Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Αττικαριος_ είπε:

σιγα ναι κατι μας ειπες τωρα.. φευγω και μονος μου σιγα δεν χανω και κατι

Ας με συγχωρήσουν οι mods αλλά δεν αντέχεσαι άλλο παλικάρι μου .Είπα δεν θα απαντήσω με αυτό το ύφος αλλά και η τρολια έχει τα όρια της. Στο καλό και να μας γράφεις πραγματικά. Άτομα σαν εσένα μόνο κακό κάνουν στο φόρουμ και θυμίζουν παλιές καλές εποχές. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Παντως να επισημανω οτι πολυ ωραια αυτη η αλλαγη στο φορουμ ειδικα γιαυτους που ειναι συνδεδεμενοι απο κινητο

Με πρόλαβες... Πολύ όμορφη αναβάθμιση... Ειδικά τώρα ενόψει του πολύ όμορφου χιονιά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά έχω δει αντίστοιχες αλλαγές και σε άλλο forum που χρησιμοποιεί την ίδια ή παρόμοια πλατφόρμα και είναι πολύ καλές. Απλά λίγο υπομονή, είναι κάποια πράγματα που πρέπει να γίνουν. Δεν θα πάθουμε και κάτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μην τσακωνεστε αδερφια ψυχραιμια....αφηστε το καλυτερα για αργοτερα...προς το καλοκαιρι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Πάνω από 10 δύσκολα.😋😋😋

 Οσο και να ειναι καλυτερα να το σταματησουμε εδω αυτο το θεμα διοτι βρισκομαστε και εκτος θεματος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω εδώ να ευχαριστήσω όλους τους διαχειριστές και όσοι συνέβαλαν στο να έχουμε πίσω το αγαπημένο μας φόρουμ. 

ΠΑΜΕΓΕΡΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο 6αρι του παραπαιου νομίζω δεν τρέχουν όλα τα μέλη του ..  δεν του  δίνουν δέουσα σημασία ακόμα και οι προγνώστες ...φυσικά θα έχει μια σημασία αλλά όλοι ακόμα και η ΕΜΥ περιμένει το 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ μπορούμε να βλέπουμε τα ενδιάμεσα τρεξίματα του ευρωπαϊκού (6ζ και 18ζ) νομίζω μεχρι 72 ώρες όμως 

https://www.tropicaltidbits.com/analysis/models/?model=ecmwf&region=eu&pkg=z500_mslp&runtime=2022011618&fh=210

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εσύ ηρέμησε δε πρπειε να έτρεξε ακομα 😂😂😂😂

Στη θέση σου εσύ στο παγωμένο Καζακστάν, έρχονται και ενισχύσεις από τους προσηνεμους.

Χρόνια πολλά κι όλας,ότι επιθυμείς γέρος δυνατός.

Αναμένουμε ενημέρωση για το 6αρι😅🔥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, weatherforattica said:

Όλα πάντως δείχνουν πως θα γίνει κάτι καλό το ερχόμενο Σαββατοκύριακο... και μετεωρολόγους ακούω και από site διαβάζω... Φοβάμαι πολύ τον υετό μην μας εγκαταλείψει ξαφνικά και ψαχνόμαστε, αλλά δεν πιστεύω.. Δεν θα μιλήσω για ιστορικά... Δεν θα πω για 10ποντα στρωμένα στο Σύνταγμα... Ακόμα και μυγάκια να βλέπω να πέφτουν στην Νίκαια ή λίγο πιασμένο στα αυτοκίνητα, για μένα θα είναι νίκη....

Όλα θα εξαρτηθούν από τη διάταξη, τον υετό τον κοιτάμε ενδεικτικά για να δούμε που κυμαινόμαστε στο μέσο όρο των σεναρίων. Μια μέρα πριν θα κοιτάξουμε μόνο περιοχικά για υετό. Το βασικό είναι η υποστήριξη στα 500 σε συνδυασμό με τις θερμοκρασίες στα 850 και φυσικά η θέση του χαμηλού που θα κρίνει την διεύθυνση των ανέμων και εμπειρικά θα βγάλουμε ένα συμπέρασμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Άτομα σαν εσένα μόνο κακό κάνουν στο φόρουμ και θυμίζουν παλιές καλές εποχές. 

Δεν στεκονται εδω μεσα κατι τετοιοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα πω τον φόβο μου και αυτός λέγεται UKMO αν κρατήσει το ίδιο σενάριο και τ απόγευμα εμένα θα με ζώσουν τα φίδια.Κατα τ'άλλα έχοντας στο νου και μια ανάρτηση του Ζιακόπουλου για τον Άβερελ και σε σχέση μ αυτά που δείχνει ο τζίφος(μέ όποια αξιοπιστία έχει) ίσως το τρενάκι έχει ακόμα διαδρομή στις ράγες του...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εφυγε παιδες το τρολ.Συνεχιζουμε με σχολιασμο.Ευχαριστουμε για τα σχολια!

Μην μπει παλι με κανα αλλο ονομα τυπου πολιτικη προστασια χιονιου αττικης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Μην μπει παλι με κανα αλλο ονομα τυπου πολιτικη προστασια χιονιου αττικης

Θα τον αποχιονίσουμε με συνοπτικες διαδικασιες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εδώ μπορούμε να βλέπουμε τα ενδιάμεσα τρεξίματα του ευρωπαϊκού (6ζ και 18ζ) νομίζω μεχρι 72 ώρες όμως 

https://www.tropicaltidbits.com/analysis/models/?model=ecmwf&region=eu&pkg=z500_mslp&runtime=2022011618&fh=210

Ρε αυτο ειναι τελειο με έφτιαξες τη μέρα χαχχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κριμα Αττικαριε...Μολις χθες σε υποστηριξαμε..Σημερα εξεθεσες και τον εαυτο σου και εμας...Βρες αλλου καιρικη στεγη..Για εδω...Σφυριξε και ληξες!!!Κριμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Μην μπει παλι με κανα αλλο ονομα τυπου πολιτικη προστασια χιονιου αττικης

Μετά τον Αθηναίο και τον αττικαριο θα λέγεται Πειραιώτης σιγουρα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, sirokos είπε:

Τουρκιζει ο μέσος όρος ξεκαθαρα

Πως Τούρκιζει  σε αυτή την θέση που είναι ο αυλωνας στους μέσου όρους? 

Μόνο στο ουκμο Τούρκιζει ξεκάθαρα  στο κύριο του

Στα υπόλοιπα μέχρι στιγμής όχι 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Κριμα Αττικαριε...Μολις χθες σε υποστηριξαμε..Σημερα εξεθεσες και τον εαυτο σου και εμας...Βρες αλλου καιρικη στεγη..Για εδω...Σφυριξε και ληξες!!!Κριμα...

Καλη δυναμη στη δουλεια φιλαρακι..σε θελουμε ακμαιοτατο μετα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...