Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

@Theomanioνα στησουμε το μπλοκο στις Βρυξέλλες ή να περιμενουμε ?ο στρατηγος τζιφος εδωσε συνθημα😂

Σας παραθέτω τις συντεταγμένες.

Λάβετε θέσεις άντρες μου 🔥🔥

IMG_20220116_001445.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φυσικα και ειναι σημαντικοι αρκει να μην παρερμηνευεται η χρηση τους.Το downstream development δεν ειναι αλλο απο την καταβαση αυλωνα στις "κατω" περιοχες του χαρτη.

θα διαφωνήσουμε φίλε μου και η πλάκα ειναι οτι μπορουμε να λεμε το ίδιο....και φυσικά μπορεί να κουράσω..πάντως ο τζίφος το βγάζει...σιγά σιγά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχεδόν βγάζει νότια Αδριατική και Ιόνιο χαμηλές πιέσεις χαμηλό Παρασκευή  ήδη ...!  καλά μέχρι Τετάρτη θα δούμε πολλά μωράκια.....εεεεεε σενάριαααα...🤣🤣🤫🤫🆘⌛🥶

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Εχει λογο που λεγεται καρναβαλος.

Χθες στο 18ρι τον εβγαζε Τουρκια, σημερα τον εφτασε Γαλλια.

Ότι μοντέλο μας συμφέρει αυτό κοιτάμε φίλε μου. Βγάλαμε πλέον τον τζίφο έγκυρο και άκυρα ευρωπαϊκό και ουκμο. Όταν και αυτά πάνε δυτικά θα γίνουν έγκυρα. Αν με πιανεις 

Υγ. Και το τσίρκο μεγάλο προσήνεμο έβγαλε αλλά δεν παύει να είναι τσίρκο και ας έβγαλε επικο τρέξιμο για προσηνεμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρίμα που είναι 18αρι, κρίμα που είναι ο τζίφος. Δεν θα υπάρχει αύριο αυτό το σενάριο. Λίγο πιο δυτικά από αυτό και σου βγαίνουν 2 χιονοχαμηλά όχι ένα.. Αλλά τέτοιοι αυλώνες ποτέ δεν κάθονται πλέον στην σωστή για τα ηπειρωτικά θέση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Κάθε βράδυ να βαφτίζουμε το ψάρι κρέας όμως δεν ξέρω ρε παιδιά. Γτ κάθε βράδυ λέμε για υπερβολικά δυτικά και απλά πάει ελάχιστα πιο δυτικά. Καλό βράδυ. 

Μην τρελαινεσαι ρε.Μην με αναγκασεις να παω αιμα το γατί.Δεν εχω χρονο και δυναμεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ότι μοντέλο μας συμφέρει αυτό κοιτάμε φίλε μου. Βγάλαμε πλέον τον τζίφο έγκυρο και άκυρα ευρωπαϊκό και ουκμο. Όταν και αυτά πάνε δυτικά θα γίνουν έγκυρα. Αν με πιανεις 

Υγ. Και το τσίρκο μεγάλο προσήνεμο έβγαλε αλλά δεν παύει να είναι τσίρκο και ας έβγαλε επικο τρέξιμο για προσηνεμα 

Μη δίνεις σημασία οτα παρακολουθουσατε εσεις χαρτες πριν 7 μερες οι κεντροβορειοι δε κοιτάξαμε να δουν τι πάθατε με το τζιφο...Εγώ όμως κοιταξα νικολα οποτε ξερω ....Αύριο στο πρωινό ιονιο μεσημερι ελλαδα και 12 στο Αιγαίο τουρκια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο τρέξιμο πάντως . Μέχρι για αποκοπή το πάει . Από τα Ανατολικά σενάρια ,1000 φορές αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχολιαζοντας το συγξεκριμενο ραν, βρηκε αρκετο χωρο να ριτζαρει Βα ο αζορ. Ετοιμος να κανει αποκοπη ψηλα στην σκανδιναβια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως μέχρι τις 168 ώρες δεν έχει βγάλει χιόνι για βόρεια Ελλάδα ΠΟΥΘΕΝΑ. Και απορώ βρε παιδιά που είναι ο υετός που λέτε με τα χαμηλά που βγήκαν. Αν δειτε στο precipitations δεν φαίνεται τίποτα για βόρεια Ελλάδα. Δεν έχει χιόνι αυτό το τρέξιμο μέχρι τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω αύριο και τελικός προορισμός.

Το Παρίσι.Οργανωθειτε άντρες μου,θα είναι δύσκολη η αυριανή ημέρα.

Πρέπει να είμαστε Σηκουάνα αύριο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Ωραίο τρέξιμο πάντως . Μέχρι για αποκοπή το πάει . Από τα Ανατολικά σενάρια ,1000 φορές αυτό

Το ιδιο γραφαμε συγχρονως! Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Πάντως μέχρι τις 168 ώρες δεν έχει βγάλει χιόνι για βόρεια Ελλάδα ΠΟΥΘΕΝΑ. Και απορώ βρε παιδιά που είναι ο υετός που λέτε με τα χαμηλά που βγήκαν. Αν δειτε στο precipitations δεν φαίνεται τίποτα για βόρεια Ελλάδα. Δεν έχει χιόνι αυτό το τρέξιμο μέχρι τώρα. 

Μονο θεσσαλια χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...