Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ακόμα ασχολείσαι η παμε στα προσηνεμα η με κάμερα δυστυχως , άλλον το δεύτερο....Αυτά έχει ο γάμοςχααχαα οσοι είστε ελεύθεροι κλεισει για αττικη βορεια η ευβοια και καλη απόλαυση 4 μερες χιονια και εμείς εδώ παλεύουμε με το αν θα είναι 2 η 8 ωρες χααχααχ

Ας τις κάνει 12 τις ώρες εδώ για μας και ούτε με νοιάζει τι θα κάνει προσηνεμα, ούτε και πρόκειται να ζηλέψω ακόμα και ένα μέτρο στο Σύνταγμα να βάλει πίστεψε με 🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Είδος υπό εξαφάνιση οι ΚΒ μετά τα 12αρια 😛

εμενα αλλο με προβληματιζει εαν γραφαμε εμεις αυτα τα σχολια που διαβαζουμε για ενα τρεξιμο του τζεμ τι ειχαμε να ακουσουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Χωρίς λόγο νομίζω. Δεν πήγε κάτι ασχημα. Μάλλον ξεκουράζονται. Σειρά των παιδιών απο κάτω να χαρούν. 

Γιατί εμείς ποτε χαρήκαμε τελευταία φορά;;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΡΕ ΤΖΙΦΟ ΠΕΦΤΩ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ.....

 

* Για Νικαια Παρακαλώ...

* Ρίξτε μια ματιά στις 27...😅

Στιγμιότυπο οθόνης 2022-01-17 193818.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τρέξιμο του Gem να αποθηκευτεί για  λόγους ιστορικότητας στο θέμα με τυς χάρτες ονερωξης παρακαλώ 😂😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

το οτι κατεβαζει στις 250 ωρες κιαλο με ξεπερναει 

gens-0-0-252.png

Έχει φάει τρελό κόλλημα η κυκλοφορία 

Δεν είναι καθόλου τυχαίο αυτές οι συνεχωμενες αναδιπλωσεις του αζορικου αντικυκλωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένω πως και πως τα ensembles του Καναδού καθαρά για την ιστορικότητα. Κατα τ' άλλα οι πιθανότητες να κάτσει τέτοια backdoor αποκοπή είναι λιγότερες από 0.1 τοις εκατό. Επιστρέφω στις κρίσιμες ώρες με Ευρωπαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

εμενα αλλο με προβληματιζει εαν γραφαμε εμεις αυτα τα σχολια που διαβαζουμε για ενα τρεξιμο του τζεμ τι ειχαμε να ακουσουμε 

Πάντα θα υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να διαχειριστούν τη ζήλια και καταλήγουν να γίνονται ερειστικοι. Αυτά υπάρχουν παντού στη ζωή. Μη δίνεις σημασία. Μακάρι το καλύτερο για όλους. Και δεν το παίζω πονόψυχος και ανοιχτοχερης, προφανώς και θα προτιμούσα 10 πόντους στην πόρτα μου ακόμα κι αν χρειαστεί να χάσουν 30 τα προσηνεμα. Και οποίος πει ότι σκέφτεται διαφορετικά είναι ψεύτης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελευταία φορά που δύο σερί χρονιές έκανε μεγαλο χιόνι η Αθήνα είναι 1928 και 1929...ήρθε η ώρα μετά από 90 χρόνια να γίνει και αυτό...πάμε δυνατά τα τα τα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 hours ago, sakis13 said:

Ο απολογισμος απο τα 12 αρια ειναι θετικος... Τζιφος και Ευρωπαιος εξαιρετικοι..Και τα ανσαμπλ τους εξισου καλα...Του ευρωπαιου τωρα τρεχουν..Αλλα ειναι καλα..

Τζεμ και ουκμο,θελουμε βελτιωση αλλα ειναι σε καλο δρομο...

Ακουλουθουν κρισιμοτατες μερες..Δεν νομιζω οτι μπορουμε να κλειδωσουμε τιποτα πριν την Τεταρτη..Εχουμε ακομα να δουμε πολλα σεναρια..Αλλα νομιζω οτι εχουμε ενα προβαδισμα..

Υπο αλλες συνθηκες θα πεταγα απο χαρα..Αλλα με τις γνωστες παλινωδιες των μοντελων,διατηρω τις επιφυλαξεις μου..

Μακαρι να χαμε σημερα Τεταρτη αλλα δεν..

Το γραψα και το μεσημερι..Ο τζιφος ειναι μεταξυ φθορας και αφθαρσιας..Αλλα καποια στιγμη θα κανει μια νικη εξιλεωσης..Πρωτα γι αυτον και μετα για μας..Ισως ηρθε η ωρα του...Αλλωστε τις μεγαλες νικες σε χιονιαδες τις πετυχε στο ενδοξο παρελθον του...Καλη συνεχεια..Χαμηλα το κεφαλι...

Το 12αρι του Ευρωπαίου που το βλέπεις γιατί στο meteociel δεν έχει τρέξει ακόμη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω επειδη ειμαι νεος στην φαση αυτη και δν ξερω ολους τους ορους που λετε και θελω να ρωτησω ποια μερη θεωρουνται προσηνεμα;.Δηλαδη η αιδηψος τι ειναι πχ;.Συγγνωμη για την χαζη ερωτηση μου😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Τελευταία φορά που δύο σερί χρονιές έκανε μεγαλο χιόνι η Αθήνα είναι 1928 και 1929...ήρθε η ώρα μετά από 90 χρόνια να γίνει και αυτό...πάμε δυνατά τα τα τα

Όχι, 1991-1992 έγινε. Φεβρουάριος 1991 (ο χιονιάς σκακιέρα) με Φεβρουάριο 1992. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, johnagp είπε:

Εγω επειδη ειμαι νεος στην φαση αυτη και δν ξερω ολους τους ορους που λετε και θελω να ρωτησω ποια μερη θεωρουνται προσηνεμα;.Δηλαδη η αιδηψος τι ειναι πχ;.Συγγνωμη για την χαζη ερωτηση μου😁

Πάρε φτυάρια φίλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Dusterakos said:

το οτι κατεβαζει στις 250 ωρες κιαλο με ξεπερναει 

gens-0-0-252.png

Τρέχει μόνο του δυστυχώς... ας δούμε πρώτα τα κοντινά του ΣΚ που ψιλοκλειδωσαν και κοιτάμε μετά τις 10 μέρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερα που ειν του Αι Αντωνη, ευρωπαιε δωσε χιονι..

Θαψε και τον φιλο μας τον Γκαρυ,να γουσταρει να γουσταρει...

Θαψε Μητσο,Τασο και Νικολα μα στην Αττικη μου δωστα ολα...

Χωσε με βαθυα στο χιονι και σου ταζω δυο μαυρα τζονι..

Σε παρακαλω στο 12αρι μη μου δωσεις το πα.π@ρι...

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CATHA said:

Τρέχει μόνο του δυστυχώς... ας δούμε πρώτα τα κοντινά του ΣΚ που ψιλοκλειδωσαν και κοιτάμε μετά τις 10 μέρες...

CATHA με χιονονερα σε βλεπω κατω Κηφισια φιλε  😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geod said:

CATHA με χιονονερα σε βλεπω κατω Κηφισια φιλε  😅

Ποιά χιονόνερα λολ... κάτω από 20 πόντους είμαστε για κλάματα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Το ξέρω αλλά ο φίλος έγραψε για το 12αρι... μήπως υπάρχει κάπου αλλού πιό νωρίς...

Οχι φιλε..Αυτο ειναι μηνυμα χθεσινο..Δεν ξερω γιατι εμφανιστηκε τωρα...Αυτο το εγραψα εχθες...Δεν ξερω τι εγινε...Ειλικρινα απορω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Όχι, 1991-1992 έγινε. Φεβρουάριος 1991 (ο χιονιάς σκακιέρα) με Φεβρουάριο 1992. 

Έχεις δίκιο απλά αυτός του 1991 δεν ήταν πολύ μεγάλος για κέντρο...για ανατολικά και βόρεια προάστια ήταν έπος όμως..του 1992 είναι πιο μεγάλος για κέντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...