Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, Kosmas34 said:

Εγώ θα κάτσω να δω και 18αρι τζίφου. Αν μας εξαφανίσει εντελώς κι αυτό δεν θα ασχοληθώ άλλο.

τιποτα δεν εχει κριθει ακομα για κανενα...λογικα λιγες περιοχες θα μεινουν εκτος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποια τα παρατησανε🤔

Δε πειράζει

Θα παίξουμε με προσηνεμους μπάλα🙂

Αδέρφια

Μικρές μετατοπίσεις φέρνουν τεράστιες αλλαγές.

Αύριο το ξεκαθάρισμα 

Τώρα έρχεται το 18αρι το ορθόδοξο 🔥🔥🔥

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

04.45 μερκελ, 05.30 τζιφος, 06.00 ukmo gem (και πρωινό φαγητο και τουαλέτα, ), 08.00 παιος (και παιδί στο σχολείο), 09.30 ΜΟ παιου (και δουλειά)  ..............................................23.30 τζίφος (κοιμήσου εσύ αγάπη μου....εγώ έχω μια σοβαρή δουλειά)

Ωραια ζωη ρε!!!

Αυτα περιμενουμε ολο τον χρονο .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

τιποτα δεν εχει κριθει ακομα για κανενα...λογικα λιγες περιοχες θα μεινουν εκτος.....

Ζήτημα θερμοκρασιών δρν νομίζω να υπάρξει για πουθενά όποτε το θέμα θα είναι ο υετος για όσους μείνουν στην απέξω. Κι απ ότι φαίνεται Κ. Μακεδονία είμαστε το φαβορί πάλι 🥲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Κάποια τα παρατησανε🤔

Δε πειράζει

Θα παίξουμε με προσηνεμους μπάλα🙂

Αδέρφια

Μικρές μετατοπίσεις φέρνουν τεράστιες αλλαγές.

Αύριο το ξεκαθάρισμα 

Τώρα έρχεται το 18αρι το ορθόδοξο 🔥🔥🔥

 

 

Οι μεσοι όροι μονο για να τα παρατάς δεν είναι ....πάμε στον πραγματικο Βασιλιά... και μέχρι τελικής πτώσης

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Ζήτημα θερμοκρασιών δρν νομίζω να υπάρξει για πουθενά όποτε το θέμα θα είναι ο υετος για όσους μείνουν στην απέξω. Κι απ ότι φαίνεται Κ. Μακεδονία είμαστε το φαβορί πάλι 🥲

Δεν τίθεται ζήτημα θερμοκρασιών σε εμάς 

Αλλά υετού.

Δεν έχει χαθεί τίποτα.

Και η συνέχεια είναι εξαιρετική για όλους

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τζεμακος δεύτερος αυτόν τον καιρό σε αξιολόγηση. Και είναι αρκετά σταθερό. Αν θυμάσαι Σπύρο με την λίμνη την προηγούμενη εβδομάδα, έκανε και το ουκμο κάτι τρελά 

Ναι σε ένα τρέξιμο πηγε προς τον Τζιφο ο αγγλός  και νομίζαμε ότι θα τουμπαρουν και τα υπόλοιπα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, geod είπε:

E71D2179-8B82-428C-A19A-C5C2C109E909.jpeg

Η Πάρνηθα ειναι εκείνη απέναντι?πο πο κουραμπιες!!πολυ όμορφη εικόνα,μακάρι να ειναι αυτη την φορά 4 φορές παραπάνω παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΝickVoras είπε:

Η Πάρνηθα ειναι εκείνη απέναντι?πο πο κουραμπιες!!πολυ όμορφη εικόνα,μακάρι να ειναι αυτη την φορά 4 φορές παραπάνω παιδιά!

Ο Υμηττός είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, menidi είπε:

04.45 μερκελ, 05.30 τζιφος, 06.00 ukmo gem (και πρωινό φαγητο και τουαλέτα, ), 08.00 παιος (και παιδί στο σχολείο), 09.30 ΜΟ παιου (και δουλειά)  ..............................................23.30 τζίφος (κοιμήσου εσύ αγάπη μου....εγώ έχω μια σοβαρή δουλειά)

Ωραια ζωη ρε!!!

Η καλύτερη εποχή του χρόνου

Χειμωνάς και πάλι χειμώνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 παθών στο νησί πολλές φορές,αγόρασα το 2014 μια γεννήτρια 5,5KW που σηκώνει όλο το σπίτι,από αύριο θα αρχίζω να ετοιμαζομαι.παιδες,γέμισμα ξύλα τη βεράντα,τεστ τη γεννήτρια,ελενχο τα πάντα.καλυψτε βάνες εξωτερικές κ ρολόγια ύδρευσης,σας τα λέω από τώρα...για να το απολαύσουμε πρέπει να είμαστε έτοιμοι

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΝickVoras είπε:

Η Πάρνηθα ειναι εκείνη απέναντι?πο πο κουραμπιες!!πολυ όμορφη εικόνα,μακάρι να ειναι αυτη την φορά 4 φορές παραπάνω παιδιά!

Ο υμηττος είναι 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τον Comadante Βαγγελη δεν βλέπω μέσα ... Η καταστρώνει νέα Plans η πήγε στο Αμπερντιν να δει τις πιέσεις !!

@bardaris Πιστεύω ο Βασιλιάς να διατάξει να βγούν όλοι οι ανεμοτρατάρηδες να έχουμε καλή εικόνα του Αζορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΝickVoras είπε:

Με συγχωρείτε δεν γνώριζα.

Τι ζητάς συγγνώμη ; Σιγά. Δεν ήσουν υποχρεωμένος να το ξέρεις αλιμονο 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fufutos είπε:

 παθών στο νησί πολλές φορές,αγόρασα το 2014 μια γεννήτρια 5,5KW που σηκώνει όλο το σπίτι,από αύριο θα αρχίζω να ετοιμαζομαι.παιδες,γέμισμα ξύλα τη βεράντα,τεστ τη γεννήτρια,ελενχο τα πάντα.καλυψτε βάνες εξωτερικές κ ρολόγια ύδρευσης,σας τα λέω από τώρα...για να το απολαύσουμε πρέπει να είμαστε έτοιμοι

Εσύ είσαι φίλε μου ο πρώτος που έρχεται ο υετός. Σε θέλουμε μαχιμο. Ξεκινάς εσύ, μας ειδοποιείς, μετά αναλαμβάνει η Χαλκίδα και μετά τα στέλνουμε στην Αθήνα μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εύχομαι να έρθουν όλα τούμπα τα σενάρια και να χιονιστούμε αξιοπρεπώς!!!Αν όμως στραβώσει το πράγμα υπάρχει και η 26-27/1/22 παίδες 

https://www.wetterzentrale.de/en/show_diagrams.php?model=gfs&lid=OP&var=93&geoid=52806

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...