Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αδέρφια εχω γυναίκα ετοιμόγεννη από μέρα σε μέρα. Εκτος του ότι θα με χωρίσει αν είμαστε μαιευτήριο και εγω εξαφανίζομαι να πάω να δω τι γίνετε έξω, εχω αρχίσει και φοβάμαι ότι αν γίνει και έρθουν οι πόνοι πάνω στο χιόνια που δίνει το 18αρι, στον Αγ Στεφανο θα χρειαστώ την ΕΜΑΚ για να πάμε Μαιευτηριο😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, menidi said:

Κι εγω!!! Την κλασσική όμως. Με 4 ρόδες. Να κουβαλάω προμήθειες στους αποκλεισμένους του Θησείου!!!

Xaxaxaxaxa αυτό πήγα να γράψω...κλαίω ρειι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, HuxFlux said:

Παρτε καυσοξυλα γιατι δε θα εχετε ρευμα για 2-3 μερες οι προσηνεμοι.

Παρτε προμηθειες. Ειδοποιηστε συγγενεις. Ευπαθεις ομαδες να μεταφερθουν σε ασφαλεις περιοχες.

Αυτα και διαφορα αλλα στα παραμυθια του Αισωπου Τζιφου

Αττικαριε εσύ?? 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέρα από την πλάκα και για να σοβαρευτούμε το 18άρι του κλόουν έβγαλε το τι μπορεί να βγάλει μια τέτοια κατάσταση με δυναμική. Είναι εντελώς ακραίο σενάριο με το χιονοπανηγύρι να ξεκινάει από βραδινές ώρες Σαββάτου και να τελειώνει αργά απόγευμα Δευτέρας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Αδέρφια εχω γυναίκα ετοιμόγεννη από μέρα σε μέρα. Εκτος του ότι θα με χωρίσει αν είμαστε μαιευτήριο και εγω εξαφανίζομαι να πάω να δω τι γίνετε έξω, εχω αρχίσει και φοβάμαι ότι αν γίνει και έρθουν οι πόνοι πάνω στο χιόνια που δίνει το 18αρι, στον Αγ Στεφανο θα χρειαστώ την ΕΜΑΚ για να πάμε Μαιευτηριο😂😂😂😂😂

Με το καλό και να σας ζήσει φίλε!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Μεγάλη βελτίωση θα βγάλει για Κεντροβόρεια.

Γενικά πείτε μου λίγο οι Κεντροβόρειοι από που αντλείτε τόση αισιοδοξία όταν πριν λίγο είδα υετό ευρωπαίου κ έχει υετότρυπα τις επίμαχες ώρες(Σάββατο)....βασίζεστε σε τζίφο ή άλλα μοντέλα, ξέρετε κάτι που δεν ξέρουμε?!?!?!?κ γω κεντροβόρειος αλλά ΔΕΝ νιώθω...βοηθήστε με λιγάκι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowstorm είπε:

Πέρα από την πλάκα και για να σοβαρευτούμε το 18άρι του κλόουν έβγαλε το τι μπορεί να βγάλει μια τέτοια κατάσταση με δυναμική. Είναι εντελώς ακραίο σενάριο με το χιονοπανηγύρι να ξεκινάει από βραδινές ώρες Σαββάτου και να τελειώνει αργά απόγευμα Δευτέρας. 

2 μετρα θα εβγαζε εδω.Μακρια απο μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Αδέρφια εχω γυναίκα ετοιμόγεννη από μέρα σε μέρα. Εκτος του ότι θα με χωρίσει αν είμαστε μαιευτήριο και εγω εξαφανίζομαι να πάω να δω τι γίνετε έξω, εχω αρχίσει και φοβάμαι ότι αν γίνει και έρθουν οι πόνοι πάνω στο χιόνια που δίνει το 18αρι, στον Αγ Στεφανο θα χρειαστώ την ΕΜΑΚ για να πάμε Μαιευτηριο😂😂😂😂😂

Για δες τα Παλαιοκώστας transfer μήπως σας βολέψουν και πάτε πετώντας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowstorm είπε:

Πέρα από την πλάκα και για να σοβαρευτούμε το 18άρι του κλόουν έβγαλε το τι μπορεί να βγάλει μια τέτοια κατάσταση με δυναμική. Είναι εντελώς ακραίο σενάριο με το χιονοπανηγύρι να ξεκινάει από βραδινές ώρες Σαββάτου και να τελειώνει αργά απόγευμα Δευτέρας. 

Σιγουρα δεν θα βγει έτσι 

Αλλά ποτέ δεν ξέρεις με τον παπατρεχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

2 μετρα θα εβγαζε εδω.Μακρια απο μας.

2002 έδωσε λόγω ΒΑ ρεύματος επειδή το χαμηλό το ακολουθούν δευτερεύουσες διαταραχές και έτσι δεν γυρνάμε σε ΒΔ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενταξει, μας εχει στα μωβ! Κατι εχει χαλασει, τι χιονοπανηγυρι;terra vibe με τζιφο τζεμ! Αντε γεια ειναι τα τρεξιματα! 

Θα βγαλω προσφορες για γεννητριες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε πάλι αύριο ένα ακόμα 24ωρο αγωνίας και προσευχής

Ωραια η αναμονή του χιόνια  δεν λέω , αλλά μερικές φορές είναι βαναυση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...