Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καλησπερα προσηνεμος χιονιας εν οψει...οσο αφορα τα βορεια η αναλυση μας απο προχθες βαση ευρωπαικου επαληθευεται καθως τα σεναρια αποκοπης αυλωνα σε πρωτη φαση που εβλεπε ο τζιφος δεν υπαρχουν...οποτε κεντρικη μακεδονια και ανατολικη το μονο που μπορουν να περιμενουν και με τα σημερινα στοιχεια ειναι ενα περασμα ανευωουσιας...τωρα το μεγαλο ερωτηματικο ειναι η δυτικη μακεδονια νομοι ημαθιας πιεριας και θεσσαλια..οσο πιο πολλες ωρες μεινει δυτικα ο αυλωνας και οσο δυτικοτερα μπορεσει να βγει στην πρωτη φαση τοσο πιο πολυ υετο θα εχουν οι παραπανω περιοχες...το ασπρισμα με τα σημερινα δεδομενα θεωρειτε σιγουρο..οσο αφορα τα προσηνεμα θα περιμενουμε λιγο οσο αφορα μονο την αθηνα ως αστικο ιστο τα υπολοιπα τμηματα ειναι δεδομενο οτι θα δουν χιονια σε καλες ποσοτητες. πολλα θα εξαρτηθουν απο την πολυ πιθανη αποκοπη του αυλωνα..οποτε stay tuned

Φιλε μου η φθιωτιδα??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Φιλε μου η φθιωτιδα??

Φθιωτιδα την βαζω στο κομματι οτι θα χιονιστει καλα με τα σημερινα στοιχεια βασικα απο βολο και κατω το ηπειρωτικο κομματι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, stathis2b είπε:

Το UKMO που μια ζωή είναι απέναντι μας έχει 6αρι; Μπορούμε να δούμε τι παίζει;  Αν και σε 4 ωρουλες θα το δούμε μια και καλή 

Να γυρισει το ΟΥΚΜΟ δυτικα παλ******ς Αγγλοι. Μονο αυτο τιποτ αλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Ηπειρο - Γιαννενα απ οτι ειδα στους χαρτες για σαββατο δεν φαινεται κατι που να ευνοει την ηπειρο την ωρα που θα επιτρεπουν οι θερμοκρασιες την χιονοπτωση εως χαμηλα.Με Β.Α ανεμο που δειχνει ο τζιφος στην ηπειρο δυστυχως δεν εχουμε καμια ελπιδα για χιονοστρωση.😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δεν λειτουργεί το site... δεν εμφανίζει εικόνες και στα threads σε πάει από την αρχή... πολύ δύσκολο να το παρακολουθήσει κανείς...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Είναι βελτιωμένο .Τρέχει όμως λίγο μόνο του το κύριο ,μετά τις 24/1 είναι εμφανές ότι το έχει χάσει τελείως .

Δεν μιλαω για το μετα

Αλλα για τις ωρες που μας ενδιαφερουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CATHA είπε:

Παιδιά δεν λειτουργεί το site... δεν εμφανίζει εικόνες και στα threads σε πάει από την αρχή... πολύ δύσκολο να το παρακολουθήσει κανείς...

Υπομονη ειναι σε φαση αναβαθμισης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι περασματακι..τωρα ποσοτητες κλπ τεταρτη

Κώστα αν καταφέρει να βγει αυλωνας μας στην αδριατικη ιονιο και προχωράει εκει μεχρι 20 οι το μπορει να φάμε αρκει να αργήσει ν α μπει στον ηπειρωτικό κορμό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Εγώ συνεχίζω να πιστεύω οτι θα αλλάξουν αρκετα πραγματα ως αυριο το πρωι

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά δεν ξέρω ποιον θα ευνοούν. Μέχρι τώρα πίστευα κεντροβορειο τώρα φοβάμαι πολύ το τσιράκι του Ταγίπ το ουμκο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κώστα αν καταφέρει να βγει αυλωνας μας στην αδριατικη ιονιο και προχωράει εκει μεχρι 20 ποντοι μπορει να φάμε αρκει να αργήσει ν α μπει στον ηπειρωτικό κορμό 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Estone είπε:

Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά δεν ξέρω ποιον θα ευνοούν. Μέχρι τώρα πίστευα κεντροβορειο τώρα φοβάμαι πολύ το τσιράκι του Ταγίπ το ουμκο

Το καλό είναι ότι θα φανεί στα τρεξιματα αρκετα νωρις αν πχ χαλάσει αρκετα ο τζιφος ο γάλλος  τελειώσαμε δε θα χρειαστεί να δούμε καν ευρωαπιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Spartan said:

Υπομονη ειναι σε φαση αναβαθμισης

ok ευχαριστώ... Σούζη στον Σκαι, στην αποκοπή θα παιχτεί η φάση του ΣΚ... τώρα ποιός κατάλαβε είναι άλλη ιστορία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κώστα αν καταφέρει να βγει αυλωνας μας στην αδριατικη ιονιο και προχωράει εκει μεχρι 20 οι το μπορει να φάμε αρκει να αργήσει ν α μπει στον ηπειρωτικό κορμό 

Ναι αυτο θα το βλεπουμε μεχρι τεταρτη για να δουμε ποσο θα ριξει σε εμας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το καλό είναι ότι θα φανεί στα τρεξιματα αρκετα νωρις αν πχ χαλάσει αρκετα ο τζιφος ο γάλλος  τελειώσαμε δε θα χρειαστεί να δούμε καν ευρωαπιο

Πιστεύω Τζιφός θα γυρίσει κεντροβορειο όπως και Γάλλος θα το πάει δυτικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Estone είπε:

Πιστεύω Τζιφός θα γυρίσει κεντροβορειο όπως και Γάλλος θα το πάει δυτικά

Δυσκολα ....γιατξ ενω υπαρχει ταση για όλο και οι νοτιοδυτικα του αυλωνα υπάρχει ταση και για πιο ανατολικα του αντικυκλωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δυσκολα ....γιατξ ενω υπαρχει ταση για όλο και οι νοτιοδυτικα του αυλωνα υπάρχει ταση και για πιο ανατολικα του αντικυκλωνα 

Χρόνια πολλά Αντώνη .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυσκολα ....γιατξ ενω υπαρχει ταση για όλο και οι νοτιοδυτικα του αυλωνα υπάρχει ταση και για πιο ανατολικα του αντικυκλωνα 

Τα 6αρια δεν τα κοιτάω πολύ πολύ 12αρια είναι το ζουμί οι κωλοτουμπες εκεί γίνονται 

 

Χρόνια σου πολλά

Επεξεργάστηκε από Estone
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι αυτο θα το βλεπουμε μεχρι τεταρτη για να δουμε ποσο θα ριξει σε εμας

Βράζουμε στο ιδιο καζανι με Αντώνη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δυσκολα ....γιατξ ενω υπαρχει ταση για όλο και οι νοτιοδυτικα του αυλωνα υπάρχει ταση και για πιο ανατολικα του αντικυκλωνα 

Δύσκολα να γινει θεαματική αλλαγή για βόρεια εκτός αν γινει κλοπή όπως Ωκεανίδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Βράζουμε στο ιδιο καζανι με Αντώνη.

Πάντα εγω με τη Θεσσαλία στο ίδιο καζάνι βράζουμε...ας ελπίσουμε ν αμη βγει ο ευρωπαιος με τα αλλα εκτός ουκμο ασχολίαστο μας ριχνουν καλο πέρασμα 7ωρο ως 14 ώρο...και λόγω θερμοκρασιών ισως ειναι καλο...δε ξέρουμε ακόμα Καρδάμυλα που θα βγουν και τέτοια θα δειξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...