Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποσεναρια παιου για Χαλκίδα!!! Χιονίζει με αυτά ;

Screenshot_2022-01-17-22-07-13-367_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-17-22-05-47-794_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-17-22-05-06-687_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-17-22-04-47-889_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-17-22-03-48-447_com.android.chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, Παπλαμουδας said:

5 μερες πριν δε θα μπορουσε να εξασφαλισει τιποτα περισσοτερο απο αυτα που εχουν εξασφαλιστει (καθοδος αυλωνα και πολικων μαζων στην χωρα)

ουτε διαρκειες, ουτε Τ 850, 500, ουτε ακριβεις διαταξεις, ουτε θεσεις και βαθυνσεις χαμηλων, ουτε δευτερες και τριτες φασεις,ουτε υετοι φυσικα.

κατα μια εννοια καλυτερα που δε δειχνουν ακομα ολα τα μοντελα το καλυτερο δυνατο, δε νομιζω να το θελαμε απο τωρα περαν της ψυχικης ηρεμιας που θα μας εδινε ('' α, ενταξει ευτυχως πανω μας και ο ευρωπαιος'' ).

στη χρονικη φαση που ειμαστε αυτη τη στιγμη ειμαστε πολυ καλα! ποτε μα ποτε, ουτε οι ιστορικοτεροι χιονιαδες δεν εξασφαλιστηκαν 5 μερες πριν.

Προσυπογράφω το πόστ του Παγουρά αποπάνω μέχρι τελευταίας τελείας. 

ΥΓ1. Σιγνόμη, "ταιλαιφταίας".

ΥΓ2, ΑΙΡΧΑΙΤΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ensembles του Ευρωπαϊκού ψύχραναν στο μέσο όρο για Αθήνα και προμηνύουν πολλά ξενύχτια βλέποντας για πρώτη φορά έντονα υποτροπή Δευτέρα προς Τρίτη... ζήσε Μάη μου δηλαδή. Το peak του υετού το δίνουν εντός του Σαββάτου με μέρος του να πέφτει ως βροχή αλλά η νύχτα προς Κυριακή παραμένει μέσα στο παιχνίδι. Έχουμε πολλά επεισόδια να δούμε ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσπαθώ να είμαι φειδωλος αλλά ρε μλκς ΤΙ ΧΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΊ????😳 

WTF που λένε κ στο χωριό μου...

Φτου σκόρδα 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως ηδη αναφερατε ο μεσος ορος του ευρωπαικου ειναι πολυ καλυτερος απο το κυριο του στο 12αρι...Οποτε κραταμε αυτο..5 μερες πριν τα ανσαμπλ εχουν φυσικα ακομα ιδιαιτερη σημασια..

Ουκμο και αικον βελτιωθηκαν..

Τζιφος και τζεμ,εξαιρετικα...

Μεσοι οροι ευρωπαικου και αμερικανικου,πολυ καλοι..Οποτε η μερα κλεινει ακρως θετικα..

Λογω δουλειας και κοπωσης δεν θα παρακολουθησω το 18αρι..Το αργοτερο μεχρι τις 23:00 με βλεπω στην αγκαλια του Μορφεα..

Ευχομαι να βγαλει ψηφιακα χιονια εκ νεου που να αποτυπωνονται σε κατι τετοιο..Με το συμπαθειο..Πρωτα για την περιοχη μου και επειτα ολοψυχα σε ολη την υπολοιπη χωρα η οπου μπορει...Καλο βραδυ παιδες...Παλεψτε και για μενα..Καθε τρεξιμο ειναι πολεμος..Οχι οικτο....

attiki-kakokairia1-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Οπως ηδη αναφερατε ο μεσος ορος του ευρωπαικου ειναι πολυ καλυτερος απο το κυριο του στο 12αρι...Οποτε κραταμε αυτο..5 μερες πριν τα ανσαμπλ εχουν φυσικα ακομα ιδιαιτερη σημασια..

Ουκμο και αικον βελτιωθηκαν..

Τζιφος και τζεμ,εξαιρετικα...

Μεσοι οροι ευρωπαικου και αμερικανικου,πολυ καλοι..Οποτε η μερα κλεινει ακρως θετικα..

Λογω δουλειας και κοπωσης δεν θα παρακολουθησω το 18αρι..Το αργοτερο μεχρι τις 23:00 με βλεπω στην αγκαλια του Μορφεα..

Ευχομαι να βγαλει ψηφιακα χιονια εκ νεου που να αποτυπωνονται σε κατι τετοιο..Με το συμπαθειο..Πρωτα για την περιοχη μου και επειτα ολοψυχα σε ολη την υπολοιπη χωρα η οπου μπορει...Καλο βραδυ παιδες...Παλεψτε και για μενα..Καθε τρεξιμο ειναι πολεμος..Οχι οικτο....

attiki-kakokairia1-1.jpg

Έγινε Σακη τα λέμε 12 παρά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, HuxFlux said:

Δεν μιλαμε μονο για χιονοδιαταξεις. Ο παιος χρονια τωρα παει βαρκα γυαλο στην ετκιμηση υετου για λεκανοπεδιο σχεδον σε ολες τις κακοκαιριες.

Επισης, στο σεναριο του κυριου με την αποκοπη, μπορει να προκυψει ΒΑ απο τον στροβιλισμο. Ακομα και το ραν οπως το βλεπω παραπανω ΒΑ μου μοιαζει μετα την αποκοπη.

Να ευλογήσουμε λίγο και τα γένια μας 😉 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισης αποκλειστικα για τους θεσσαλους ετσι οπως ειναι η διαταξη οσο πιο πολυ στα ενς θαβονται τα προσηνεμα τοσο περνουμε και εμεις εκατοστα το σαββατο ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aντε καλα ραν σε ολους ...εγω εγκαταλειπω εδω δυτικη μακεδονια δεν θα χει τιποτα καμία βροχούλα μόνο παρασκευη που μόλις γυρίσει τέλος ....καλη συνεχεια σε οσους ελπιζουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθεσινά ενς 12αριου παίου 

Screenshot_20220117-095006_Chrome.jpg.947462dbe8e43e76e1222ebaefc3fabb.jpg

Και σημερινά

Screenshot_20220117-220223_Chrome.jpg.41c8fe4bd501fa4ce917b91f012487aa.jpg

Τουλάχιστον στον τομέα των θερμοκρασιών δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας χαχαχ.

Σήμερα μοντελικά η μέρα κύλησε καλά θεωρώ, νομίζω μόνο βελτιώσεις υπήρξαν. Αύριο θέλω να πιστεύω πως σταδιακά θα έρθουν όλα τα μοντέλα στον ίδιο δρόμο για το Σ/Κ. Τώρα για την πιθανή αποκοπή που εμφανίστηκε σήμερα για την συνέχεια, στην πλειοψηφία των μοντέλων, δεν μπορούμε να πούμε τίποτα αν δεν ξεκαθαρίσει η πρωτη φάση. Μακάρι εννοείται να γίνει εν τέλει, διότι κάτι τέτοιες αποκοπές είναι που χαρίζουν μεγάλες, ιστορικά ψυχρές και χιονιστερές περιόδους(πχ 1987, Αριάδνη, κλπ).

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, ICELARISSA said:

Επισης αποκλειστικα για τους θεσσαλους ετσι οπως ειναι η διαταξη οσο πιο πολυ στα ενς θαβονται τα προσηνεμα τοσο περνουμε και εμεις εκατοστα το σαββατο ..

Καρδίτσα στο επίκεντρο με τα τωρινά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ νερο θα δει τις επομενες ημερες και η Κυπρος.....καρικη απραξεια για τους Ισπανους που τους πλακωνει ο αντικυκλωνας.......δυστυχως ο καιρος δεν μπορει ταυτοχρονα να ικανοποιει ολους.....παμε τωρα γερα να παρουμε οτι μπορουμε....γιατι ο καιρος εχει γυρισματα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν από περιέργεια άρχισα να βλέπω περιοχικά. Σκιρων, Ποσειδών και Μπολαμ..από Τετάρτη αυτα παίρνουν την σκυτάλη 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άριστο σημάδι η απουσία του Μιχάηλ! Και πέρυσι μας έφερε τύχη και γούρι!Α ρε Μιχάηλ όταν έρχεται κάτι που πραγματικά αξίζει εχεις πάντα διαβασμα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

04.45 μερκελ, 05.30 τζιφος, 06.00 ukmo gem (και πρωινό φαγητο και τουαλέτα, ), 08.00 παιος (και παιδί στο σχολείο), 09.30 ΜΟ παιου (και δουλειά)  ..............................................23.30 τζίφος (κοιμήσου εσύ αγάπη μου....εγώ έχω μια σοβαρή δουλειά)

Ωραια ζωη ρε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες έχει πολύ δρόμο ακόμη και μέσα στο παιχνίδι είναι σχεδόν όλη η Ελλάδα.

Πάμε μέχρι αύριο το βράδυ να ξεκαθαρίσουμε το Σάββατο μέχρι Κυριακή πρωί.

Για μετά την Κυριακή το μεσημέρι θα πρέπει να πάει Πέμπτη για να έχουμε ασφαλή εικόνα.

Για υετό δεν έχει νόημα να κοιτάμε ακόμη διότι δεν έχει ξεκαθαρίσει η διάταξη. Στις 48 ώρες θα δούμε λεπτομέρειες σχετικά με την ποσότητα του υετού.

Ο απολογισμός της ημέρας πολύ θετικός πάντως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, DIMITRIS said:

ότι πιο ακραίο θυμάμαι σε  διάρκεια τόσο ψυχρών ανσάμπλ για Χαλκίδα!

image.thumb.png.167eae1bc40f976fba847d66cfd8d74c.png

Φαρμάκι σκέτο μιλάμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...