Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Εχει σεναριαρες για προσηνεμα το ευρωπαικο

Ναι αλλαξεχασες κατι οτι σεναριαρα υπάρχουν για τα προσηνεμα έχουν χιονισει πρωτα καλα τα κεντροβορεια ....Ενώ τα αλλα ειναι  καλα τα προσηνεμα που δε χιονιζουν τα κεντροβορεια 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ilovesmow είπε:

Εχει σεναριαρες για προσηνεμα το ευρωπαικο

Οσο φτιαχνει για κεντροβορεια τοσο φτιαχνει για προσηνεμα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Παρά το γεγονός οτι η φάση φαίνεται προσήνεμη, θα πρέπει να περιμένουμε κανα 2 μέρες για ασφαλή συμπεράσματα. Κοιταξα ensembles τζιφου για Θεσσαλονικη, Βόλο Αθήνα. 

Το μικρότερο βουναλακι υετού το ειχε η Σαλόνικα (όχι όμως γραμμή νεκρού όπως άλλες φορές). Αθηνα έρχεται 2η και Βόλος 1ος με σχετικά άνεση. Αυτο μάλλον αφήνει περιθώρια δυτικισης, αποκοπών κτλ (δεν ξέρω ακριβώς και δεν με ενδιαφέρει τόσο να μάθω το μηχανισμό).

Δυστυχώς ή ευτυχώς, και όσο αξιοπιστία μπορούν να έχουν τα ensembles του τζίφου, και παρά το γεγονός οτι εύχομαι τα προσήνεμα να χονιστούν πολύ καλά, θεωρώ οτι ακόμα η κατάσταση είναι σχετικά ρευστή, με φαβορί όμως απο Βόλο και κάτω. 

Αν μου έλεγαν "νοίκιασε ένα σπίτι για το επόμενο ΣΚ σε πεδίνή περιοχή", η επιλογή μου θα ήταν ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ η ΘΗΒΑ!

Εγκλημα με τον- φετινό κλοουν.😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Αν μου έλεγαν "νοίκιασε ένα σπίτι για το επόμενο ΣΚ σε πεδίνή περιοχή", η επιλογή μου θα ήταν ΑΣΥΖΗΤΗΤΙ η ΘΗΒΑ!

..... και σε παραθαλάσσια ..... ΚΥΜΗ ..... !!!!! ....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ας με ενημερώσει κάποιος τι έκανε ο παιος ρε παιδιά είμαι δουλειά έχει πέσει ξαι το θέμα 😨

δεν θα σου πω τι έκανε ... αλλά τι θα κάνει ... θα πάει να αγγαλιάσει τον μπαμπά του ....!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μια φορά άνοιξα θέμα σχολιασμού, δυο φορές κράσαρε!!!!

..... είσαι σκληρός παίχτης .... δεν το αντέχει το σύστημα .....!!!!!.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανεμορφος ο μεσος ορος για προσηνεμα!!Αυτη τη φορα δεν αγχωνομαι για το που θα σκασει,μπορω να παιξω μπαλα Λαμια η  ΑθηναΠροτιμω να σκασει μεγαλος Αθηναικος,η περσινη εμπειρια απο την μηδεια ηταν απιστευτη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

'' Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για βοήθεια '' .......

..... αυτό μου βγάζει όταν προσπαθώ να ανεβάσω κάτι ...... (..... λες να το κάνει ο ακατονόμαστος απέναντι .....????? ) ..... @teo_73

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχισε να φαινεται σιγα σιγα η ΓΚΑΓΚΑ οπου φαινεται να κανει συνεργασια με τον ΚΟΓΚΑ

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

'' Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για βοήθεια '' .......

..... αυτό μου βγάζει όταν προσπαθώ να ανεβάσω κάτι ...... (..... λες να το κάνει ο ακατονόμαστος απέναντι .....????? ) ..... @teo_73

Το ψάχνουμε Άγγελε.Ισως παει μέχρι το πρωί το θέμα με τις εικόνες.Συγνωμη για την αναστάτωση παιδιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...