Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Γιατι εγω δε κάνω καλη προγνωση αχάριστε.😁..Σου έχω τάξει εγω ποτε χιονια και δεν ήρθαν ...λες δε θα ρίξει τίποτα και εισαι μέσα πλεον για τη βορεια ελλαδα 😂😂😂😂😂😂😂

Εσυ εισαι γκρινιας και μιρλας αλλα δεν εξαφανιζεσαι στις φολες χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εσυ εισαι γκρινιας και μιρλας αλλα δεν εξαφανιζεσαι στις φολες χαχαχα

Εγώ είμαι η φωνή της αλήθειας χαχαχαχαχα....Όχι ρε που να πάω σιγα και ν αμη χιονισει εχω δει τοσο που μου φτανει....απλά μ αρεσει να δω καμια νιφαδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ εισαι γκρινιας και μιρλας αλλα δεν εξαφανιζεσαι στις φολες χαχαχα

Εχω συμβιβαστει κωστα οτι με τη τροχια που εχει το κλίμα ακομα κι εδω που μένω δε θα το βλεπω πλεον καθε χρονο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Icon ακόμα χειρότερο εν τω μεταξύ

Αφού ο αντικυκλωνας φουσκώνει σε καθε ραν και μάλιστα οσο παίρνανε τα σαν και μπαίνουμε στο νοουκαστ φουσκώνει ολο και πιο πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με την Μήδεια πέρσι λογικό να μην υπάρχει κάτι δυνατό φέτος αλλά ούτως ή άλλως ήταν μεγάλη ευκαιρία για το λεκανοπέδιο. Δυσκολεύουν τα πράγματα και όσο προχωράμε θα θέλουμε ένα μικρό θαύμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ουκμο...Η δικη μου αναλυση για σενα μεταφραζεται σε μια εικονα..Δε θα με ριξεις εσυ στα χαπια..Αφιερωμενο...

 

Ελα ρε,μπαινουν και παιδια εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελα ρε,μπαινουν και παιδια εδω.

Μα και μεις παιδακια ειμαστε ρε Γιωργο..Ευχουλα του δωσα...🤣

Ελα ενταξει...Εχεις δικιο...🥰Σορυ φιλαρακι...Ριουυυυυυ......Ρεεεεεεε...Εαν δεν το φερουμε τον κογκα,θα μου φερνεις τσιγαρα στη φυλακη???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Με την Μήδεια πέρσι λογικό να μην υπάρχει κάτι δυνατό φέτος αλλά ούτως ή άλλως ήταν μεγάλη ευκαιρία για το λεκανοπέδιο. Δυσκολεύουν τα πράγματα και όσο προχωράμε θα θέλουμε ένα μικρό θαύμα 

δεν εχει σημασια αυτο ρε παιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εμας πλεον ο στοχος αλλαζει εδω πανω με τοσο εγλωβισμενο κρυο θα δουμε απο δευτερα αν εχουμε ελπιδες για δημιουργια χαμηλου στα δυτικα και νυφιτσα .προς το παρον ελπιζουμε να το δουμε να πεφτει εστω και για λιγες ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις χθες μιλούσαμε για ωραίο κλίμα που καμία σχέση δεν εχει με πρακτικές παρελθόντων ετων.... Και  σήμερα με το πρωινό τρέξιμο του Ευρωπαίου  βλέπω και κυρίως διαβάζω μια δυσφορία . μια δυσανεξία,  μια ειρωνεία,  για να μην πω πιο βαριά κουβέντα για τα νησιά του Αν Αιγαίου και  στο ενδεχόμενο χιονόπτωσης εκει...... Λες και εμείς που κατοικούμε στα σύνορα και ακούμε την ανάσα του Τούρκου καθημερινά, δεν είμαστε Ελλάδα και δεν εχουμε το δικαίωμα  να χιονιζόμαστε... Κατα τα άλλα επικαλούμαστε το Αιγαίο οταν μας συμφέρει.....Για συνέλθετε μερικοί.  Το κλείνω εδω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην σκατε. Κανείς δεν μας υπόσχεται τίποτα. Τα παιδιά διαβάζουν τους χάρτες και δίνουν τις δικές τους ερμηνείες. Εδώ μετεωρολόγοι και πέφτουν έξω σε 24ωρες προβλέψεις, όχι 7-8 ημέρες πριν. Κάτι η προσμονή, κάτι η ελπίδα μεγαλώνουν την απογοήτευση αν δεν συμβούν. Δεν χρειάζεται κατόπιν ούτε κοπανηματα ούτε "σας τα λεγα εγώ και δε με ακουγατε." Για να περνάμε καλά και να κάνουμε την πλάκα μας είμαστε εδώ

Και @Gary μην στενοχωριέσαι και θα σου έρθει από κει που δεν το περιμένεις!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Ελαχιστα πιο δυτικα ειναι το icon και με καπως καλυτερη κλιση. Αποτελεσμα το ιδιο με το πρωι, αλλα το βασικο αυτη τη στιγμη ειναι οτι δεν ανατολικευσε περαιτερω. Συνεχιζω να ελπιζω πως στα πρωιμα runs ειδαμε το ανατολικοτερο ακρο του παλαντζαρισματος.

Το ουκμο και ο Ευρωπαίος να δυτικισουν εστω και λιγο. 

Τπτ αλλο δν θελουμε. Μπορει να γίνει θεωρω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εμένα μιου αρέσει καλυτερα απο το πρωινό του. Ερχεται με καλύτερη κλίση το icon

Κάνει καλύτερο ριτζαρισμα ο αντικυκλωνας 

Ρε τίποτα δεν έχει τελιωσει ακομα 

Το χειρότερο σενάριο είναι κύριος στο ουκμο 

Πάμε γερά 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μόλις χθες μιλούσαμε για ωραίο κλίμα που καμία σχέση δεν εχει με πρακτικές παρελθόντων ετων.... Και  σήμερα με το πρωινό τρέξιμο του Ευρωπαίου  βλέπω και κυρίως διαβάζω μια δυσφορία . μια δυσανεξία,  μια ειρωνεία,  για μα μη πω πιο βαριά κουβέντα για τα νησιά του Αν Αιγαίου και  στο ενδεχόμενο χιονόπτωσης εκει...... Λες και εμείς που κατοικούμε στα σύνορα και ακούμε την ανάσα του Τούρκου δεν είμαστε Ελλάδα και δεν εχουμε το δικαίωμα  να χιονιζόμαστε... Κατα τα άλλα επικαλούμαστε το Αιγαίο οταν μας συμφέρει.....Για συνέλθετε μερικοί.  Το κλείνω εδω....

Εσυ ετοιμασου για τσιπουρα και αποκλεισμους γιατι εκτος οτι ζεις στα συνορα σιγουρα δεν θα ασχοληθει και ο περιφημος κρατικος μηχανισμος με εσας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Μάλιστα επειδη είχαμε την Μήδεια να μην προσδοκούμε φέτος!!!Κυριακή θα τα λέμε στις αναφορές!!!

Ποιος το έγραψε αυτό?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Ποιος το έγραψε αυτό?? 

Εγω έγραψα ότι λόγω της Μήδειας στο λεκανοπέδιο δεν ήταν τόσο πιθανός κάποιος χιονιάς φετος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ ετοιμασου για τσιπουρα και αποκλεισμους γιατι εκτος οτι ζεις στα συνορα σιγουρα δεν θα ασχοληθει και ο περιφημος κρατικος μηχανισμος με εσας

Αλλλο θέμα αυτο..Ελα κερνάω ουζα απο τα καλα εε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowaddict είπε:

Εγω έγραψα ότι λόγω της Μήδειας στο λεκανοπέδιο δεν ήταν τόσο πιθανός κάποιος χιονιάς φετος.

Δεν νομίζω ο καιρός φίλε μου να κοιτάει στατιστικες 

Επιπλέον έχουμε ακόμα ενάμισι μήνα χειμώνα μπροστά μας

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Αλλλο θέμα αυτο..Ελα κερνάω ουζα απο τα καλα εε

Καλά χιόνια μπαμπηηηη ...αλλα και να μην έρθουν έχεις τα ούζα οπότε πάντα κερδισμένος χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...