Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, fotobilolidas said:

Ρε παιδιά για πείτε ποσο cm βγάζει στο Σύνταγμα ο ψεύτης με αυτό το ραν; 😂

Εξαρτάται τα ανοίγματα, με το συγκεκριμένο η Αγία Παρασκευή για την οποία μπορώ να μιλήσω χτύπαγε 35εκ καθαρά πάνω κάτω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowstorm είπε:

Εξαρτάται τα ανοίγματα, με το συγκεκριμένο η Αγία Παρασκευή για την οποία μπορώ να μιλήσω χτύπαγε 35εκ καθαρά πάνω κάτω. 

Παιανια εγώ πάνω στον υμμητο. Μααααααλλον θα θαφτούμε 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Snow sick said:

Ευχαριστούμε παρα πολύ φίλε μου!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ ΠΑΙΧΤΑΡΑ.ΜΟΥ!! 

Φτιάξε στο μυαλό πάντως plan B  και C  για τις επόμενες μέρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

O @nikolas 2365 κάνει το λάθος να πάει για τσιγάρα

dragon fantasy GIF

..... πες του μη φωνάζει ..... θα βραχνιάσει ....!!!!!.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον μουαγένη πάντως βλέπω ότι ο μέσος όρος των υετικών σεναρίων για μετά το μεσημέρι της Κυριακής πρέπει να έχει μειωθεί αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Κάθε μέρα μετράει και δυστυχώς (ή ευτυχώς) μιλάμε για το πλέον αναξιόπιστο μοντέλο. 

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geod είπε:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ ΠΑΙΧΤΑΡΑ.ΜΟΥ!! 

Φτιάξε στο μυαλό πάντως plan B  και C  για τις επόμενες μέρες...

Νασαι καλά ξενιτεμενε μας! Ευχαριστούμε πολύ! Plans on process! Μετά τα αυριανά 12αρια θα τα εχω ετοιμα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά καλη η αισιοδοξία και τα γέλια κλπ..   Όμως εμένα δυο πράγματα με προβληματίζουν.... αλλά ας μην ρίξω το ηθικό σας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, geod είπε:

Παρασκευή μετά τη δουλειά Heathrow Airport..3 άδεια κ υπόλοιπες δουλειά από το σπίτι... (Λέμε τώρα)!!! Επιστροφή 3 Φλεβάρη να προλάβω κ τα "τελείωματα" όπου πιστεύω θα ναι κ τα καλύτερα!!!! 

.... άντε με το καλό .....

Πόσο ασφαλές είναι να ταξιδεύουμε αεροπορικώς με κακοκαιρία; Τι να  προσέχουμε σε κάθε περίπτωση | ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ | iefimerida.gr

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα καληνυχτισω τονιζοντας περα απο την αναγκη να εχουμε αλλη μια εκρηξη του ηφαιστειου μπουγκα τουνγκα πως λεγεται οταν θα αρχισει να κατεβαινει ο αυλωνας για να ριξει την πιεση των ωστικο κυμα στια περιοχες που μας ενδιαφερουν. Ειναι ενα απο τα κρυφα χαρτια μας,οποτε εδω που φτασουμε τα ριχνουμε ολα στο τραπεζι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Αν τελικά βγει ο Καναδός 

Θα παντρευτώ καναδεζα. Τέλος 

για να μη τρεχεις και μακρυα, λεωφορο Σχιστου μολις φτανεις πανω κορυφη, δεξια εχει μια αντιαεροπορικη πυροβολαρχια, εκει εχει πολλες, διαλεξε και βιον χιονοανθοσπαρτον!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Δεν είναι καλό το 18αρι αγορίνα... Υετοτρυπα, στην κεντρική Μακεδονια

Ειμαστε ακομα μακρυα Γιαννη..Μπορει μεχρι την πεμπτη - παρασκευη να αλλαξουν δραματικα οι χαρτες..για μενα τιποτα δεν ειναι σιγουρο ακομα οσον αφορα τις χιονοπτωσεις μιας και εχουμε χορτασει απο απειρους ψηφιακους φοβερους χιονιαδες που δεν καταφερε να γινει πραγματικοτητα ουτε ενας...απο πεμπτη θα εχουμε αρκετα πιο αξιοπιστες προβλεψεις χιονουετου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ρε παιδιά καλη η αισιοδοξία και τα γέλια κλπ..   Όμως εμένα δυο πράγματα με προβληματίζουν.... αλλά ας μην ρίξω το ηθικό σας...

.... το ένα είναι το storm motion  σίγουρα ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...