Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τέτοια ensembles Ευρωπαίου στις 96 μόλις ώρες έπρεπε να βάλω 3 αρνιά στη σούβλα. Αντίθετα είμαι μες στην τσίτα και δεν κατεβαίνει ούτε γιαούρτι 😂 

Πολύ βελτιωμένα σε σχέση με το 00ζ, ελάχιστα ανατολικά σε σχέση με το  Κύριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το ρε συ ειναι φιλικο νομιζω γιατι νευριαζεις?ισα ισα που θεωρω λογικο τα πανηγυρια δεν αντιλαμβανομαι το υφος σου?

Το τι θεωρείς εσυ λογικο δεν με ενδιαφέρει.. Διάβασε προσεκτικά το post μου και ίσως αντιληφθείς το ύφος μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το ρε συ ειναι φιλικο νομιζω γιατι νευριαζεις?ισα ισα που θεωρω λογικο τα πανηγυρια δεν αντιλαμβανομαι το υφος σου?

Παιδιά ηρεμία ας είχαμε και τα κβ back to back 2001 ας πούμε τέτοια το κλιμα θα ηταν το αυτό.!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Το τι θεωρείς εσυ λογικο δεν με ενδιαφέρει.. Διάβασε προσεκτικά το post μου και ίσως αντιληφθείς το ύφος μου..

Φιλε μου χωρίς να θελω να παρεμβαίνω αλλά δυο.συμεχομενες χρονιές δυνατη κατάσταση δεν ειναι συνηθες. Σκεψου να φαινόταν στην περιοχή σου τριήμερο οργιο...το επίπεδο εδω διατηρείται άριστο

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συντάσομαι πλήρως με την αισιοδοξία του φόρουμ αλλά οποιος δεν βαριέται ας εξηγήσει το μετεόγραμμα του Παίου για Αθήνα: 

https://meteologix.com/gr/forecast/264371-athens/meteogram/euro

Είναι λάθος? δεν εκτιμά σωστά τις συνθήκες?

Το μετεό το αφήνω ασχολίαστο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Το τι θεωρείς εσυ λογικο δεν με ενδιαφέρει.. Διάβασε προσεκτικά το post μου και ίσως αντιληφθείς το ύφος μου..

Τι ειχε το υφος μου το προφανες εγραψα οποιος βορειος δεν θελει απλα δεν μπαινει μεσα αυτες τις μερες στο σχολιασμο δεν βλεπω κατι κακο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, gthomasandros είπε:

ζητω καιρικη αυτοσυγκρατηση...διοτι ο ενθουσιασμος δεν ειναι παντα ο καλυτερος οδηγος...

Δε γ.... μωρέ....Και να μην έρθει αυτό που περιμένουμε, όλη αυτή η προσμονή που έχουμε ΠΑΡΕΑ....ΑΞΙΖΕΙ 10 χιονιάδες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι σκόρπιες χιονομπόρες βγάζει ο Ευρωπαίος για Σάββατο βράδυ στην κεντρική Μακεδονία. 

overview_20220120_12_057.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Δε γ@μιεται μωρέ....Και να μην έρθει αυτό που περιμένουμε, όλη αυτή η προσμονή που έχουμε ΠΑΡΕΑ....ΑΞΙΖΕΙ 10 χιονιάδες!!!

Και 10 κωλόχαρτα Θανάση!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Frostfang8 said:

μονο το ιαπωνικο δεν δειχνει . που και αυτο αντικειμενικα καλο ειναι αλλα καμια σχεση με τα αλλα που ειναι ονειρο.
ολα λιγο πολυ συμφωνουν

Ευχαριστώ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δε γ.... μωρέ....Και να μην έρθει αυτό που περιμένουμε, όλη αυτή η προσμονή που έχουμε ΠΑΡΕΑ....ΑΞΙΖΕΙ 10 χιονιάδες!!!

Και λιγα εγκαύματα από μωρομάντηλα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ και @ICELARISSA καντε ενα κοπο να ανταλλαξετε π.μ και ειμαι σιγουρος οτι θα λυθει η παρεξηγηση.Μπαμπη ως μοντ κανε εσυ την αρχη σε παρακαλω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δε γ.... μωρέ....Και να μην έρθει αυτό που περιμένουμε, όλη αυτή η προσμονή που έχουμε ΠΑΡΕΑ....ΑΞΙΖΕΙ 10 χιονιάδες!!!

ΑΜΗΝ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δε γ.... μωρέ....Και να μην έρθει αυτό που περιμένουμε, όλη αυτή η προσμονή που έχουμε ΠΑΡΕΑ....ΑΞΙΖΕΙ 10 χιονιάδες!!!

Αυτο ξαναποσταρε το αν δεν ερθει …αν εχεις άντερα ….😎

 

υγ θα ΑΙΡΘΙ ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, CATHA said:

Συντάσομαι πλήρως με την αισιοδοξία του φόρουμ αλλά οποιος δεν βαριέται ας εξηγήσει το μετεόγραμμα του Παίου για Αθήνα: 

https://meteologix.com/gr/forecast/264371-athens/meteogram/euro

Είναι λάθος? δεν εκτιμά σωστά τις συνθήκες?

Το μετεό το αφήνω ασχολίαστο... 

Θα πήξει στο χιονιονερο η κάτω Κηφισιά 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Πω ρε φιλε ...

20 χρονια πισω σχεδον ! Χρονια και ζαμανια 

Γ... τα ..ασπρισσν τα μάλια μας 🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, Nickpayne είπε:

Δεν υπάρχει η γκαντεμιά μου...! Έχω σκεφτεί 2 ακόμα λύσεις. 

1)  τηλέφωνο για βόμβα στο αεροδρόμιο 

2) να πληρώσω για μουφα θετικό pcr για να μην μπορώ να ταξιδέψω 

Το δεύτερο φίλε ΔΕΝ χάνονται αύτά....!!  στο πρώτο θα σε πιάσουνε πάλι θα το χάσεις ...🤣🤣✌️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, tzifos είπε:

Με σοβαρότητα θα σου πω, βρείτε γεννήτριες (ρευματος), αποθηκεύστε νερό και τροφή. Δεν κάνω πλάκα διότι μέχρι Τρίτη θα μαζέψετε τουλαχιστο 1.20m χιονοστροση.

αληθεια λες φιλε;;..Εγω τα αντιθετα εβλεπα σε θεμα χιονιου δλδ λιγα πραγματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά για τους βόρειους..όπως θυμάμαι και ευτυχώς εχω ζήσει το χειμωνα 91-92 στην Αθήνα ,(εξαιρετικός  ηταν και αυτος του 82-83 με συνεχεις κακοκαιρίες στα προσήνεμα)..και εμεις λιακάδα....ετσι και για τα βορεια επικοι ηταν οι χειμωνες 80-81 και 86-87,περισσοτερο ομως του 80-81..ποια η διαφορά μεταξυ τους?στους προσήνεμους τα μπλε ηταν ΒΑ μας και στους ΚΒ τα μπλε επιαναν κεντρική ευρώπη ....ηταν σαν να "στάζει" συνεχεια μπλε σταγόνες η κεντρικη ευρώπη στο ιονιο και ανδριατική...μαλιστα η κυκλοφορία το 81 ολοκληρωθηκε με δυο(!) χιονοπτωσεις χιονοστρωσεις στον καμπο της θεσσαλονικης στο πρωο πενθημερο του Νοεμβριου...ετσι μην απογοητεύεστε....αζορικους ειχαμε και στις δυο περιπτώσεις και οχι τον Σιβηρικό του 2012....ας περιμενουμε πως θα εξελιχθεί αυτην η εμμονη με τον Αζορικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Παπλαμουδας said:

τελειωσε το τρεξιμο;

Από τρεξίματα κοιτάω για το μεθεπόμενο ΣΚ Παπλαμουδένιε......Φαίνεται ενδιαφέρον😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...