Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Το gem ρε συ Βαγγέλη πιο ανατολικα ειναι ξεκαθαρα,το ukmo δεν βλεπω οτι δυτικησε

γιουκμο χτες 00 και σημερα Modele UKMO - Carte prévisions  ArchivesModele UKMO - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το πρόβλημα ξεκιναει απο το δυτικα ,, γιατί δυτικα επειδη ειναι ο τζιφος γιατι και τοτε για 18 τα ανσαμπλ παιου ήταν ανατολικα και τωρα ανατολικα ειναι , από που προκύπτει το δυτικα ;;

εγω αγαπητε μου δεν σου αποκλειω το ανατολικα..εσυ γιατι αποκλειεις το δυτικα?δεν βλεπεις απο που σηκωνεται ο αζορ?δεν βλεπεις οτι εχει και αλλο εμποδισμο απο πισω του?δεν βλεπεις πιθανη αφετηρια αυλωνα?..το δυτικα γιατι το αποκλειεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και σε ξαναρωταω κωστα..εαν οι ιδιες αλλαγες που εσυ τις λες μικρες γινουν και στο επομενο 6μερο..μπορεις να φανα;τστεις το αποτελεσμα?μην πεις το ιδιο γιατι εισαι λαθος...η ιδιες μετατοπισεις προς τα δυτικα ομως θα φερουν κανονικο χιονια και εδω και παντου

Ρε συ αυτο λεω δεν υπαρχει 6ημερο πλεον οι αρχικες συνθηκες φτασανε 72-96 ωρες δεν γινετε να γινουν θαυματα και να δουμε κανονικα χιονια που εγω τον οριζω ανω των 15-20 ποντων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λοιπον ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΛΑΛΑΚΙΕΣ.Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ...Π-Α-Μ-Ε-Γ-Ε-Ρ-Α

162-779GR.gif

168-779GR.gif

174-779GR.gif

180-779GR.gif

186-779GR.gif

192-779GR.gif

Αυτός είναι ο @GEORGE SNOWMAN πολύ πιο αγαπήσαμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λοιπον ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΛΑΛΑΚΙΕΣ.Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ...Π-Α-Μ-Ε-Γ-Ε-Ρ-Α

162-779GR.gif

168-779GR.gif

174-779GR.gif

180-779GR.gif

186-779GR.gif

192-779GR.gif

Έτσι σε θελουμε στρατηγέ!!!Αν όχι εσυ ποιος;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, yiannis_volos said:

Για εδώ μάλλον πάμε για τζάμπα κρύο της αρκούδας ε;

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&

Θα χιονίσει Βόλο με τα τωρινά δεδομένα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ρε συ αυτο λεω δεν υπαρχει 6ημερο πλεον οι αρχικες συνθηκες φτασανε 72-96 ωρες δεν γινετε να γινουν θαυματα και να δουμε κανονικα χιονια που εγω τον οριζω ανω των 15-20 ποντων

και στις 12 για τις 18 οι αρχικες συνθηκες ηταν στις 72 και στιος 96 και βλεπουμε το πιθανο αποτελεσμα και κατσε να δουμε και το τελικο...δεν εγιναν αλλαγες?προφανος και εγιναν ισα με μια ρουμανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλω τον Στραταρχη @BrainA να κηρυξει γενική επιστρατευση και επιθεση προς Τουρκια,Ουζμπεκισταν,Τατζικισταν και λοιπες εχθρικες δυναμεις.ΟΜΗΡΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ!!!

41d2a214-62a6-4e97-bc36-63e7aba4327b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγώ θα συμφωνήσω με τον Μάκη . Παιδιά σας ξέρω 10 χρόνια και για αυτό μιλάω με τα μικρά σας ονόματα...πιστεύω και εγώ ότι ξεκινάει ένα εκρεμμες λίγο ανατολικά λίγο δυτικά κτλ ..Α ρε τζιφε τι βγάζεις πρωινιατικα και όχι τίποτα άλλο αλλά δεν μπορώ ν σε πιστέψω.......το σκέφτεστε σαν εικόνα??

23 λεπτά πριν, antinod είπε:

Θα συμφωνησω με τον Βαγγελη. Τις τελευταιες 3 μερες υπαρχει η ταση για 19 του μηνα να δυτικιζει ο αυλωνας. Βεβαια,καλο ειναι ειναι να περιμενουμε το ναουκαστ για το αν πραγματικα συμβει αυτο η' ατα τελευταια τρεξιματα του δωσουν μια καλη 'σφαλιαρα' και παει απο εκει που ηρθε! Προσωπικη αποψη ειναι οτι η κλιση του αυλωνος παιρνει την μορφη που θελουμε(τουλαχιστον στα Α.προσυνεμα) κι εχουν ξεκινησει το γνωστο τραμπαλισμα ανατολικα-δυτικα !! Αυριο το πρωι θα δειξει αν αυτο ηταν το ανατολικο ακρο σαν σεναριο η' οχι

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εμεις δεν θελουμε ουτε καν μια ρουμανια σε κλιση αυλωνα αν φτασουμε να μιλαμε γι αυτο γιατι νομιζω οτι θα εχουμε και αλλες αλλαγες αλλου.μια ουγγαρια σχεδον αρκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και στις 12 για τις 18 οι αρχικες συνθηκες ηταν στις 72 και στιος 96 και βλεπουμε το πιθανο αποτελεσμα και κατσε να δουμε και το τελικο...δεν εγιναν αλλαγες?προφανος και εγιναν ισα με μια ρουμανια

Αν μου πεις τι θεωρεις κανονικο χιονια σε εκατοστα θα σου πω αν συμφωνω και μαζι σου χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν μου πεις τι θεωρεις κανονικο χιονια σε εκατοστα θα σου πω αν συμφωνω και μαζι σου χαχα

για την πολη λες?να χιονιζει σχεδον μια μερα σιγουρα πανω απο 15 ωρες και να εχει χιονοστρωση κανα 5-10 ποντους αν εχει θερμοκρασιες θα ειναι και ολικη αν οχι θα στρωσει παντου εκτος δρομου ..αυτα για εδω και τι θεωρω εγω κανονικο χιονια.αλλος μπορει να θεωρει κατι αλλο αλλα εγω για την θεσσαλονικη εναν καλο νορμαλ χιονια θεωρω το παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αν μου πεις τι θεωρεις κανονικο χιονια σε εκατοστα θα σου πω αν συμφωνω και μαζι σου χαχα

10 ποντο + σιγουρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι εκ των υστερων προφητες που οι "προφητειες" τους ειναι και οι λογικοτερες βαση γεωγραφικης μας θεσης εχουν πολυ πλακα παντως .

Τον προφητη τον θελω να μην δειχνει τιποτα (ή σχεδον τιποτα) 10 μερες πριν αλλα αυτος να βλεπει οτι δεν βλεπουν οι αλλοι και να ενημερωσει για φαινομενα και οντως να πεσει μεσα..

Τοτε βεβαια δεν ειναι "προφητης" αλλα προγνωστης!

Εκει respect ...

Το αλλο ειναι το πιο ευκολο ...

15 χρονια τωρα τα μαθαμε..

Οταν τα μοντελα ταζουν 95 στις 100 θα ξεταξουν οταν φτασουμε στις κρισιμες ωρες.. προφητες τετοιοι ??? Παντου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος α ματς : Αθηναϊκός-Φενερμπαχτσε 2-0 κ στα αποδυτήρια του Αθηναϊκού επικρατεί κατηφεια. 'Θα χάσουμε στη ρεβάνς, οι betarades συνεχίζουν να δίνουν φαβορί φενερ, η stoiximan έχει 1.40 πρόκριση φενερ, ο guru l έπαιξε 1000 ευρώ στην ανατροπή, μόνο η παλιά η εφημερίδα χρυσή στήλη μας δίνει πιθανότητες' . 

Κάπου εκεί σηκώνεται ο Ted Lasso Seth13 κ φωνάζει, ρε πάτε καλά; Τους πατήσαμε 2-0,δε πάτησαν περιοχή, είχαμε αλλά 3 δοκάρια κ λέτε ότι θα χάσουμε; σοβαρευτείτε ρεεεεε πάμε γερααα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

για την πολη λες?να χιονιζει σχεδον μια μερα σιγουρα πανω απο 15 ωρες και να εχει χιονοστρωση κανα 5-10 ποντους αν εχει θερμοκρασιες θα ειναι και ολικη αν οχι θα στρωσει παντου εκτος δρομου

Ε ενταξει εχουμε διαφορετικη οπτικη τι εννοουμε χιονιας οκ...μαξ το 5ποντο με λιγες αλλαγες οκ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λοιπον ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΛΑΛΑΚΙΕΣ.Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ...Π-Α-Μ-Ε-Γ-Ε-Ρ-Α

162-779GR.gif

168-779GR.gif

174-779GR.gif

180-779GR.gif

186-779GR.gif

192-779GR.gif

For peace of mind 

SmartSelect_20220116-105806_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, xeneize said:

Τέλος α ματς : Αθηναϊκός-Φενερμπαχτσε 2-0 κ στα αποδυτήρια του Αθηναϊκού επικρατεί κατηφεια. 'Θα χάσουμε στη ρεβάνς, οι betarades συνεχίζουν να δίνουν φαβορί φενερ, η stoiximan έχει 1.40 πρόκριση φενερ, ο guru l έπαιξε 1000 ευρώ στην ανατροπή, μόνο η παλιά η εφημερίδα χρυσή στήλη μας δίνει πιθανότητες' . 

Κάπου εκεί σηκώνεται ο Ted Lasso Seth13 κ φωνάζει, ρε πάτε καλά; Τους πατήσαμε 2-0,δε πάτησαν περιοχή, είχαμε αλλά 3 δοκάρια κ λέτε ότι θα χάσουμε; σοβαρευτείτε ρεεεεε πάμε γερααα

 

Ο στρατηγός έδωσε το σύνθημα. 11 εμείς 11 και αυτοί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγγνώμη για το βίντεο αλλά έτσι θα τους πάμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...