Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε κωλομοντελα γιατι δεν μ αφηνετε να ησυχασω πανω που ειπα τελος !!! αυτο ηταν φευγω στο κεντρο υγειας να μου κανουν μαλαξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, g_ar είπε:

Το ευρωπαϊκό παίζει να έβγαλε τον χιόνια του αιώνα για εδώ και γενικά στα κεντροβόρεια με τέτοια κίνηση χαμηλού. Επικό απλά. Όποιος μπορεί ας βάλει υετό...

 

Screenshot 2022-01-18 204439.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LosAlimos είπε:

Βαση των 192 σιγουρα! Με κουλη πορεια αυλωνα/λιμνης αλλα ναι.

βαση των σημερινων τρεξιματων θα πρεπει να περιμενουμε καποιου ειδους αποκοπη ολοι και οχι Ερντογαν
για να δουμε!!!

δεν είναι μόνο οι 192 ώρες,πιο πριν ο υετός που έχει όλη η κεντρική και βόρεια ελλάδα είναι άπειρος.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

ΞΕΒΡΑΚΩΣΕ ΤΟΝ ΠΑΙΟ Ο ΤΖΙΦΟΣ! ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ

Για πότε λες? Για τη Δευτέρα φαντάζομαι... Γιατί για σκ ο τζίφος πήγε προς παιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Για πότε λες? Για τη Δευτέρα φαντάζομαι... Γιατί για σκ ο τζίφος πήγε προς παιο

Ανάποδα τα γράφεις 

Ο. Παίος πήγε προς τζιφο σε αυτό το τρέξιμο για σ.κ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

1296925060_ECM1-96(1).gif.b796a33438dff07e76d11a71c28401b0.gif

ECM1-120.gif.5427f905a7000ae45950449b93819a39.gif

200 χιλιομετρα πιο ΝΔ απο το χθεσινο του 12αρι....τεραστια αλλαγη δεδομενης της ωρας...οι πιεσεις στην αγγλια βορειοτερα και ετσι δεν πιεζει τοσο ο αντικυκλωνας...βελτιωση ευρωπαιος

Απίστευτο το Ευάγγελιο πάιος τόσο μεγάλες αλαγες?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Παμε γερά αμερικανεεεεεε τους τα πήρες ολαααααα λεμεεεε

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αδέρφια ΚΒορειοι μη πτόηστε...το έβγαλε το νοτιαδοχονο και ο παιος όπως και ο Καναδός για Δευτέρα... Ας πάρουν οι προσηνεμοι το πρώτο... Δεν πειραζει

οποιος μου εξηγήσει πως ο Αυλώνας θε βρεθεί μεσα σε λιγες ωρες..απο Δωδεκάννησα -Τουρκια στην Ρουμανια-βουλγαρία εχει αγριογουρουνο σε τάπερ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

έτσι όπως είναι δεν μας νοιάζει καν να πλησιάσει στο αιγαίο το χαμηλό

τασο τι εγινε ρε αγορι μου σε αφησαμε μονο κ πως τα κανες ετσι τα πραματα;; μηπως απ εδω κ περα να σχολιαζεις τα ραν του παιου;;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα ειναι δυνατον να λετε οτι ξεβρακωσε ο τζιφος τον παιο για μια διαταξη που δεν ξερουμε αν ερθει κιολας ..για παμε στο σαββατο που ταζει χιονια σε ολη τη βορεια ελλαδα ο τζιφος και στρωσιματα και το μονο που θα δουν οι πιο πολλοι ειναι φελιζολ..οσο για την δευτερα το τζεμ τους ξεβρακωσε ολους

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

ρε κωλομοντελα γιατι δεν μ αφηνετε να ησυχασω πανω που ειπα τελος !!! αυτο ηταν φευγω στο κεντρο υγειας να μου κανουν μαλαξεις

Θα σου λεγα να ξαναμπείς απ'το Σάββατο και μετά γιατί είναι μακρινό και κάθε Ραν θα σε στέλνει για μαλαξεις στην καρδιά...😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μέχρι τις 192h λολ. Βέβαια στις 192 έχουμε -4 -3 στα 850 εδώ, αλλά φαντάζομαι θα έπαιζε εγκλωβισμός..

Screenshot 2022-01-18 204711.png

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Καλα ειναι δυνατον να λετε οτι ξεβρακωσε ο παιος τον τζιφο για μια διαταξη που δεν ξερουμε αν ερθει κιολας ..για παμε στο σαββατο που ταζει χιονια σε ολη τη βορεια ελλαδα ο τζιφος και στρωσιματα και το μονο που θα δουν οι πιο πολλοι ειναι φελιζολ..οσο για την δευτερα το τζεμ τους ξεβρακωσε ολους

τώρα δεν χρειάζεται να τον ξεβρακώσει ο τζίφος. αν δεν έχει μισό με 1 μέτρο οτιδήποτε βρίσκεται πάνω από τη θήβα την επόμενη βδομάδα,τότε ο σκουπιδαίος ξεβρακώνεται από μόνος του με το τρέξιμο που έκανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολη η Ελλαδα ασπρη...Ετσι!!Η χαρα του χιονιου να ναι για ολους...Και οπως ελεγε ο Βερνικος οταν σηκωνε την κουπα ο Ζαγορακης..Στον εβδομο ουρανο ολοι αδερφια..!!

Να γινουμε πρωτο θεμα στις ειδησεις...Η Ελλαδη πανλευκη...Και ασε Ιβηρες και φρανσουα να κανουν ηλιοθεραπεια...Καιρος ηταν...

Δε κανει κρυο στην Ελλαδα ε???Ναααααααααααα....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ανάποδα τα γράφεις 

Ο. Παίος πήγε προς τζιφο σε αυτό το τρέξιμο για σ.κ

Εγώ λέω  για τα κέντροβορεια... Για προσηνεμα ναι... Τούμπαρε προς τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bardaris είπε:

οποιος μου εξηγήσει πως ο Αυλώνας θε βρεθεί μεσα σε λιγες ωρες..απο Δωδεκάννησα -Τουρκια στην Ρουμανια-βουλγαρία εχει αγριογουρουνο σε τάπερ...

Αυτό ακόμα είναι μακριά 

Αν τελικά κλειδώσει  όμως η αποκοπή και η κάθοδος της λίμνης προς τα εμας 

Εκεί να ξέρεις θα δυσκολέψει  κατά πολυ η κατάσταση ασφαλής πρόβλεψης για το που  θα κάτσει τελικά 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι 50 χιλιόμετρα με 100 η διαφορά του τζιφου με του πάθους και η περιοχή είναι η βόρεια Ιταλία .εκεί θα κριθούν τα πάντα στο σκάψιμο και στην κλίση του Αυλώνα.γινετσι?μετά τα καραγκιοζιλικια που βλέπουμε από τον πάιο εννοείτε ότι γίνεται.το μετά ασχολιαστο μέχρι να ξεκαθαρίσει το σ/κ και γίνει η αποκοπή.λιμναρα είναι όπου θέλει πάει αλλά όσο πιο δυτικά κάτσει το πρώτο τόσο καλύτερα θεωρώ για το μετά .Όλα μέσα στο 18αρι του τζιφου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 minutes ago, teo_73 said:

Καλησπέρα παιδες👋

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στη καλύτερη παρέα. 💪 Ενα κράμα εμπειρίας,αυτοσυγκράτησης,αλλά και ενθουσιασμου κάνει τη μερα καλυτερη σε όποιον μπαίνει εδώ μέσα! 

Το φόρουμ είναι αγχολυτικο για όλους μας.

Στα του επερχόμενου χιονιά λίγο υπομονή,γιατί έχουμε να κάνουμε με μια απροβλεπτη λιμναρα.

Τα τεχνικά του φόρουμ και το τι εγινε το ξέρετε. Εδω θα πρέπει να πούμε και δημοσια ένα ευχαριστώ στον Πάνο τον @Forum Administrator που συνέβαλλε τα μέγιστα ώστε να γίνουν όλα αρκετά γρήγορα.
Ο Πάνος είναι ένας από μας😉⛷️

 


 

Hello

Χαρά μου να διαχειριζομαι το φόρουμ αυτής της όμορφης παρεας 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ ασχολήθηκα με τον ληγμένο. τα λέμε στο 18αρι του βασιλιά που μας κάνει νάζια κι αυτός και θα πάω καμιά επίσκεψη από τα κεντρικά τους να ξεκαθαριστούν οι λογαριασμοί μας μέχρι να γίνει ένα με τα ανσάμπλ του για να τραβήξουν μετά το δρόμο της βελτίωσης όλοι μαζί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

τώρα δεν χρειάζεται να τον ξεβρακώσει ο τζίφος. αν δεν έχει μισό με 1 μέτρο οτιδήποτε βρίσκεται πάνω από τη θήβα την επόμενη βδομάδα,τότε ο σκουπιδαίος ξεβρακώνεται από μόνος του με το τρέξιμο που έκανε

Γιατι επειδη εδειξε σε ενα τρεξιμο χαμηλο δυτικα...120 ωρες ρε τασο μακρια ειμαστε δεν ξερουμε καν αν συμβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, CATHA said:

Μετά την Κυριακή (το ξέρω είναι μακριά) η συνέχεια του Παίου είναι μάλλον απογοητευτική... ούτε τίποτα τρελά βλέπω για το ΣΚ (οκ πήγε προς τζίφο αλλά έως εκεί)... sorry αλλά δεν συμμερίζομαι τον άκρατο ενθουσιασμό... προς αποφυγή παρεξηγήσεων πρέπει να λείψω τα λέμε αύριο guys... 

Τσεκ, τώρα βεβαιώθηκα ότι θα θαφτούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μη κοιτατε τι δειχνει ο παιος μετα τη δευτερα

μια αιωνιοτητα ειναι αλλα πιστυευω πιο πιθανο εινια το σεναριο του τζιφου τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Μετά την Κυριακή (το ξέρω είναι μακριά) η συνέχεια του Παίου είναι μάλλον απογοητευτική... ούτε τίποτα τρελά βλέπω για το ΣΚ (οκ πήγε προς τζίφο αλλά έως εκεί)... sorry αλλά δεν συμμερίζομαι τον άκρατο ενθουσιασμό... προς αποφυγή παρεξηγήσεων πρέπει να λείψω τα λέμε αύριο guys... 

Προσωπικά ο δικός μου ενθουσιασμός εξαντλείται στα του ΣΚ. Απο κει και πέρα  είναι αιωνιότητα και δεν ενθουσιάζομαι ούτε απογοητεύομαι. Όλα είναι ανοιχτά. Το ΣΚ μας καίει σε πρώτη φάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Εγώ λέω  για τα κέντροβορεια... Για προσηνεμα ναι... Τούμπαρε προς τζιφο

Ααα συγνώμη 

Ναι για μετά θέλεις τον Τζιφο να πάει σε αυτό το σεναριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...