Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, menidi said:

Ε καλά....είπαμε. Εδώ στη γη της ελιάς και της λεμονιάς, πάντα θα απειλούμαστε από χίλια δυο πράγματα για να μη χιονίσει. Αποδεξου το και συνεχίζουμε ρε συ Σωτήρη. Χαχαχαχα

Το έχω αποδεχθεί, το πρώτο μήνυμα μου φέτος που ξαναμπήκα πριν λίγες μέρες είναι ότι στατιστικά δύσκολα θα κάνει επανάληψη μετά τη Μήδεια στο καπάκι. Η υπογραφή μου είναι ενδεικτική από πέρυσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

300χλμ πιο δυτικά και θα ήταν η χρυσή διάταξη αυτή για κ. Μακεδονία. Αποκοπή στο Ιόνιο και πέρασμα της νοτίως πάνω από Πελοπόννησο = συνδυασμός -10 και κάτω στα 850 με αδιάλειπτο ΝΑ ρεύμα.

 

Να χαμε να λέγαμε.

Επεξεργάστηκε από Philip
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δευτέρα μεσημέρι λευκό το μεγαλύτερο μέρος της χώρας. 

192-780GR.GIF?16-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωτα ο θεος..Το τελευταιο δεκαημερο του γεναρη μπορει να εκπληρωθει καθε χιονοπροσδοκια για ολους μας...Το χα αναφερει και το μεσημερι..Θα χουμε κι αλλες ευκαιρες..Σιγα σιγα,παιρνει σαρκα και οστα αυτο το σεναριο...

Παπατζη..Κανε την Ελλαδα,Βλαδιβοστοκ...Για ενα μηνα σερι..Να ψοφησουν μικροβια,παρασιτα και γιαμπανακηδες!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Philip είπε:

300χλμ πιο δυτικά και θα ήταν η χρυσή διάταξη αυτή για κ. Μακεδονία. Αποκοπή στο Ιόνιο και πέρασμα της νοτίως πάνω από Πελοπόννησο = συνδυασμός -10 στα 850 με αδιάλειπτο ΝΑ ρεύμα.

 

Να χαμε να λέγαμε.

γεια σου ρε φιλλιπα γουρλη...το πνευμα του βορειου μολις μπηκε φανηκε...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

να μην το ριξω σημερα ρε συ?

Αύριο πρώτα ο Θεός Βαγγέλη μου.θα σου βγάλει σέντρα ο Τάσος!!!!κ μπουμπουνισε το .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

οχι ρε μια χαρα ειναι

Εχει μαθει στα μέτρα ο Νικολιός στη Χαλκίδα και δεν του αρέσει το τρεξιμο...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά....ΕΝΑΣ θα φάει καλά. Μη γελιομαστε. Η τα ΚΒ η τα προσήνεμα. ΑΣ ΦΆΕΙ όμως. Να μη τα φάνε  οι Τούρκοι η οι Ιταλοί..

Και επίσης να φάνε και περιοχές των νησιών μας που έχουν επίσης ελπίδες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

γεια σου ρε φιλλιπα γουρλη...το πνευμα του βορειου μολις μπηκε φανηκε...χαχαχαχα

Μπήκα να δω τα δικά μου, αφού χθες μου τάζανε καλό χιονιά παίος και gfs την Παρασκευή. Αλλά σήμερα σκούπα όλα, οπότε άλλαξα κανάλι χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Δες εδώ μόνο εμένα δε χιονίζει το ρημαδι

Δεν είναι καλή αυτή η εξέλιξη για μεγάλο μέρος του λεκανοπεδίου. Μένει να δούμε αν θα δείξει αποκοπή ο Ευρωπαίος ή θα το πάρει πάνω του όπως στον προηγούμενο αυλώνα όπου υπήρχε πάλι διχογνωμία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

γεια σου ρε φιλλιπα γουρλη...το πνευμα του βορειου μολις μπηκε φανηκε...χαχαχαχα

Εγω παντως αν βγει ο τζιφος η κατι παρομοιο εσενα προσωπικα μια βδομαδα λαρισα ολα δωρεαν και αιθεριες υπαρξεις αν θες χαχα για την υπομονη σου να κοιτας τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Philip είπε:

Μπήκα να δω τα δικά μου, αφού χθες μου τάζανε καλό χιονιά παίος και gfs την Παρασκευή. Αλλά σήμερα σκούπα όλα, οπότε άλλαξα κανάλι χαχα

εκει δηλαδη συμφωνουσαν???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...