Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και φυσικα μπαινουμε στις ωρες οπου συνηθως φαινεται το μεγαλειο της σκανδιναβιας στους εμποδοσιμους

Δεν είναι καλό το 18αρι αγορίνα... Υετοτρυπα, στην κεντρική Μακεδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, geod said:

Εννοείται!!!! ❤️❤️❤️ Παρασκευή μετά τη δουλειά Heathrow Airport..3 άδεια κ υπόλοιπες δουλειά από το σπίτι... (Λέμε τώρα)!!! Επιστροφή με τη 3 Φλεβάρη να προλάβω κ τα "τελείωματα" όπου πιστεύω θα ναι κ τα καλύτερα!!!! 

Αντε με το καλοοοοοοοοοοοοοο! Καλο ταξίδι καΙ ΑΙΡΧΑΙΤΕ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Theomanio είπε:

Αυτός είναι δικός μου 

Θα μείνει εδώ να βομβαρδίσει το Παικο

Ευελπιστώ σε λίγες μέρες να φέρεις εις πέρας την αποστολή σου Κοσμά

 

 

Μόλις τελειώσω με το βρωμοπαικο θα βάζουμε βαμβάκια εκεί 🤣😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Αδέρφια εχω γυναίκα ετοιμόγεννη από μέρα σε μέρα. Εκτος του ότι θα με χωρίσει αν είμαστε μαιευτήριο και εγω εξαφανίζομαι να πάω να δω τι γίνετε έξω, εχω αρχίσει και φοβάμαι ότι αν γίνει και έρθουν οι πόνοι πάνω στο χιόνια που δίνει το 18αρι, στον Αγ Στεφανο θα χρειαστώ την ΕΜΑΚ για να πάμε Μαιευτηριο😂😂😂😂😂

Με το καλο!!η γλυκιά μας η παναγιά δίπλα σας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κύριοι 2 πράγματα από εμένα. Αύριο τρομερά σημαντική μέρα. Είναι απίστευτο που τα μοντέλα εχοθν πάει τρένο από την περασμένη Τετάρτη Πέμπτη. Και κάτι άλλο. ΧΙΛΙΑ ΜΠΑΒΟ σε όλους για το κλίμα εδώ μέσα. Ενωτικό,όλοι μαζί βόρειοι και νότιοι. Συγχαρητήρια σε όλους μακριά από παλιές αηδίες. Και συγχαρητήρια στους μόντ που παρεμβαίνουν εκεί που πρέπει. Μπραβο ρε παιδιά, τέτοιο φόρουμ θελουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Galanto said:

Πάντως χαρα στο κουράγιο των κεντροβορειων που πιστεύουν ότι θα βγει αυλωνας αδριατικη χαχαχαχαχα ουτε πέρασαν δε θα χουμε μονο καμι βροχούλα Παρασκευή μεσημέρι προς απόγευμα 

Μια χαρά χιόνια θα έχετε σταμάτα την κλάψα! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πάντως χαρα στο κουράγιο των κεντροβορειων που πιστεύουν ότι θα βγει αυλωνας αδριατικη χαχαχαχαχα ουτε πέρασαν δε θα χουμε μονο καμι βροχούλα Παρασκευή μεσημέρι προς απόγευμα 

ίσως αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι άυριο βράδυ....ελπίζουμε όμως για 26-27/1/22....ο τζίφος τάζει σύμφωνα με το Wetterzentrale

https://www.wetterzentrale.de/en/show_diagrams.php?model=gfs&lid=OP&var=93&geoid=52806

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απ' ότι είδα μας πετσοκοψε ο τζιφοσ Θεσσαλία.απο 36 Χιλ μας πήγε στα 15 για Καρδίτσα😭😭😭

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...