Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο δάσκαλος κατι υποψιάστηκε και μίλησε για συνεχόμενες χρονιές , ο τζίφος που τα ακούει συνεχώς , τρέχει σε άλλες ταχύτητες βγάζοντας σενάρια πιθανοτήτων με με τα ενσέμπλς του να κάνουν σωστά τη δουλειά τους και όχι να τον ακολουθούν στατιστικά!  
ο δάσκαλος πλέον δεν άντεξε και με την εμπειρία του μας παγώνει για τα καλά με  σιγουρο υετό!   
ϊδωμεν, θέλω να πιστέυω πως σε 24 ώρες θα έχουν μπει πολλές κλειδαριές και τα φτυάρια θα πουλάνε αβέρτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Εγω νομιζω οτι με 50 βαθμους διαφορα μεταξυ θαλασσας και υψους 500hPa, με αυτο το σεναριο, το αιγαιο πελαγος θα γινοταν αιγαια στερια χαχα 

 

Καλα δεν έχεις και άδικο 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένατε χιόνι χωρίς αρχηγο στις επάλξεις; Φέτος το θέλω για έναν ακόμα λόγο. Αφιερωμένο στον αρχηγό και σε πολλούς άλλους που πονεσατε πολυ το καλοκαίρι. Εύχομαι το μαύρο να γίνει άσπρο από άκρη σε άκρη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, antinod είπε:

Πωπω, τι διάβασα στην αρχή.... 'Θα τον ακουμπάω στο μπαλκονι'... 

Το χιόνι ρε παιδιά......το χιόνιιιιι......σατανάδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κανε με να παιξω στο μπαλκονι με τον π...ε....ο.....ευρωπαιο,ευρωπαιο......

 

Σάτυρε 😂😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτα ο Θεός αν όλα πάνε καλά προτείνω κάθε μέρα να ανοίγουμε σχολιασμό κακοκαιρίας με διαφορετικό όνομα για τα παιδιά του φόρουμ που φύγανε νωρίς.... 

Δεν θα σας ξεχάσουμε ποτέ 🙏🙏🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Info: Ο κ. Ζιακόπουλος σε σχολιο τοσο σε Βολιώτες όσο και σε Χαλκιδεους που ρωτούσαν αν μπορούν να τάξουν χιόνι στα παιδιά τους, τους έδωσε το ελεύθερο.

ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουτε κατεψυγμενα δεν θα μπορουν να βγαλουν τα καλαμαρακια του Ευβοϊκου.....επιπεδωνεται κ το λαζανι των ανσαμπλς.....παπαπα κ δεν τελειωνει πισω ....συνεχιζει το χιονογλεντι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, casperakos said:

Πρώτα ο Θεός αν όλα πάνε καλά προτείνω κάθε μέρα να ανοίγουμε σχολιασμό κακοκαιρίας με διαφορετικό όνομα για τα παιδιά του φόρουμ που φύγανε νωρίς.... 

Δεν θα σας ξεχάσουμε ποτέ 🙏🙏🙏

παιδια ναι 

μην την ονομασουμε ελπις

αν ερθει με το καλο πρεπει να ονομαστει ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

το οτι κατεβαζει στις 250 ωρες κιαλο με ξεπερναει 

gens-0-0-252.png

Δεν σταματάμε.. 20 χρόνια. Επετειακή χρονιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, SNOW ADDICTION said:

μία πρώτη σύνοψη για τα βασικά 12z runs των  ICON, GFS, UKMO

ICON, GFS με παρόμοια διάταξη ,,, όπως έγραψα και νωρίτερα για ανατολικά προσήνεμα και κυρίως Αττική θέλουμε πιο ΝΔ στο Ιόνιο το σκάψιμο του Αυλώνα, ώστε να έχουμε νοτιότερη τροχιά του χαμηλού και ευνοϊκο ανεμολόγιο ,,, όπως είναι τώρα θα έχουμε έντονα φαινόμενα για κάποιες ώρες και μετά "σπασμένο" καιρό.

Μία μικρη αλλαγή, αλλά σημαντική που σίγουρα μπορεί να γίνει ,,, αλλά και να μην γίνει τελικά ,,,

Το UKMO πολύ καλύτερο ως διάταξη για Αττική ,,, δυτίκησε αρκετα συγκριτικά με το χθεσινό του 12z στις ίδιες ώρες ,,, μία ακόμα τέτοια δυτίκηση και είμαστε σούπερ

 

Αναμονή για Ευρωπαίο πλέον και GEM

πλέον έχουμε και το 12z του  GEM  ,,,, ασχολίαστο ,,, απλά ονείρωξη για Αττική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Είδος υπό εξαφάνιση οι ΚΒ μετά τα 12αρια 😛

Ακόμα ασχολείσαι η παμε στα προσηνεμα η με κάμερα δυστυχως , άλλον το δεύτερο....Αυτά έχει ο γάμοςχααχαα οσοι είστε ελεύθεροι κλεισει για αττικη βορεια η ευβοια και καλη απόλαυση 4 μερες χιονια και εμείς εδώ παλεύουμε με το αν θα είναι 2 η 8 ωρες χααχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ακόμα ασχολείσαι η παμε στα προσηνεμα η με κάμερα δυστυχως , άλλον το δεύτερο....Αυτά έχει ο γάμοςχααχαα οσοι είστε ελεύθεροι κλειστε για αττικη βορεια η ευβοια και καλη απόλαυση 4 μερες χιονια και εμείς εδώ παλεύουμε με το αν θα είναι 2 η 8 ωρες χααχααχ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Είδος υπό εξαφάνιση οι ΚΒ μετά τα 12αρια 😛

Μπα όχι φίλε μου γιατί υοοεξαφανιση.μια χαρά βλέπω και με Τζεμ και με τζιφο χιονακι εγώ😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Είδος υπό εξαφάνιση οι ΚΒ μετά τα 12αρια 😛

Χωρίς λόγο νομίζω. Δεν πήγε κάτι ασχημα. Μάλλον ξεκουράζονται. Σειρά των παιδιών απο κάτω να χαρούν. 

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Gary said:

Αξιούπολητη απάντησε μου ξανά γιατί είμαι από κινητό

ρε τσουρεκογκαρυ!!! γιατι θες να σου απαντησουμε 2234 ατομα?? ειπαμε θα το δεις και θα το στρωσει.

σε αγαπαμε κτλ, αλλα μη το ξεχαρβαλωνεις ρε φιλαρακι μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

ρε τσουρεκογκαρυ!!! γιατι θες να σου απαντησουμε 2234 ατομα?? ειπαμε θα το δεις και θα το στρωσει.

σε αγαπαμε κτλ, αλλα μη το ξεχαρβαλωνεις ρε φιλαρακι μου 

Συγνώμη για ακόμη μια φορά αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...