Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν πρεπει να πεφτει καρφιτσα σε κανενα ραν απο τωρα μεχρι και κυριακη πρωι οταν θα σκαει συσωμα πλεον ο αυλωνας ολοκληρος και μεγαλοπρεπεις στα υπεροχα νερα του ντουμπβροβνικ του δυρραχιου και της κερκυρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Milko, τυρόπιτα κουρού και marlboro κόκκινο. Πολύ πιθανό να μην προλάβεις να δεις κανένα μοντέλο 😂😂😂

Σερπαντίνα ρε ,θα βγώ απο την λεκάνη στο nowcast 22/1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε κάποια φάση το ευρωπαϊκό για Αθήνα δίνει -7,6 στα 850 μέσο όρο με μόλις 4 σενάρια σημαντικά θερμότερα, τα υπόλοιπα είναι είτε στο μέσο όρο είτε παρακάτω. 🤣

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

δεν πρεπει να πεφτει καρφιτσα σε κανενα ραν απο τωρα μεχρι και κυριακη πρωι οταν θα σκαει συσωμα πλεον ο αυλωνας ολοκληρος και μεγαλοπρεπεις στα υπεροχα νερα του ντουμπβροβνικ του δυρραχιου και της κερκυρας

Καλό είναι Βαγγέλη που ονειρεύεσαι 

CatalogueItem.0333125.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οχι απλα θα μπεισ το ιονιο στελιο..θα μπει με ορμη και θα βγει και απ την αλλα πλευρα..αλλα ακομη και σ αυτη την περιπτωση ειμαστε τυχεροι και δεν την φοβαμαι γιατι αν γινει θα σημαινει γιαγαντιο διαγωνιο αυλωνα οποτε ειμαστε ακομη και ετσι καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιταξτε τους προσηνεμος ποσο χαλαροί είναι μειον 7 ,ι και υετος εμεις με το κυαλι θα ψάχνουμε υετο ...απογοητευση ....τουλάχιστον Πάμε για το 26 , 27 φαίνεται καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και δευτερα με το καλο τετοια ωρα θα μπουμπουνησω το πρωτο για φετος....😎

Μαζί σου Βαγγέλη μου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κοιταξτε τους προσηνεμος ποσο χαλαροί είναι μειον 7 ,ι και υετος εμεις με το κυαλι θα ψάχνουμε υετο ...απογοητευση ....τουλάχιστον Πάμε για το 26 , 27 φαίνεται καλο

σοβαρα τωρα?αντωνη αγορι μου ξυπναααααα....χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντωνη ολοι μα ολοι μα ολοι ολοι και ξανα μανα ολοι οι μεγαλοι κεντροβοριοι ξεκινησαν στις 6-7 μερες πριν με προδιαγραφες μεγαλου προσηνεμου..ολοι μα ολοι μα ολοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Εμένα μου θυμίζουν λιγάαακι και αυτό. Απλά τότε όπως βλέπουμε ο αυλώνας ήταν σημαντικά πιο αδύνατος σε σχέση με τώρα...

archives-1988-12-14-0-0.png.344934a6504331ed2f6a16d2296f2c62.png

ECM1-144.gif.bfa600d517fc84283f1bfcc3aef455bc.gif

Αλλη κλίση ο αζορικος τότε με υποστήριξη από υποτροπικο Ατλάντικο μέσα...αλλά πιο δυνατός Αυλώνας τώρα ίσως αλλά θα πετσοκοπει προσεχώς και αποκοπή μπορεί μια βδομάδα που νωρίς για πρόγνωση....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

πολυ μακρυα ειναι για να λεμε τετοια λογια :Ρ
δεν ειναι καλα για κανενα γτ αντικειμενικα δεν εχουν ακομα βαση. ας πεσουμε στις 120 ωρες και βλεπουμε

Αυριο στις 120 θα ειμαστε ολα θεμα εμποδισμου ειναι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μια διορθωση παρα πολυ σημαντικη μιας και μιλαμε για τον αζορ..το κεντρο του αζορ δεν ειναι η λοντρα...μπρειν γετι😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και μια διορθωση παρα πολυ σημαντικη μιας και μιλαμε για τον αζορ..το κεντρο του αζορ δεν ειναι η λοντρα...μπρειν γετι😎

Πρεπει να απομονωθει για να χουμε ελπιδες να παει λιγο βορειοτερα αυριο θα ξερουνε αν μπορει να το κανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοιταξτε τους προσηνεμος ποσο χαλαροί είναι μειον 7 ,ι και υετος εμεις με το κυαλι θα ψάχνουμε υετο ...απογοητευση ....τουλάχιστον Πάμε για το 26 , 27 φαίνεται καλο

Δεν νομίζω πατριώτη,στον Ευρωπαίο νομίζω σε αυτόν τον χρόνο μπορεί να μας δώσει με κάποια ασφάλεια την τάση...και η τάση είναι δυτικά.....η διαίσθηση μου είναι ότι....με λίγη τύχη..Αδριατική και Ιόνιο μπορεί να πάρουν φωτιά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ευρωπαϊκό στα σενάρια του δίνει γρήγορο πέρασμα χιονιά από κεντροβόρεια Ελλάδα την Παρασκευή και μετά προσήνεμη κατάληξη.

image.png.cc1254b0b2a3737836482a283bcee78e.png


image.png.c414270858332cea68d5b001ee30cf03.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυριο στις 120 θα ειμαστε ολα θεμα εμποδισμου ειναι...

ακριβως..σημαντικη η σημερινη μερα για το αν θα μας πετσοκοβε ακομη μια φορα στις ιδιες σχεδον ωρες..αλλα αυριο ειναι σημαντικοτατη με ολη την σημασια της λεξης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, freeze είπε:

ο @Gary ας βάλει γίγαντες να φουσκώνουν .......γιατί πάνε γάντι με τα χωριάτικα λουκάνικα που θα ψ'ησει .... (το πιασατε το υπονουμενο έτσι??)

γιατι ρε παιδια να μη δω και γω λιγο χιονι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

γιατι ρε παιδια να μη δω και γω λιγο χιονι?

γκαρυ για να δεις χιονακι κανε περιγραφη στο 18ζ...😎.ειμαι σιγουρος οτι τοσα χρονια ξερεις να το κανεις..χεχεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

γιατι ρε παιδια να μη δω και γω λιγο χιονι?

Θα δεις φιλε αυτη την φορα σιγουρα χιονι...απλα θα χει αλλο χρωμα δεν θα ειναι ασπρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...