Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, menidi said:

Πάμε Γ... την τρέλα μου!!!!!!

Έχουμε καταστραφεί προσωπικά, κοινωνικά, οικονομικά τόσες ημέρες....τα παιδιά μου τα έχω άπλυτα, το μαλλί μου είναι σαν του Μπομπ Μάρλεϊ, ο κ@λος μου ακόμα καμένος είναι από τα πανακια χλωρίνης, τα μάτια μου έχουν γίνει σαν του βατράχου από την αυπνια....

Τουλάχιστον να βγει η Β φάση ρε ........

Κλαιω ρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάμε Γ... την τρέλα μου!!!!!!

Έχουμε καταστραφεί προσωπικά, κοινωνικά, οικονομικά τόσες ημέρες....τα παιδιά μου τα έχω άπλυτα, το μαλλί μου είναι σαν του Μπομπ Μάρλεϊ, ο κ@λος μου ακόμα καμένος είναι από τα πανακια χλωρίνης, τα μάτια μου έχουν γίνει σαν του βατράχου από την αυπνια....

Τουλάχιστον να βγει η Β φάση ρε ........

Κλάμα! 🤣🤣🤣🤣🤣Να 'σαι καλά ρε Θανάση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έριξε την βόμβα του και το Ευρωπαϊκό και ησυχασε 😂😂

Αντε το πω κι εγώ, πάμε γερά!!

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια.....υπομονη μέχρι αύριο βράδυ για τη λίμνη στα προσηνεμα...είδατε τι έγινε με τη κακοκαιρία του Σαββάτου υποβαθμίστηκε για κάποιες περιοχές  και πότε.....να πω επίσης ότι Παρασκευή βράδυ ο ευρωπαιοος με στρώνει εδώ με 4 πόντους χιόνι χαχαχα...και ο τζίφος με ένα, ώρε που φτάσαμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολόκληρος αζορ τέρας με ενίσχυση  υποτροπικου και ΔΕΝ μπορεί να σπάσει τοΝ Στροβιλο να ριτζαρει σωστά για πανελλαδικό και φεύγουν όλα ανατολικα μας ξυστά Αιγαίο....

 Πόσο δυνατοί ξηροί άνεμοι είναι εκεί ψηλά... έλεος...

 

Screenshot_2022-01-20-08-25-51-256.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να σημειωθει οτι η ανανεωση του CFS 1 mois δινει ΕΠΙΚΟ ΕΠΟΣ ΕΠΩΝ για την εξελιξη της καθοδου του ΚΟΓΚΑ. Ακαταλληλη για αθώες προσηνεμες πσυχουλες.

Σορρυ, προσυναιμες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ για πολλές περιοχές της Ελλάδας από Λαμία και πάνω δεν θα είναι σχεδόν ούτε κάτι το ιδιαίτερο από άποψη ψύχους έτσι.ακριβως το ίδιο πράγμα που έγινε και τα χριστούγεννα.μεχρι Κυριακή εταζε ο Χουντίνι και από Δευτέρα είχαν πέσει κοψίματα.το ίδιο ακριβώς απλά τώρα άργησε μια μέρα.απο τρίτη βράδυ είχε φανεί η μουφα για εδώ πάνω.εγω απλά τα παρατάω για φέτος.δεν μας θέλει με τίποτα.λεγαμε τόσα χρόνια για τον αζορικο αλλά τελικά δεν είναι μόνο αυτός.ευχομαι στα παιδιά απ' τα προσυνεμα να δουν όσα περισσότερα χιόνια γίνεται και να ανεβάζουν βιντεο στο αντίστοιχο θέμα να ξεχαρμανιαζουμε και μεις!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Εντωμεταξύ για πολλές περιοχές της Ελλάδας από Λαμία και πάνω δεν θα είναι σχεδόν ούτε κάτι το ιδιαίτερο από άποψη ψύχους έτσι.ακριβως το ίδιο πράγμα που έγινε και τα χριστούγεννα.μεχρι Κυριακή εταζε ο Χουντίνι και από Δευτέρα είχαν πέσει κοψίματα.το ίδιο ακριβώς απλά τώρα άργησε μια μέρα.απο τρίτη βράδυ είχε φανεί η μουφα για εδώ πάνω.εγω απλά τα παρατάω για φέτος.δεν μας θέλει με τίποτα.λεγαμε τόσα χρόνια για τον αζορικο αλλά τελικά δεν είναι μόνο αυτός.ευχομαι στα παιδιά απ' τα προσυνεμα να δουν όσα περισσότερα χιόνια γίνεται και να ανεβάζουν βιντεο στο αντίστοιχο θέμα να ξεχαρμανιαζουμε και μεις!!

Μια χαρά θα είναι από άποψη ψύχους με -10 στα 850, απλά δεν θα έχει φαινόμενα. Όταν πέφτει ο ήλιος όμως θα έχει πολύ παγωνιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Καλημερα παιδια.....υπομονη μέχρι αύριο βράδυ για τη λίμνη στα προσηνεμα...είδατε τι έγινε με τη κακοκαιρία του Σαββάτου υποβαθμίστηκε για κάποιες περιοχές  και πότε.....να πω επίσης ότι Παρασκευή βράδυ ο ευρωπαιοος με στρώνει εδώ με 4 πόντους χιόνι χαχαχα...και ο τζίφος με ένα, ώρε που φτάσαμε....

Πολυ σωστός. Ευκολα φολιάζει κι αυτό και θα κλαίμε με μαυρο δάκρυ. Τραγική εξέλιξη καθώς ζουμε την μέρα της Μαρμότας. Προσωπικά, εχω δώσει μια διορία από τα βραδυνα να αρχίζει να δυτικιζει η πρωτη φάση. Εάν όχι, τότε, ΑΝΤΙΟ !!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, antinod είπε:

Πολυ σωστός. Ευκολα φολιάζει κι αυτό και θα κλαίμε με μαυρο δάκρυ. Τραγική εξέλιξη καθώς ζουμε την μέρα της Μαρμότας. Προσωπικά, εχω δώσει μια διορία από τα βραδυνα να αρχίζει να δυτικιζει η πρωτη φάση. Εάν όχι, τότε, ΑΝΤΙΟ !!! 

Μακη εσυ;;;;Μακη;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος θα το πιστευε 5 ωρες πριν οτι ukmo και παιος θα εδειχναν τα πιο θετικα σεναρια; ukmo εβαλε δυνατα την Αττικη και για Σαββατο νυχτα-Κυριακη πρωι!

θα μας τρελανουν, αφου πρωτα τρελαθουν αυτα απο αυτο το τρελο που ερχεται!

 

ειναι η 3η,  βαρια 4η φορα που βλεπω ολα τα μοντελα, γιαπωνεζους, ναυτες, αστροναυτες, ολα ριχνουν τον αυλωνα καπου στο Αιγαιο και πραγματικα πλεον εχω απορια για το γερμανικο τι αρχικα δεδομενα βαζει στις εξισωσεις του. 

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβάμαι ότι για ηπείρο θα βγεί και ο Φλεβάρης ολόκληρος χωρίς βροχή. 

Ίδιος χειμώνας με τον 2020 μέχρι στιγμής. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Υπερβολικά οριακό για βολο

Εννοείται, αλλά έχει τη γνωστή εικόνα. Αλμυρός τίποτα, Λάρισα τίποτα, νότιο Πήλιο λίγο, Στεφανοβίκειο και Βελεστίνο λίγο και μόνο Βόλο και Πορταριά-Μακρινίτσα έχει κάπως πιο σοβαρό υετό. Ένα 5cm είναι ο στόχος, θα δείξει. Το ίδιο δείχνει και το GEM.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...