Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Cosa είπε:

το θεμα ειναι οτι στο αντιστοιχο φορουμ τησ τουρκιας θα κανουν παρτυ !!! ....  τι ξενερα οσοσ παει γινεται χειροτερο !.. να εχεις τετοιο κρυο πανω σου και να τρως τισ φόλες απανωτα ...

Εκεί τώρα θα ανοίγουν σαμπάνιες.αστα 3ημερος χιονιάς για εκεί.ετοιμαστε κάμερες να χαζεύουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Cosa είπε:

το θεμα ειναι οτι στο αντιστοιχο φορουμ τησ τουρκιας θα κανουν παρτυ !!! ....  τι ξενερα οσοσ παει γινεται χειροτερο !.. να εχεις τετοιο κρυο πανω σου και να τρως τισ φόλες απανωτα ...

Ασςλφια μας οι Τούρκοι τουλάχιστον αυτοί έχουν πιο χαμηλό ρεύμα φυσικό αέριο και καύσιμα να το χαρούνε....🤣💝💝🥶

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιστεύω από τ απόγευμα και μετά θα έχουμε βελτιώσεις και στα άλλα μοντέλα.Αν βγεί πάντως η κακοκαιρία με δυνατά χαρακτηριστικά το GEM θα έχει πάρει σώβρακα.Είναι το πιο σταθερό μοντέλο εδώ και αρκετά runs.

Επεξεργάστηκε από billias7815
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LosAlimos είπε:

Καλημέρα!

ευρωπαίος και ukmo μαζί μας, gfs θελει βελτιωση!

Το gfs δεν θέλει βελτίωση να το βγάλει κάποιος απ' την  πρίζα θέλει να ξεμπερδευουμε.μας έχει σκοτισει τα να μη πω τώρα.ουτε στις 60 πλέον δεν είναι σταθερό.μεγαλες αλλαγές ακόμα και σε κοντινές ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε Γ... την τρέλα μου!!!!!!

Έχουμε καταστραφεί προσωπικά, κοινωνικά, οικονομικά τόσες ημέρες....τα παιδιά μου τα έχω άπλυτα, το μαλλί μου είναι σαν του Μπομπ Μάρλεϊ, ο κ@λος μου ακόμα καμένος είναι από τα πανακια χλωρίνης, τα μάτια μου έχουν γίνει σαν του βατράχου από την αυπνια....

Τουλάχιστον να βγει η Β φάση ρε ........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oz και Ευρωπαίος δίνουν τις διορθώσεις που ελπίζαμε. Πάμε για βόμβα στο σημερινό 12αρι ή έστω λίγη ακόμα βελτίωση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιος ΟΥΚΜΟ και τα καλυτερα ΑΙΡΧΟΝΤΕ!

Ο ΚΟΓΚΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΟΡΠΙΣΕΙ ΠΑΓΟ, ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΩΠΕΣ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...