Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εμπιστευσου τους νότιους είναι ρεαλιστές και επίσης πριν 7 μέρες με τα τρεξίματα του τζιφου το ζούσαν και ξέρουν 

Μπα, επειδή είχα απογοητευθεί στο παρελθόν πολλάκις, αποφάσισα ότι θα περιμένω να ξυπνήσω και να δω πως θα κυλήσει η μέρα  που είναι να γίνουν τα φαινόμενα των προγνώσεων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γράφω εδώ να υπάρχει...τρίτη τέτοια ώρα οι βόρειοι θα έχουμε αλλάξει στρατόπεδο με τους προσηνεμους...μοντελικα ...αφού πάμε για χιόνια με διχογνωμία θα ισχύσει και αυτή την φορά η μοντελικη μπαλαντζα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο απολογισμος απο τα 12 αρια ειναι θετικος... Τζιφος και Ευρωπαιος εξαιρετικοι..Και τα ανσαμπλ τους εξισου καλα...Του ευρωπαιου τωρα τρεχουν..Αλλα ειναι καλα..

Τζεμ και ουκμο,θελουμε βελτιωση αλλα ειναι σε καλο δρομο...

Ακουλουθουν κρισιμοτατες μερες..Δεν νομιζω οτι μπορουμε να κλειδωσουμε τιποτα πριν την Τεταρτη..Εχουμε ακομα να δουμε πολλα σεναρια..Αλλα νομιζω οτι εχουμε ενα προβαδισμα..

Υπο αλλες συνθηκες θα πεταγα απο χαρα..Αλλα με τις γνωστες παλινωδιες των μοντελων,διατηρω τις επιφυλαξεις μου..

Μακαρι να χαμε σημερα Τεταρτη αλλα δεν..

Το γραψα και το μεσημερι..Ο τζιφος ειναι μεταξυ φθορας και αφθαρσιας..Αλλα καποια στιγμη θα κανει μια νικη εξιλεωσης..Πρωτα γι αυτον και μετα για μας..Ισως ηρθε η ωρα του...Αλλωστε τις μεγαλες νικες σε χιονιαδες τις πετυχε στο ενδοξο παρελθον του...Καλη συνεχεια..Χαμηλα το κεφαλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

Το γράφω εδώ να υπάρχει...τρίτη τέτοια ώρα οι βόρειοι θα έχουμε αλλάξει στρατόπεδο με τους προσηνεμους...μοντελικα ...αφού πάμε για χιόνια με διχογνωμία θα ισχύσει και αυτή την φορά η μοντελικη μπαλαντζα...

Γραψαμε και το δεν το πηρες χαμπαρι τα ενς δυτικιζουν και εχουν και αποκοπες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Γραψαμε και το δεν το πηρες χαμπαρι τα ενς δυτικιζουν και εχουν και αποκοπες

Τι???????!!!!!....ε το ξερά😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Επίσης οι βορειοι επρεπε ηδη αντί να ψάχνεται αν θα χιονισει και χάνετε το χρόνο σας να ψάχνεται και να ζητάτε απο τα παιδιά από τα προσηνεμα καλες κάμερες να απολαύσουμε το σουκου ολοι μας ...

Πολύ καλά τα και τα Ensembles αλλά δεν πρόκειται να χιονίσει... Επειδή ο Αντώνης μου φαίνεται πως δεν θέλει να χιονιστούμε στα βόρεια αυτήν φορά.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Πολύ καλά τα και τα Ensembles αλλά δεν πρόκειται να χιονίσει... Επειδή ο Αντώνης μου φαίνεται πως δεν θέλει να χιονιστούμε στα βόρεια αυτήν φορά.😂

Ρε συ φυσικά και θέλει...αλλά μην το χαλάτε καλά το πάει...αφήστε τον άνθρωπο να εκφραστεί...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Λίγο να δυτικίσει τούτο, θα έχουμε καπάκια

ECM1-216.GIF?16-0

Κάτσε να έρθει το πρώτο, που μου κοιτάς στο άπειρο 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Ρε συ φυσικά και θέλει...αλλά μην το χαλάτε καλά το πάει...αφήστε τον άνθρωπο να εκφραστεί...χαχαχα

θα παιξει ο Αντωνης αντιπερισπασμο (τραβωντας την αμυνα) κ θα βγει ο Σωτος κρυφο φορ να το καρφωσει? υπαρχει σχεδιο?😂🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... δεν με αφήνει να ανεβάσω οτιδήποτε ..... γιατί ..... ?????? .... @teo_73

 

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον για να σοβαρευτω δε θα αφησω το 10 ποντο να μου ξεφυγει απο τα γρεβενα να ξερετε ανσαμπλ τζεμ τουλαχιστον 8 υπέροχα το πανε ανσαμπλ τζιφου τελεια και του ευρωπαιου βελτιώνονται ......Ένα θα πωωω

ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε  τριτη βραδυ η κακοκαιρια πεφτει στις 70-100ωρες,παιος και ουκμο θα εχουν κλειδωσει το90 τις εκατο και θα μενουμε λεπτομερειες οπου για καποιους μπορει να ειναι σημαντικες για κατι ιστορικο!Αυτη η βδομαδα θα φαινεται σαν αιωνας για καποιους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Αρκετα πιο δυτικα τα ενσ του ευρωπαιου! Δειτε διαφορα! 

Άνοιγμα φωτογραφίας

Άνοιγμα φωτογραφίας

Δεν ξερω γιατι αλλα δεν με αφηνε να τα ανεβασω και ελεγε upload failed, try again or contact with us, και τωρα ανεβηκαν ετσι, πιο μικρα πεθαινεις! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, THUNDERSNOW1965 said:

..... δεν με αφήνει να ανεβάσω οτιδήποτε ..... γιατί ..... ?????? .... @teo_73

 

 

καινουργια settings για να μην ανεβαζουμε ταγιπ και Κολοκοτρωναίους χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Λοιπον για να σοβαρευτω δε θα αφησω το 10 ποντο να μου ξεφυγει απο τα γρεβενα να ξερετε ανσαμπλ τζεμ τουλαχιστον 8 υπέροχα το πανε ανσαμπλ τζιφου τελεια και του ευρωπαιου βελτιώνονται ......Ένα θα πωωω

ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Αντε γιατί δεν υπάρχει καράβι για πισω. Τα έχουμε καψει ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Galanto said:

Τάμαμ θα ναι οταν παει αδριατικη ...Μέχρι τότε ΕΡΧΟΜΑΙ ΙΙΙΙ

ΑΙΧΕΙ ΑΙΡΘΕΙ ΗΔΗ! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρά το γεγονός οτι η φάση φαίνεται προσήνεμη, θα πρέπει να περιμένουμε κανα 2 μέρες για ασφαλή συμπεράσματα. Κοιταξα ensembles τζιφου για Θεσσαλονικη, Βόλο Αθήνα. 

Το μικρότερο βουναλακι υετού το ειχε η Σαλόνικα (όχι όμως γραμμή νεκρού όπως άλλες φορές). Αθηνα έρχεται 2η και Βόλος 1ος με σχετικά άνεση. Αυτο μάλλον αφήνει περιθώρια δυτικισης, αποκοπών κτλ (δεν ξέρω ακριβώς και δεν με ενδιαφέρει τόσο να μάθω το μηχανισμό).

Δυστυχώς ή ευτυχώς, και όσο αξιοπιστία μπορούν να έχουν τα ensembles του τζίφου, και παρά το γεγονός οτι εύχομαι τα προσήνεμα (Αθηνα Χαλκίδα) να χιονιστούν πολύ καλά, θεωρώ οτι ακόμα η κατάσταση είναι σχετικά ρευστή, με φαβορί όμως απο Βόλο και κάτω. 

Αν μου έλεγαν "νοίκιασε ένα σπίτι για το επόμενο ΣΚ σε πεδίνή περιοχή", η επιλογή μου θα ήταν ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ η ΘΗΒΑ!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...