Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί ποιος σας είπε ότι είναι σάιτ που μπορεί να μπει κάποιος να ενημερωθεί για τον καιρό; Ειδικά το συγκεκριμένο θέμα αφορά ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ. Αυτό σημαίνει ότι αναλύονται τα δεδομένα που υπάρχουν ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ στιγμή σε ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ μοντέλο πρόγνωσης και αυτό μπορεί να είναι 10+ μέρες πριν από το γεγονός που μελετάνε τα παιδιά. Όποτε οποίος μπει χωρίς να γνωρίζει με σκοπό να ενημερωθεί για τον καιρό στο συγκεκριμένο θέμα προφανώς και θα παραπληροφορηθεί, αφού ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ο σκοπος ύπαρξης του θέματος!! Τέλος να μην ξεχάσω την προσπάθεια ορισμένων μελών όπως τα παιδιά από Λάρισα που βγάζουν συχνά προβλέψεις για τον καιρό. Εκεί ναι, υπάρχει βάση στο να ενημερωθεί κάποιος για τον καιρό. Όχι όμως σε θέμα με τίτλο «Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου» γιατί μέχρι τώρα κάθε σπίτι θα είχε προμηθευτεί γύρω στους 2 τόνους αλάτι φέτος..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Αττικαριος_ είπε:

καλα οκ θα μεινω αλλα και οι mods αν ξεφευγουν ορισμενοι στις ειρωνιες αν κανουν κατι.. προχθες μου λεγαν οτι εταξα εγω χιονια καμια σχεση το gfs απλα σχολιασα που εκεινο ταζει χιονια..

ολοσωστος  !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχολιασμός: ναι.

Βαρυγδουπες δηλώσεις του στυλ "πολύ χιόνι στην Αττική", "έρχεται μεγάλο κρύο και χιόνι", κτλ: όχι.

Να το συνοδεύεις με κάτι του τύπου "είναι μακριά παιδιά, δύσκολο να βγει αλλά δείτε πόσο καλή κακοκαιρία δείχνει", κτλ: ναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά φτάνει ξεκινάνε τα τρεξιματα.σχολιαδμο μοντέλων κανουμε.ειμαστε τόσα μέλη οπότε όλοι ανεχομαδτε όλους σε λογικά πλαίσια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Πρώτον όποιος θέλω είμαι, δεύτερον διάβασε καλύτερα αυτό που έγραψα... Δεν νομίζω να λείψει έγραψα. Προφανώς σε εσένα θα λείψει, σε έμενα όχι, απλά τα πράγματα.

Ναι αλλά εδώ το ποστ είναι ανάλυση χαρτών και συνεχίζεις να τοποθετείσαι επι προσωπικού! Ας λήξει εδω το θεμα κι ας παρακολουθήσουμε την ανάλυση χαρτών όπως πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το icon τα βήματα που έπρεπε να κάνει μέχρι τις 144 ώρες τα έκανε, απο εκεί και μετά είναι πολύ μακριά για να δει το icon, τα υπόλοιπα αύριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

το icon θα βγει πιο δυτικά, εμφανές από τις 60 ώρες

Εμείς αγκαπάμε πάντα τις Έλληνες 

Angela_Merkel.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

το icon τα βήματα που έπρεπε να κάνει μέχρι τις 144 ώρες τα έκανε, απο εκεί και μετά είναι πολύ μακριά για να δει το icon, τα υπόλοιπα αύριο. 

Νομίζω ότι είναι βελτιωμένο σε σχέση με το πρωινό του τρέξιμο, όχι το ιδανικό αλλά υπάρχει βελτίωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για τον φιλο αττικαριο.....(προσπαθησε να ακολουθεις τουσ κανονισμους του φορουμ και μονο )      απο κι και περα  σε παρακαλω αγνοησε τα αρνητικα σχολια και συνεχχισε με τον δικο σου τροπο....μην αφησεις να σου επιβαλει κανεις τι θα γραψεις και πως θα το γραψεις !!!!!! 

..σταματαω εδω

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Αττικαριος_ είπε:

καλα οκ θα μεινω αλλα και οι mods αν ξεφευγουν ορισμενοι στις ειρωνιες αν κανουν κατι.. προχθες μου λεγαν οτι εταξα εγω χιονια καμια σχεση το gfs απλα σχολιασα που εκεινο ταζει χιονια..

Κάτσε εδώ ρε αδερφέ 

Και μην μασάς 

Δεν έχεις ενοχλήσει κανέναν εδώ μέσα 

Οποίος δεν γούσταρει να βλέπει τα ποστ του παιδιού. 

Ας τον κάνει ignore στην τελικη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και θα μας συνέφερε να λιγοστεύουν οι προσήνεμοι αυτές τις μέρες καθώς νομίζω ότι θα υπάρξει μαλλιοτράβηγμα 🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, North _ Walker είπε:

Αντουάν αν γίνει καμια στραβήκ βγει ο τζιφος λέμε τώρα .. βρες τρύπα να κρυφτείς....🤣🤣🤣🤣🤣🤣..μετά θα μετάνοιες θα κάνεις .

μετα αφηστε τον σε μενα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, HuxFlux said:

Καλα μεταξυ μας τωρα, ξερεις οτι ξερουμε για ποιο σκοπο ανεβαζεις χαρτες 300 ωρων. Οπως ξερεις οτι ξερουμε οτι για τον ιδιο σκοπο εκανες και το παραπανω ποστ. Μα τρολαρεις με τους χαρτες, μα μην τολμησει να σου απαντησει κανεις σε αναλογο υφος γιατι παρεξηγεισαι κι απο πανω. Χαλαρωσε και δεξου το δικαιολογημενο χαβαλε στις τρολλιες που ανεβαζεις.

Τα ιδια εκανες και περυσι με το αλλο account μεχρι που αποχωρησες, οποτε δεν ειναι προχθεσινα ολα αυτα, το ξαναειδαμε το εργο, οκ.

Προφανώς οι περισσότεροι δεν ξέρουν με ποιον έχουν να κάνουν για αυτό τον υπερασπίζονται. Τέσπα, το σταματάω κι εγώ εδώ, όποιος κατάλαβε κατάλαβε, άλλωστε κι ο ίδιος ξεκάθαρα πέταξε την βόμβα για να γίνει τζέρτζελο και τώρα μας λέει ότι πρακτικά μας κάνει τη χάρη και μένει. Όπως είπα, φανφάρες και βαρύγδουπες δηλώσεις.

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Sepolia7 είπε:

τα προσήνεμα  θέλουμε οσο πιο δυνατο αυλωνα γινεται και να μην γίνει αποκοπη?

Και καλύτερο ριτζαρισμα του αζορικου 

Όσο πιο νοτιοδυτικη η μύτη του αυλωνα 

Τοσο το καλύτερο για έμας 

Όσο αναφορά την αποκοπη, αυτό το σεναριο 

Θα είχε μέσα και αρκετά καλούδια για τα προσήνεμα και όχι μόνο, αλλά ανάλογα πάντα απο την θέση που θα έπαιρνε η λίμνη

Αν τα λέω λάθος διορθώστε με παιδιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στους φίλους βόρειους και νότιους.... Χαλαρώστε και κοιταχτε γύρο σας εδώ μπαίνουμε να χαλαρώσουμε από τα χίλια δυο προβλήματα που αντιμετωπίζουμε πρωσοπικα και κοινωνικά.... Κάνεις δεν μπορεί να διώξει κανέναν πάρα σε ακραίες καταστάσεις.... Χαλαρώστε και κοιταχτε τι ερχαιτε όπου κ αν έρθεις με το εντερ κάνεις δεν έγινε μάγκας!! 

Καλή συενχεια στους απανταχού φίλους μου και γνωστούς μου... 

Πάμε για τα 12αρια.... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Προφανώς οι περισσότεροι δεν ξέρουν με ποιον έχουν να κάνουν για αυτό τον υπερασπίζονται. Τέσπα, το σταματάω κι εγώ εδώ, όποιος κατάλαβε κατάλαβε, άλλωστε κι ο ίδιος ξεκάθαρα πέταξε την βόμβα για να γίνει τζέρτζελο και τώρα μας βλέπει ότι πρακτικά μας κάνει τη χάρη και μένει. Όπως είπα, φανφάρες και βαρύγδουπες δηλώσεις.

Αδερφέ για αυτό υπάρχει και το ιγκνορ 

Μην χαλιέσαι άλλο, πάμε να δούμε τώρα τα τρεξίματα, με θετική ενέργεια 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Και καλύτερο ριτζαρισμα του αζορικου 

Όσο πιο νοτιοδυτικη η μύτη του αυλωνα 

Τοσο το καλύτερο για έμας 

Όσο αναφορά την αποκοπη, αυτό το σεναριο 

Θα είχε μέσα και αρκετά καλούδια για τα προσήνεμα και όχι μόνο, αλλά ανάλογα πάντα απο την θέση που θα έπαιρνε η λίμνη

Αν τα λέω λάθος διορθώστε με παιδιά 

Στη συγκεκριμενη περιπτωση που μελεταμε ο αυλωνας ειναι σε θεση που αν γινει αποκοπη θα εχετε δευτερο σερι ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Στη συγκεκριμενη περιπτωση που μελεταμε ο αυλωνας ειναι σε θεση που αν γινει αποκοπη θα εχετε δευτερο σερι ιστορικο

Για να δούμε ρε Κωστή 

Ολα ρευστά ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...