Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

μου ηρθε ενα μην με κατι συγχαρητηρια  χαχα τι ειναι αυτο γιατι ειμαι κ ασχετος

Κάτι σαν βαθμός δημοφιλίας.

Μάλλον.

Αναβαθμίζεται το φόρουμ και σε λίγο θα μάθουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το καλο με το 6αρι ειναι η αναξιοπιστια του,η μεγαλυτερη μαχη αυτη του χιονια θα δοθει στα 12αρια σημερα..,90-120ωρες δεν ειναι πολλες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κινδυνος βρισκεται ανατολικα.Τα στρατευματα μας και οι υποδομες μας δεχτηκαν συντεταγμενη κυνβερνοεπιθεση.Λυνουμε τα προβληματα με το επιτελειο και το βραδυ ξεκιναει μαζικη αντεπιθεση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ προτείνω οι προσηνεμοι να πάτε να στηρίξετε τον φίλο μας Αντώνη στο παγωμένο Καζακστάν,να διώξουμε μια και καλή τη λέρα που λέγεται ουκμο.

Ορματε αδέρφια.

Όλοι γενική αντεπίθεση στα 12αρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ανσάμπλ του τζίφου στο 06ζ δυστυχώς υπάρχουν πολλά σενάρια UKMO....

Ο εφιάλτης του Φεβρουαρίου 2019...ελπίζω να μην το ζήσουμε πάλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο ξηρότερα τα ενς του 6αριου για εδώ, στο 12αρι βέβαια μπορεί να φτάσουν τον μέσο όρο στα 30 χιλιοστά άμα θελουν. Ενσεμπλς τζιφου είναι αυτά χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοίταξα ένα ένα τα σενάρια μέχρι όσο έχουν βγει του Τζίφου. Το να πάρει τον αυλώνα η Τουρκία παραμένει ως ένα αρκετά πιθανό ενδεχόμενο αλλά έχουν βελτιωθεί παράλληλα τα σενάρια για πολύ καλό προσήνεμο. Εξακολουθούν να υπάρχουν δυτικά σενάρια με αποκοπή αλλά είναι λιγότερα σε σύγκριση με τα προηγούμενα τρεξίματα, υπάρχει δηλαδή μια ισορροπία. Μένει να δούμε αν το UKMO θα τουμπιάσει προς τα υπόλοιπα στο 12άρι του. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Severe_Lover είπε:

Αποκοπή έχει σε πολλά σενάρια?

όχι, εχει πολλά ανατολικά σενάρια όμως, άσχημα για όλη την Ελλάδα αλλά ελπίζω διότι είναι τζίφος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Λογω οτι δουλεύω πολλές ώρες 7 ημερες της βδομαδα, πεφτω ψοφιος μετα τις 1130 με 12 το βραδυ. Δεν έχω πολλα δυναμαρια για λάμπα. οποτε..... τελος πάντων εντάξει. θα πρέπει να πάρω αποφαση καποια πράγματα.  

Εντάξει άλλο αυτό. Πάντως όπως το δείχνει είναι πολύ καλό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, DIMITRIS said:

Στα ανσάμπλ του τζίφου στο 06ζ δυστυχώς υπάρχουν πολλά σενάρια UKMO....

Ο εφιάλτης του Φεβρουαρίου 2019...ελπίζω να μην το ζήσουμε πάλι...

Το UKMO γενικά το εμπιστεύομαι σε διατάξεις δυστυχώς, ωστόσο έτσι την τελευταία φορά έδειξε αποκοπή ανάλογη του Τζίφου και στο τέλος και τα δύο τούμπιασαν στον Ευρωπαίο. Μένει να το δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο υετος επεσε φυσικα και στα προσηνεμα στο 6αρι μεσο ορο γιατξ επεσε στα κεντροβορεια..το είπα αν ριξει καλα εχω δυτικη μακεδονια κια θεσσαλια θα γίνει πολυ και στα προσηνεμα αμε το τροπο που ερχεται ο αυλωνας οπως και στη Μήδεια άλλωστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

όχι, εχει πολλά ανατολικά σενάρια όμως, άσχημα για όλη την Ελλάδα αλλά ελπίζω διότι είναι τζίφος...

Σωστα ειδικά το 6αρι ασήμαντο μόνο 12 και 00  άλλωστε και τα γαλλικό τώρα καλουτσικο είναι....η Φθιώτιδα πρέπει να θαφτεί με τόσες εισβολές ξηρές όχι πάλι Τουρκία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και δεν έχει σταματημό ο τζιφουλαςε.απανωτες χιονόμπαλες όσο πάει το μάτι.μηοως το έχουν μετονομάσει σε cfs το μοντελακι 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο υετος επεσε φυσικα και στα προσηνεμα στο 6αρι μεσο ορο γιατξ επεσε στα κεντροβορεια..το είπα αν ριξει καλα εχω δυτικη μακεδονια κια θεσσαλια θα γίνει πολυ και στα προσηνεμα αμε το τροπο που ερχεται ο αυλωνας οπως και στη Μήδεια άλλωστε 

κεντρικη μακεδονια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Αττικαριος_ είπε:

βελτιωθηκε θερμοκρασιακα και ο μεσος ορος στο 6αρι gfs ο γεναρης δεν θα φυγει ετσι χωρις χιονια..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...