Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Α για να σας πω! Δεν θετε  στις ωρες αυτες να δείξει τον αυλωνα ανατολικά γιατί αυτό θα βγει, δεν θετε να δείξει τον αυλωνα καρφί πάνω μας γιατί είναι νωρίς, Ε ΤΙ ΘΕΤΕ; 😂😂

να μην δειχνει τοσο ιδανικα σεναρια απο τοσο νωρις απλα :Ρ
ας δειχνει δυτικα αρκετα καλυτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Α για να σας πω! Δεν θετε  στις ωρες αυτες να δείξει τον αυλωνα ανατολικά γιατί αυτό θα βγει, δεν θετε να δείξει τον αυλωνα καρφί πάνω μας γιατί είναι νωρίς, Ε ΤΙ ΘΕΤΕ; 😂😂

ΜΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

να μην δειχνει τοσο ιδανικα σεναρια απο τοσο νωρις απλα :Ρ
ας δειχνει δυτικα αρκετα καλυτερα 

Αν έδειχναν δυτικά θα λέγαμε, “παει, μας το πήρε ο Πάπας”. Κι αυτό ένα σενάριο είναι, κάποια στιγμή θα το έδειχνε. Σίγουρα καλό είναι να δείξει και πιο δυτικά σενάρια 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθεσινά ενς 12αριου παίου

Screenshot_20220113-220501_Chrome.thumb.jpg.be8d8e71f56d07b2c787f193166e5e7e.jpg

Και τα σημερινά

Screenshot_20220114-215137_Chrome.thumb.jpg.74cc474a6d1b17f96f5e296bfc71de52.jpg

Είναι τρελό το ότι έχουν σχεδόν "κορδονιάσει" λες και είναι στις 100 ώρες χαχαχ. Μέχρι -9.4(!) ο Μ.ο. για εδώ στις 23 του μήνα.

Γενικά καλά βαδίζουμε και σήμερα, να δούμε που θα πάει το πράγμα τις επόμενες ημέρες. Το μόνο που θέλω να αρχίσει να φαίνεται αύριο είναι ένα αδυνάτισμα του αυλώνα και σίγουρα μια περαιτέρω δυτίκιση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά όλοι χαρούμενοι είστε και καλά κάνετε, αλλά πώς γίνεται να είναι τα σενάρια τόσο καλά για όλους (Βορειοελλαδιτες, κεντροβ. και προσηνεμοι);;; 🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BillG είπε:

Ρε παιδιά όλοι χαρούμενοι είστε και καλά κάνετε, αλλά πώς γίνεται να είναι τα σενάρια τόσο καλά για όλους (Βορειοελλαδιτες, κεντροβ. και προσηνεμοι);;; 🤔🤔

Δεν ειναι για ολους καλα μονο για τα προσηνεμα ειναι οι αλλοι απλα ελπιζουν χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παράκληση,μπορούμε να βρουμε θερμοκρασία στα 500hpa ευρωπαϊκού?

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ειναι για ολους καλα μονο για τα προσηνεμα ειναι οι αλλοι απλα ελπιζουν χαχα

Ναι, αλλά τον Gary δεν το σκέφτεστε;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να μην έχετε αγωνία για το επόμενο τρέξιμο. ανσάμπλ θεσσαλονίκης στο 12αρι του βασιλιά

Diagramme GEFS

αυτό που είπα το μεσημέρι για τις Τ στα 500 ισχύει και στο 12αρι. αρκετά σενάρια πάνω από το μέσο όρο,με το κύριο σχεδόν μόνο του οπότε έρχεται κι άλλο δυτίκισμα στο τρέξιμο του νανουρίσματος (18αρι),γιατί ο άλλος τρόπος για να ανέβουν τα 500αρια είναι να μας πλακώσει ο αντικυκλώνας και με την τάση σε όλα τα μοντέλα λίγο δύσκολο αυτό

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BillG είπε:

Ναι, αλλά τον Gary δεν το σκέφτεστε;;; 

ο @Gary ας βάλει γίγαντες να φουσκώνουν .......γιατί πάνε γάντι με τα χωριάτικα λουκάνικα που θα ψ'ησει .... (το πιασατε το υπονουμενο έτσι??)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Περα απο την πλακα αυριο θα ξεκαθαρισει σε ενα μεγαλο βαθμο αν μπορεσει να παει και αλλο δυτικα η οχι η κατασταση...

Με nao idex στο -1 με -1,5 όπως είπες εχει ακόμα πολύ δυτικισμα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει παλικάρια μου.

Η βόρεια Ρηνανία-Βεστφαλια δεν έπεσε.

Τώρα πάμε να πάρουμε Αλσατία και Κάτω χώρες.Θα οχυρωθουμε εκεί πέρα!

Αέρα ωρεεε!!!

Vive l'Alsace, frères et sœurs💪💪💪

 

 

22-16-20-280px-Flag_of_Alsace.svg.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

αφήνω 2 χάρτες κι εγώ με τη σειρά μου,γιατί έλεγα κάτι μου θυμίζουν τα τρεξίματα. συνεχίστε ό,τι κάνετε

Εμένα μου θυμίζουν λιγάαακι και αυτό. Απλά τότε όπως βλέπουμε ο αυλώνας ήταν σημαντικά πιο αδύνατος σε σχέση με τώρα...

archives-1988-12-14-0-0.png.344934a6504331ed2f6a16d2296f2c62.png

ECM1-144.gif.bfa600d517fc84283f1bfcc3aef455bc.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Περα απο την πλακα αυριο θα ξεκαθαρισει σε ενα μεγαλο βαθμο αν μπορεσει να παει και αλλο δυτικα η οχι η κατασταση...

Ο αλλος αρχισε να ανεβαζει    ενθαρυντικους       χαρτες απο αυριο θα ερθεις κ εσυ  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Βορειοελλαδίτες σήμερα πίνοντας ποτάκια μετά τα τρεξίματα περιμένουν την κατάλληλη στιγμή

Cobra Kai - Rotten Tomatoes

Εισαι βλεπω με τους επιθετικούς οχι με τους υπομονετικούς του μιγιαγκι-ντο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...