Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε για τα προσυνεμα ο τζουφιοσ.ρε τι είναι αυτό με το πρώην μοντέλο.πηγε στο χθεσινο 00 ουκμο.οτι να ναι.καποιος να βγάλει την πρίζα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

..ωραίο το ουκμο

Καλύτερο σε σχέση με χθές αλλά όχι τρελά πράγματα..ούτε για την πρώτη ούτε για την δεύτερη.και το έλεγα για κ@@ο ουκμο από προχθές.το φοβόμουν πολύ και όντος πάλι έκανε τις μικρότερες μετατόπισεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Καλύτερο σε σχέση με χθές αλλά όχι τρελά πράγματα..ούτε για την πρώτη ούτε για την δεύτερη.και το έλεγα για κ@@ο ουκμο από προχθές.το φοβόμουν πολύ και όντος πάλι έκανε τις μικρότερες μετατόπισεις

Φιλε στα 00ατια τονουκμο είναι καλύτερο από τζιφο για σκ,για την μπίλια από Δευτέρα είναι νωρίς ακόμα...τζίφος είναι αυτός,το μεσημέρι θα το στείλει Αδριατική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Φιλε στα 00ατια τονουκμο είναι καλύτερο από τζιφο για σκ,για την μπίλια από Δευτέρα είναι νωρίς ακόμα...τζίφος είναι αυτός,το μεσημέρι θα το στείλει Αδριατική

Εμένα παντος δεν μου άρεσε κανένα απ' τα δύο.και δεν το λέω γιατί χάλασαν για την περιοχή μου αλλά νομίζω ότι χάλασαν γενικά για όλους.και το ουκμο νομίζω δεν είναι και το καλύτερο για τα προσυνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Πιο ανατολικά ο τζίφος χάνεται υετός για Αττική τον οποίο σταδιακά επαναφέρει. Πιο κρύο το τρέξιμο με εντυπωσιακοτατα 500.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος βγάζει όλα τα σενάρια. Τώρα είναι στο ανατολικό άκρο.  Χθες έτρεχε δυτικά σενάρια. Στα επόμενα θα πάει με τα άλλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξυ εχει φρασει πεμπτη και χιονιζει τα προσηνεμα non stop 

Απλα εκοψε υετο απο το μπασιμο του αυλων και δινει φουλ η λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από 18 Ώρο χιονι σε ένα ραν το έκανε 6 Ώρο.γελανε και οι πέτρες με τον τζιφο.ουτε καν 72 ώρες δεν μπορεί να είναι σταθερός.καλυτερο το jma xaxaxa

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Icon,Gfs αρκετά πιο ανατολικά,δυστηχως δεν ξεκινήσαμε καλά την πιο κρίσιμη μέρα,όπως κ χτες αλλά στα 12 άρια ξυρίζουν τον γαμπρο

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vasilis-evia είπε:

Εν τω μεταξυ εχει φρασει πεμπτη και χιονιζει τα προσηνεμα non stop 

Απλα εκοψε υετο απο το μπασιμο του αυλων και δινει φουλ η λιμνη

Εδώ δεν μπορεί να πιάσει τον καιρό που θα έχει το σκ.μεχρι την Πέμπτη θα το αλλάξει χίλιες φορές.στις 0.25 φαίνεται πόσο έχει χαλάσει.εκτις Θεσσαλίας (και αυτή για κανά 6ωρο) για τους υπόλοιπους τίποτα ο τζιφος για το σκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

UKMO αρκετά δυτικά όμως,δεν το περίμενα με τίποτα αυτο

Ούτε εγώ αλλά κοίτα τι αλλαγές κάνει και αυτό σε τόσο κοντινές ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Εδώ δεν μπορεί να πιάσει τον καιρό που θα έχει το σκ.μεχρι την Πέμπτη θα το αλλάξει χίλιες φορές.στις 0.25 φαίνεται πόσο έχει χαλάσει.εκτις Θεσσαλίας (και αυτή για κανά 6ωρο) για τους υπόλοιπους τίποτα ο τζιφος για το σκ

Συμφωνω μαζι σου, το συγκεκριμενο ραν σχολιασα! Καλλιο πεντε και στο χερι αλλωστε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δέστε το ουκμο στις 84,φουλ σταθερό ως προς την διάταξη με μικρή δυτική μετατόπιση...καμία σχέση νεγις τούμπες του καρνάβαλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς την χειρότερο μέρα βρήκαν τα μοντέλα να πάνε προς το χειρότερο άκρο.δεν ξέρω αν υπάρχει πλέον χρόνος για αλλαγές.την καλημέρα μου.τζαμπα χάνουμε τον ύπνο μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα φιλαρακια..Καμια ανησυχια..Απλα μην ξεχνατε...Τα σοβαρα τρεξιματα ειναι παντα κατω των 100 ωρων..Λογικο και επομενο να εχουμε διαφορες και παλινωδιες...Παμε για ψυχος διαρκειας...Με χιονοπτωσεις σε αρκετα τμηματα της χωρας...Σημερα θ αρχισουν τα μοντελα να τα βρισκουν...Και αυριο θα κριθουν και οι λεπτομερειες...

Πριν μερες ειχα γραψει το αυτονοητο..Θα ανατολικισει λιγο ο τζιφος και το τζεμ..Και θα δυτικισει λιγο ουκμο και ευρωπαικο και θα τα βρουν κατα συνεπεια καπου στη μεση...Αυτη η μεση μας βολευει μια χαρα!!!

Για μενα ο φοβος να φυγει ο αυλωνας τερμα ανατολικα δεν υφισταται πλεον...Το σκ θα εχει μεγαλο ενδιαφερον και ακομα μεγαλυτερο θα εχει η νεα εβδομαδα..Καλη σας μερα και μη μασατε!!!

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θανο μου..Μια χαρα χιονι θα δεις στη Μακρακωμη..Οργανωσε το χωριο και ενημερωσε τους φιλους εκει...Εσυ ως προεδρος της κοινοτητας λαβε τα μετρα σου...Η προνοια ειναι πολυ πιο σημαντικη της καταστολης..!!

Παιδες..Μην ξενερωνετε..Μεχρι εχθες ολοι σχεδον απαξιωνατε τον τζιφο και τωρα επειδη τα μαζεψε στεναχωριεστε??Δεν εχει λογικη αυτο....Φιλικα παντα...

Ο χιονιας κλειδωσε για το σκ..Οι χιονοστρωσεις οχι ακομα..

Για την δευτερα εχουμε δρομο..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.

Έφτιαξε το Ukmo και χάλασαν όλα τα υπόλοιπα. Δεν με νοιάζει αυτή τη στιγμή τι δείχνει για την Δευτέρα  κι μετά όταν χλωμιαζει ήδη  το ΣΚ. Πραγματικά κουρασε ολο αυτό 

Για να δούμε και τον Ευρωπαίο τι θα πει. 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...