Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σενάριο είναι επιστημονικής φαντασίας... Κάτι τέτοιο όμως έβγαλε και το gem πάνω κάτω... Δεν είναι κ συνηθισμένο να βλέπουμε ίδια μέρα δύο διαφορετικά μοντέλα να βγάζουν το ίδιο ακραίο σενάριο... Λέω εγώ τώρα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow_Addict είπε:

Γενικά πείτε μου λίγο οι Κεντροβόρειοι από που αντλείτε τόση αισιοδοξία όταν πριν λίγο είδα υετό ευρωπαίου κ έχει υετότρυπα τις επίμαχες ώρες(Σάββατο)....βασίζεστε σε τζίφο ή άλλα μοντέλα, ξέρετε κάτι που δεν ξέρουμε?!?!?!?κ γω κεντροβόρειος αλλά ΔΕΝ νιώθω...βοηθήστε με λιγάκι!!!

Το κύριο στο ευρωπαικο δεν έχει τόσο σχέση με τα ενσεμπλς οπότε ένα χιονοπέρασμα είναι υπαρκτό. Μέχρι αύριο το βράδυ θα φανεί στο κατά πόσο θα ελπίζουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, BrainA said:

ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΓΟΡΙΝΑ? 😂

Εννοείται!!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευή μετά τη δουλειά Heathrow Airport..3 άδεια κ υπόλοιπες δουλειά από το σπίτι... (Λέμε τώρα)!!! Επιστροφή 3 Φλεβάρη να προλάβω κ τα "τελείωματα" όπου πιστεύω θα ναι κ τα καλύτερα!!!! 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Που ειναι αυτη;και απο ποτε;

Στο σπίτι μου σε λίγες μέρες. Χαχαχ 

Δεν ξέρω αδερφέ. Είναι Εύβοια πάντως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως χαρα στο κουράγιο των κεντροβορειων που πιστεύουν ότι θα βγει αυλωνας αδριατικη χαχαχαχαχα ουτε πέρασαν δε θα χουμε μονο καμι βροχούλα Παρασκευή μεσημέρι προς απόγευμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τα ΜΙΣΑ να βγουνε, πάλι καλά είναι για εμάς. Πάρα πολύ καλά.

Αντε να πάρουμε και μια χαρά στη χαβούζα που ζούμε. Εστω με το χιόνι. Καθε μέρα χίλια κομμάτια γινόμαστε εδώ πέρα. Κίνηση, άγχος, δουλειές, και έχουμε και τον covid κιόλας. 

Καληνύχτα σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διατάξεις ακόμα κοιτάμε

Όχι υετό

Αύριο είναι η κρίσιμη μέρα

Η μεγάλη μέρα

Ξεκούραση

Προσευχή

Καλό βράδυ παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάντως χαρα στο κουράγιο των κεντροβορειων που πιστεύουν ότι θα βγει αυλωνας αδριατικη χαχαχαχαχα ουτε πέρασαν δε θα χουμε μονο καμι βροχούλα Παρασκευή μεσημέρι προς απόγευμα 

Χαρα το κουραγιο του βαγγελη να λες χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

Ιταλια να τραβηξεις τον αυλωνα κι εσυ

Αυτός είναι δικός μου 

Θα μείνει εδώ να βομβαρδίσει το Παικο

Ευελπιστώ σε λίγες μέρες να φέρεις εις πέρας την αποστολή σου Κοσμά

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...