έστω και πετσα!! 

Μα πέρσι είχαμε κάτι -20 στα 850hpa στην γειτονιά...μας....ΑΣΘ και ανατροπές στο φούλ...φέτος ενα -10 γυροφέρνει απλά Πωλονία αντε Ρουμανία...τι να λεμε...οτι αξίζει φέτος είναι η Σύρτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ειναι αυτα τα πραγματα, ποιος μας δουλευει, δεν εχουν υπαρξει ποτέ τετοιοι χαρτες, ελεος!

 

αντικυκλωνας ενιαιος απο ακρη ακρη Ανατολη-Δυση;

 

 

38BF6855-48E3-4F18-839B-1876BA42810D.png

EEF9C521-0A74-4EF5-930F-B1D4B8F30D74.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Μα πέρσι είχαμε κάτι -20 στα 850hpa στην γειτονιά...μας....ΑΣΘ και ανατροπές στο φούλ...φέτος ενα -10 γυροφέρνει απλά Πωλονία αντε Ρουμανία...τι να λεμε...οτι αξίζει φέτος είναι η Σύρτη.

Περσι ειχες εναν απο τους 5  πιο θερμους χειμωνες απο το 1950 με 20+ μεγιστες και δεκεμβρη και γεναρη και φλεβαρη και τον υποτροπικο να κανει παρταρα....φετος ειναι αλλη μια αποδειξη οτι τα πεδινα για να χιονιστουν δεν τους ενδιαφερει τι γινετε με τις κλιματικες τιμες ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...