Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τζίφος φερνει -40 αττικη με χαμηλο στου διαόλου την μανα θάψιμο Τουρκίας και εμεις να ζητιανεύουμε υετο απο το αιγαιο.Τζίφος ειναι βεβαια οτι θελει δινει

Το Gem θα βγαλει λογικα καλο τρεξιμο

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο εγώ βλέπω οτι η φάση πάει πιο πίσω? Τσουκου τσούκου? Ουσιαστικά μιλάμε πάλι για το τέλος της 1ης και την αρχή της 2ης καρτέλας. Για gfs λέω. 

Καλημέρα!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

Μόνο εγώ βλέπω οτι η φάση πάει πιο πίσω? Τσουκου τσούκου? Ουσιαστικά μιλάμε πάλι για το τέλος της 1ης και την αρχή της 2ης καρτέλας. Για gfs λέω. 

Καλημέρα!

Από τις 100-120 εχει δρομολογηθεί τι θα γινει.Δεν θα εχει καθυστερηση.Στις 168 ο αυλωνας εχει κατεβει .Δεν αντεχω αλλο ξεροβορι.Καλημερα Θαναση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα το τζεμ πρεπει να βγαζει σεναριο βαγγελη με χαμηλο στην μυτη του αυλωνα ειναι πολυ δυνατο! αλλα αυτο το ουκμο ειναι τραγικο δε ξερω εαν μπορει να τουμπαρει πολυ με ανησυχει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Μόνο εγώ βλέπω οτι η φάση πάει πιο πίσω? Τσουκου τσούκου? Ουσιαστικά μιλάμε πάλι για το τέλος της 1ης και την αρχή της 2ης καρτέλας. Για gfs λέω. 

Καλημέρα!

καλημερα....

εγω νομιζω πιο νωρις ερχεται......απο 21 του μηνα τωρα  ( οτι ερχεται τελος παντων )

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνοψίζουμε …2-2 το σκορ στο ημιχρονο 

icon ukmo Ανατολή ,gfs gem Δύση 

 

υγ καλα το gem ειναι επικό για προσηνεμα

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπομπα το τζεμ δεν το συζητώ. Αλλά όσο έχω απέναντι μου το ukmo και δεν ξέρω τι θα δείξει κι ο ευρωπαίος, κρατάω μικρο καλάθι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ukmo μας εκτέλεσε, το ίδιο και το icon. Ο τζιφος οκ,  το gem όνειρο. Περιμένουμε σε μια ώρα το νέο βασιλιά για να έχουμε καλύτερη εικόνα. Αν πάει προς ukmo δε θα ελπίζω σε πολλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχίζει και μου την δίνει στο ουκμο....καταστροφή,το χειροετ σενάριο πάντα για μας...Ο τζίφος καλός αλλά δεν μας λέει κάτι αυτό...Πρέπει να κρατήσει ο παιος αλλι ς δύσκολα τα πράγματα

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό ακριβώς παιδες  ότι δείξει ο παιος είναι.ο τζιφοτσαρλατανος ότι και να δείξει δεν θα βγει ποτέ.κακο ότι βγήκε έτσι το ουκμο και πολύ φοβάμαι μην πάει και ο παιος προς τα κει

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από τις Βόρειες Σποράδες, σίγουρα προβληματίζει το ukmo αλλά είναι πολύ ΠΟΛΎ θετικό ότι ο Τζιφος είναι βελτιωμένος σε σχέση  με το 18αρι του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θετικα τα πρωινα ραν....... ..γρηγορο περασμα κεντροβορεια απο τζιφο και προσηνεμη καταληξη,,,, καλυτερο αποτελεσμα στο τζεμ  !!   μενουμε μακρια απο δυσαρεστες εκπληξεις🙂 και  περιμενουμε να πεσουν οι ωρες  !!!!!!ι

ο τζιφος μπορουσε να δειξει το τελειο σεναριο για κ. βορεια.....το χαλαει στις λεπτομερειες, αλλα εχουμε δρομο ακομη 

gfs-13-168.png?0

gfs-13-174.png?0

...... ο αυλωνας ας πουμε ,ειναι σουπερ   !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος τζίφος ρε παιδιά,εδώ εξαφανίζει αυλωνες στις 90-100..Αν φύγει μέση ανατολή ο τελευταίος θα είναι που θα το καταλάβει και θα μας παιδεύει μέχρι τις κοντινές ώρες...Θετικό ότι το Τζεμ βγάζει καλό σενάριο,το αικον ασχολιαστο..μεγαλύτερος κωλοτουμπας δεν παίζει να υπάρχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το αρνητικο του ουκμο: δινει σταθερα πολυ ενισχυμενο τον αζορικο με ευρεια βαση χωρις να μπορει να φυγει βορειοτερα! επισης στα Βορεια δε μας κανει ουτε η μεση λυση 🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

το αρνητικο του ουκμο: δινει σταθερα πολυ ενισχυμενο τον αζορικο με ευρεια βαση χωρις να μπορει να φυγει βορειοτερα! επισης στα Βορεια δε μας κανει ουτε η μεση λυση 🤔

Τέλος τα βορεια μη το ψάχνεις....Μέχρι το βράδυ θα φανεί κιόλας....εγωωφοβαμαι οτι θα τελειώσουμε ολοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...σε μια περιπτωση ( αυτη στα φωτα ) μας προδοσε ο τζιφος..........στον προσφατο διομηδη εβαλε υπογραφη ο τζιφ ,οσο κι αν εδω μεσα.... το καναμε γαργαρα  🙂

παλι με το τζιφο θα παμε ως το τελος !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ανησυχητικό το ουκμο. Φοβάμαι ότι έρχεται άλλη μια φαπα. Ελπίζω να είμαι λάθος και να μην μας δικάσει. Καλημέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τέλος τα βορεια μη το ψάχνεις....Μέχρι το βράδυ θα φανεί κιόλας....εγωωφοβαμαι οτι θα τελειώσουμε ολοι

σε αυτη την περιπτωση ο σχολιασμος μου θα μεταφερθει αποκλειστικα στο λημμα 'βγαλτε τα εσωψυχα σας για τον υπολοιπο χειμωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12αρι  ευρωπαικο ( χθες )

ECM1-168.GIF?14-0

τζιφος  σημερα

gfs-0-156.png?0

αν μ αυτους τους χαρτες το  παρατησουμε.......με ποιους θα το κυνηγησουμε???🙂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα ολα πανε ρολοι!!!!θα πηγαιναν τρενο αλλα υπαρχει το γιουκμο το οποιο ειναι αισχρο τα εχει ολα λλιως απο τις μικρες ωρες κι ολας.θα δειξει αν ειναι λαθος απο το τρεξιμο του παιου.δεν εχω κακο προαισθημα αυτη την φορα που χαλουσαν ολα στις 144 απο το αποτελεσμα γιατι περασαμε τον χτεσινο σκοπελο που ηταν σημαντικη μερα οποτε σημερα κανενα γιουκμο δεν προκειτε να σταθει εμποδιο.το αικον δεν το σχολιαζω γιατι μεχρι το βραδυ μπορει να εχει κανει 7 αλλαγες και οχι 4 που ειναι τα ραν του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...