Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πραγματικα σαν την μερα της μαρμοτας παει να γινει η διαταξη για 21-23 παλι μια λιμνη αναμεσα στους εμποδισμους θα κρινει την αρχικη θεση του αζορ πριν την υποτιθεμενη καθοδο αυλωνα

Deja vu δηλαδή 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδια φτανει με τις εικονες ..οκ ειναι χαλια το ξερουμε αλλα ας το δουμε να ξερουμε τι δεν θα κανει τουλαχιστον...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Deja vu δηλαδή 😂😂

ελπιζω οχι γιατι τωρα το δειχνουν και αλλοι ελπιζω να μην το δειξει ο τζιφος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Στην επιβιωση της νιφαδας κοιτας το παχος της ατμοσφαιρας-thickness στα 500/1000.Που ουσιαστικα οσο χαμηλοτερο,τοσο μικροτερη η μεση θερμοκρασια στο στρωμα αυτο,που θα διανυσει η νιφαδα.

 Η θερμοκρασια στα 500 απο μονη της μπορει να υποδειξει πιθανοτητα ασταθειας,τραφ κλπ.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχει κάνα τεχνικό tip να πάμε κατευθείαν στη 2η καρτέλα; 

Αν και εγώ συνεχίζω να πιστεύω αλλά τη διαταραχή 19/1. Έστω καμία νιφαδα ρε αδερφέ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βασιλιάς στεναχωρήθηκε με τα μπινελικια μας και μαα βγάζει μούφα για τιμωρία. Το γράφω από μπαλκόνι και παγώνω ρεεε τι κρυο είναι αυτό. Άχρηστο..Α ρε βόρειοι τώρα σας νιώθω τι τραβάτε με τους προσηνεμους χιονιάδες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για να μην αγωνιάτε παιδιά πάρτε ενα τραιλερ τι θα δείτε στον τζίφο....ειναι κάτι σαν σκονακι...ανανεώνει κάθε τρείς ώρες...και ο τζίφος...το ακολουθεί...https://www.netweather.tv/charts-and-data/jetstream?fbclid=IwAR1Ljvi6DpEujfp9FFfMEVDegUIRsCak1Z_z6L5ORJrmwLaaYptUobSlGgY

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλη την παρέα.!!Με λένε Γιώργο και είμαι καλά!!Είπα μετά από τόσα χρόνια να κάνω ένα account και να τα λέμε και από εδώ αφού μέχρι το ώρα σας διάβαζα.. Άντε πάμε τώρα να φέρουμε και τον μεγάλο φετινό χιονία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Ride the lightning είπε:

Καλή χρονιά σε όλη την παρέα.!!Με λένε Γιώργο και είμαι καλά!!Είπα μετά από τόσα χρόνια να κάνω ένα account και να τα λέμε και από εδώ αφού μέχρι το ώρα σας διάβαζα.. Άντε πάμε τώρα να φέρουμε και τον μεγάλο φετινό χιονία....

Καλως ήρθες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Ride the lightning είπε:

Καλή χρονιά σε όλη την παρέα.!!Με λένε Γιώργο και είμαι καλά!!Είπα μετά από τόσα χρόνια να κάνω ένα account και να τα λέμε και από εδώ αφού μέχρι το ώρα σας διάβαζα.. Άντε πάμε τώρα να φέρουμε και τον μεγάλο φετινό χιονία....

καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε προσηνεμε!!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Ride the lightning είπε:

Καλή χρονιά σε όλη την παρέα.!!Με λένε Γιώργο και είμαι καλά!!Είπα μετά από τόσα χρόνια να κάνω ένα account και να τα λέμε και από εδώ αφού μέχρι το ώρα σας διάβαζα.. Άντε πάμε τώρα να φέρουμε και τον μεγάλο φετινό χιονία....

Καλως ήρθες. φίλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Ride the lightning said:

Καλή χρονιά σε όλη την παρέα.!!Με λένε Γιώργο και είμαι καλά!!Είπα μετά από τόσα χρόνια να κάνω ένα account και να τα λέμε και από εδώ αφού μέχρι το ώρα σας διάβαζα.. Άντε πάμε τώρα να φέρουμε και τον μεγάλο φετινό χιονία....

Καλωσήρθες φίλε

Bepanthol GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

 Κανένας δεν σχολιάζει το τρέξιμο ε; που καταντήσαμε με την απογοήτευση....

εγω τρεμβ στην ιδεα πλεον οτι μπορει να δειξει κανα χιονια που μαλλον για εκει το παει γ@@@ο την μα@@@ια μου μεσα...οχι να μην το κανει αυριο τα αλλα θα δειξουν τα αντιθετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

λεγε βαγγελη εχει διαφορες

απο την αρχη ειχε..το εβλεπα και με ελουζε κρυος ιδρωτας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε προσηνεμε!!😀

Χαχαχα...Κάτι θα μυριστηκα ρε Βαγγέλη και είπα να μπω ..Με έχει πείσει αρκετά το 22-23....Να Σάι καλά φίλε και καλά χιόνια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Τζίφος πολλές διαφορές από Ευρωπαίο και σε ''κοντινές'' ώρες. Έχουμε πολύ δρόμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...