Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, CATHA είπε:

Αλλα ντάλα... λολ λέω και εγώ τι γράφει... 🤣

Και εγώ το ίδιο διάβασα. Έμεινα κάγκελο. Ληγμένα πίνουμε;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Θα κλάψω αλήθεια... Ερε τι ζούμε....

Επειδή δεν γνωρίζω από μετεωρολογία πέρα από αυτά που προσπαθώ να συμπεράνω, και σύμφωνα με το τελευταίο τρέξιμο, τι θα πρέπει να περιμένουμε για Αθήνα Πειραιά και γενικά λεκανοπέδιο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowfriend είπε:

Επειδή δεν γνωρίζω από μετεωρολογία πέρα από αυτά που προσπαθώ να συμπεράνω, και σύμφωνα με το τελευταίο τρέξιμο, τι θα πρέπει να περιμένουμε για Αθήνα Πειραιά και γενικά λεκανοπέδιο?

Αρκετό χιόνι φίλε, τίποτα άλλο... Αν μπορεί κάποιος φίλος ας αναλύσει γιατί δεν έχω και πολύ χρόνο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowfriend είπε:

Επειδή δεν γνωρίζω από μετεωρολογία πέρα από αυτά που προσπαθώ να συμπεράνω, και σύμφωνα με το τελευταίο τρέξιμο, τι θα πρέπει να περιμένουμε για Αθήνα Πειραιά και γενικά λεκανοπέδιο?

Ότι κατά 99% θα το δεις να πέφτει..όποιος πάει να προβλέψει χιλιοστά και πόντους του προτείνω να δει την περσινή Μήδεια και τι έγινε για Αττική..δεν προβλέπονται αυτά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγκρατημένη αισιοδοξία και για τα Βόρεια παλικάρια. Καλουτσικα ανσάμπλ ακόμα και για Κ. Μακεδονία που το κύριο μας έχει στην υετοτρυπα. Ας γίνει η αποκοπή πρώτα και βλέπουμε. Πιστεύω ότι υπάρχει χρόνος για βελτιώσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια το τρεξιμο εκανε οσο μεγαλυτερη βελτιωση μπορουσε αναλογιζομενοι την χρονικη αποσταση απ την εισβολη και το μοντελο που εχει γενικα μια σταθεροτητα...μεγαλη ανακουφιση τα σημαδια που εδωσε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ECM1-144.GIF?18-0

@Galanto@ICELARISSA

ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΑ ΗΔΗ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ILMETEO ΤΗΣ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...