Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

Σώβρακα το UKMO και ο παίος. Τζίφος και GEM ξεκάθαρο βήμα προς αυτά. Ειδικά το GEM τεράστια κωλοτούμπα (ο τζίφος προφανώς κοιμάται όρθιος). 

Μας έχεις ζαλίσει ρε αδελφέ ξεκάθαρα... Έλεος με την μιρλα σου!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό και το Τζεμ.....σχεδον -12.....απιστευτα τρεξιματα.....ένα τεράστιο γεγονός μας περιμένει στο βάθος του κήπου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, weatherforattica said:

τίποτα παιδιά πάμε παρακάτω όλα καλά... Πάμε για τον Παιο... Μεγάλη νίκη και σήμερα απ΄ ολα τα μονδελα... Έχουμε καταλάβει οι προσήνεμοι οτι γκρινιάζουμε για τα 10 ποντάκια στο Πειραιά απο τα 15;;;

ε μα!! ειπα και γω, κατι δε παει καλα με τα ματακια μου!!! ειμαστε και πλεονεκτες οι του ρεκιαβικ! καταλαβες..?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα φέρει και το GEM το -42 στο Αιγαίο .

Γενικά για να το σιγουρεύουμε λίγο πιο δυτικά τα επόμενα τρεξίματα καλό θα ήταν να βγούνε. Άντε και φτάσαμε !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

200 χλμ δυτικότερα έως την Παρασκευή το πρωΊ, και κλείσαμε.

 

Και δεν χρειαζεται μια χαρα ειναι κι εκεί.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι θα το γραψω...Νηφαλιοτιοτητα παιδες...Ψυχραιμια...Εγω εβαλα ενα ουισκακι να χαλαρωσω...Εαν ο παιος δυτικισει...Τοτε υποσχομαι στο 18 αρι να μαι πιωμενος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι Πεμπτη ότι αυλώνα βλέπουμε τώρα θα μείνει 2/3 και με αποκοπή τόσες μέρες πριν δεν γίνεται πρόβλεψη από Δευτέρα και μετά...!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Gary said:

τιτλοι τελους για εμενα, δε θα δω χιονακι 😞

σε δευτερο χρονο σιγουρα θα δεις.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ναι θα το γραψω...Νηφαλιοτιοτητα παιδες...Ψυχραιμια...Εγω εβαλα ενα ουισκακι να χαλαρωσω...Εαν ο παιος δυτικισει...Τοτε υποσχομαι στο 18 αρι να μαι πιωμενος...

Διαφορετικά είσαι ΟΚ για αλκοτέστ; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ συγγνωμη παιδιά αλλά και αυτό που δείχνει το GEM αν και πιο ανατολικά για ΣΚ, αν βγει ευχαριστημένος θα ειμαι. Μετά είναι καιρική αιωνιότητα κι αν δεν έρθει ε δεν θα σκάσω κιολας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος,στο πρωινό του, πήρε σχεδόν όλο τον υετό ..Να δούμε στο 12αρι του.... Ο τζίφος,δεν σταμάτησε να χιονίζει σχεδόν όλη στην Ελλάδα,αλλού περισσότερο, αλλού λιγότερο,πλην από ένα κομμάτι στα Βόρεια της κεντρικής Μακεδονίας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

ΜΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑΑΑΑ ΜΕΣ ΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΣΚΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

gem-0-138.png?12

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Διαφορετικά είσαι ΟΚ για αλκοτέστ; 

Μητσο τι κανουμε??Παμε κοκκινο η μενουμε αθηνα??Ηταν ν ανεβω πεθερικα το σκ...Μαλλον Αθηνα με κοβω ομως να μενω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια επισκόπηση των τρεξιμάτων:

- GFS, Μάρτης 1987 - αλλά πιο ανατολικά από το προηγούμενο τρέξιμο

- UKMO, Πιο δυτικά η πρώτη φάση, η δεύτερη τραφ όμως Τουρκία, το πιο σταθερό τρέξιμο (εν συγκρίση με το προηγούμενο του).

- GEM, Μεγάλο βήμα προς τα ανατολικά στην πρώτη φάση, η δεύτερη τραφ πάνω στα κεφάλια μας 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...