Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παμε στο μοντελιγκ τωρα ζωνη 12ζ...το αικον με μικροδιορθωσεις φτανει σιγα σιγα στο πρωτο κρισιμο σημειο της τελικης θεσης που ενωνοντε οι 2 αζορικοι σ εναν και αρχιζει την καθοδο η ΕΛΠΙΔΑ ΓΚΑΓΚΑ που ηταν να ερθει αυριο και μεθαυριο αλλα επαθε εντερικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επειδη υπαρχει γενικα μια συνεχομενη ειρωνια αποχωρω οριστικα απο εδω.. σβησατε και το σχολιο ενος αλλου χρηστη κιολας που εγραψε για την ειρωνια που υπαρχει εδω περα.. σορρυ για αυτους που ηθελαν να ενημερωθουν απο τους χαρτες των μοντελων που ανεβαζα αλλα τι να κανουμε καλη συνεχεια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

χρηστο θα το δω να στρωνει λιγο η θα φαω και παλι φολα?

...135 ωρες.......και θα στειλεις χιονοαναφορα  !!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Αττικαριος_ είπε:

επειδη υπαρχει γενικα μια συνεχομενη ειρωνια αποχωρω οριστικα απο εδω.. σβησατε και το σχολιο ενος αλλου χρηστη κιολας που εγραψε για την ειρωνια που υπαρχει εδω περα.. σορρυ για αυτους που ηθελαν να ενημερωθουν απο τους χαρτες των μοντελων που ανεβαζα αλλα τι να κανουμε καλη συνεχεια..

φιλε..... σε προτρεπω να μεινεις.....ειλικρινα απολαμβανω τα μηνυματα σου......το εννοω  !!!!!!!!.....μη χαλιεσαι και συνεχισε  με το προσωπικο σου στυλ !!!!

(το σχολιου του φιλου που λες ...υπαρχει ακομη στην προηγουμενη σελιδα) .

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Αττικαριος_ είπε:

επειδη υπαρχει γενικα μια συνεχομενη ειρωνια αποχωρω οριστικα απο εδω.. σβησατε και το σχολιο ενος αλλου χρηστη κιολας που εγραψε για την ειρωνια που υπαρχει εδω περα.. σορρυ για αυτους που ηθελαν να ενημερωθουν απο τους χαρτες των μοντελων που ανεβαζα αλλα τι να κανουμε καλη συνεχεια..

Φίλε μου μπορείς να ανεβαζεις χάρτες.οποιος ειρωνεύεται πρόβλημα του.σχολιασμος μοντέλων είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Όσοι είστε από Βόλο και κάτω θα μοιράζετε εκατοστά...εμιε οι βόρειοι θα μοιραζόμαστε το πόνο μας στο άλλο θρεντ με τα εσώψυχα σίγουρα 

Σε προσηνεμες κακοκαιρίες ούτε εμείς παίρνουμε κάτι. Βέβαια θα δούμε αν θα βγει καθαρόαιμη προσηνεμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Αττικαριος_ said:

επειδη υπαρχει γενικα μια συνεχομενη ειρωνια αποχωρω οριστικα απο εδω.. σβησατε και το σχολιο ενος αλλου χρηστη κιολας που εγραψε για την ειρωνια που υπαρχει εδω περα.. σορρυ για αυτους που ηθελαν να ενημερωθουν απο τους χαρτες των μοντελων που ανεβαζα αλλα τι να κανουμε καλη συνεχεια..

Κανείς δεν ενημερώνεται από χάρτες 200+ ωρών οι οποίοι αλλάζουν σε κάθε τρέξιμο. Ενημέρωση παρέχουν αυτοί που κατέχουν το άθλημα και κάνουν αναλύσεις και ανεβάζουν χάρτες εξηγώντας τους. Όχι αυτόματους χάρτες χιονιού και εικονίδια τύπου μέτεο. Όποτε μεταξύ μας, δε νομίζω να λείψει η "ενημέρωση" που παρέχεις. Και όπως έχω πει και για άλλους, όποιος θέλει να αποχωρήσει το κάνει χωρίς φανφάρες και μεγάλα λόγια.

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αττικαριε την ιδια τρελλα εχουμε και οτι ανεβαζεις εχει σχεση με τον καιρο οποτε μενεις στην παρεα φιλε...δενε χεις ανεβασει ουτε ενα ποστ ασχετο απλα βαλε φιλτρο οπως ο καθενας μας και δες που και τι μπορεις να διορθωσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα reactions των ποστ πρέπει να μπει κ ένα 👎🏼 να μας κάνει τη ζωή πιο εύκολη κ να μην απαντάμε σε όλα τα ποστ..όταν διαφωνούμε κ σπαμαρουμε το ολο thread..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, notios_polos said:

αττικαριε την ιδια τρελλα εχουμε και οτι ανεβαζεις εχει σχεση με τον καιρο οποτε μενεις στην παρεα φιλε...δενε χεις ανεβασει ουτε ενα ποστ ασχετο 

Νομίζω ότι η πλειοψηφία θα διαφωνήσει μαζί σου. Και δεν μιλάω για τους 2-3 που μας ενημερώνετε με πολύ ωραίες αναλύσεις, αλλά για όλο τον υπόλοιπο κόσμο που μπαίνει στο φόρουμ και δεν θέλει να βλέπει συνεχώς χάρτες χιονιού που αλλάζουν σε κάθε τρέξιμο (και έχουν μέσα κεφτεδάκια, φακές και γουρνοπούλες)

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_attica είπε:

Κανείς δεν ενημερώνεται από χάρτες 200+ ωρών οι οποίοι αλλάζουν σε κάθε τρέξιμο. Ενημέρωση παρέχουν αυτοί που κάνουν κατέχουν το άθλημα και κάνουν αναλύσεις και ανεβάζουν χάρτες εξηγώντας τους. Όχι αυτόματους χάρτες χιονιού και εικονίδια τύπου μέτεο. Όποτε μεταξύ μας, δε νομίζω να λείψει η "ενημέρωση" που παρέχεις. Και όπως έχω πει και για άλλους, όποιος θέλει να αποχωρήσει το κάνει χωρίς φανφάρες και μεγάλα λόγια.

.......αυτο δεν περιμενα να το διαβασω.........εχετε προσωπικα με τον αττικαριο???,,,,αν καποιο σχολιο ενοχλει ,λιγο  παρακατω τη ροδελα και τελειωσε.........λετε στον ανθρωπο να φυγει επειδη βαζει τους χαρτες που του αρεσουν αλλα δεν αρεσουν σε εσας????    ............................

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Νομίζω ότι η πλειοψηφία θα διαφωνήσει μαζί σου. Και δεν μιλάω για τους 2-3 που μας ενημερώνεται με πολύ ωραίες αναλύσεις, αλλά για όλο τον υπόλοιπο κόσμο που μπαίνει στο φόρουμ και δεν θέλει να βλέπει συνεχώς χάρτες χιονιού που αλλάζουν σε κάθε τρέξιμο (και έχουν μέσα κεφτεδάκια, φακές και γουρνοπούλες)

Ναι αλλά το ποστ λέει ανάλυση χαρτών όποτε ο αττικάριος αυτό κάνει ασχέτως αν αρέσει η δεν αρέσει σε κάποιους. Πολύ απλά πατάς ignore και ησύχασες 😉

Επεξεργάστηκε από Madsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, INUIT είπε:

.......αυτο δεν περιμενα να το διαβασω.........εχετε προσωπικα με τον αττικαριο???,,,,αν καποιο σχολιο ενοχλει ,λιγο  παρακατω τη ροδελα και τελειωσε.........λετε στον ανθρωπο να φυγει επειδη βαζει τους χαρτες που του αρεσουν αλλα δεν αρεσουν σε εσας????    ............................

+1 .υπαρχει κ η ignore list απλα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Κανείς δεν ενημερώνεται από χάρτες 200+ ωρών οι οποίοι αλλάζουν σε κάθε τρέξιμο. Ενημέρωση παρέχουν αυτοί που κατέχουν το άθλημα και κάνουν αναλύσεις και ανεβάζουν χάρτες εξηγώντας τους. Όχι αυτόματους χάρτες χιονιού και εικονίδια τύπου μέτεο. Όποτε μεταξύ μας, δε νομίζω να λείψει η "ενημέρωση" που παρέχεις. Και όπως έχω πει και για άλλους, όποιος θέλει να αποχωρήσει το κάνει χωρίς φανφάρες και μεγάλα λόγια.

Και ποιος είσαι εσύ που θα πεις σε κάποιον ν αποχωρήσει και ότι δε θα μας λείψει!!!Αν είσαι κάτω από 20 δικαιολογήσαι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλα οκ θα μεινω αλλα και οι mods αν ξεφευγουν ορισμενοι στις ειρωνιες αν κανουν κατι.. προχθες μου λεγαν οτι εταξα εγω χιονια καμια σχεση το gfs απλα σχολιασα που εκεινο ταζει χιονια..

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...