Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ακριβως φιλε μου.αν το μηνυμα του φιλου απο την ηλιουπολη πηγαινε προς τα μενα τον πληροφορω να διαβασει καλυτερα τι γραφω.εγραψα εαν τελικα παμε σε τετοια σεναρια υπαρχουν και τα νησια ολοκληρου του ανατολικου αιγαιου που το βλεπουν και ειδικα τα δωδεκανησα μια φορα καθε γενια .που σε απλα ελληνικα σημαινει οτι εαν βγει το χειροτερο σεναριο για καποιους θα ειναι το καλυτερο και εφ οσον αυτοι οι καποιο ειναι περιοχες που θελουν να γυρισει η γη αναποδα για να το δουν φυσικα θα χαρω.αυτο για να μην υπαρχουν παρερμεινειες .παμε στο ραν τωρα

Οχι ρε συ. Εγω το λεω πως υπάρχουν μερικα τρανταχτα παραδειγματατα ατομων εδω μεσα. Τους ξερετε ηδη . 

Εσυ περυσι ιδιως εγραφες πρωτος απο τους βορειους στις αναφορες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως και τα σχόλια του στυλ "χιονοδρομικό της Τήνου" ή χιονιάς 3 νομών πάνε και έρχονται (λες και 3 νομοί με 4.000.000 κόσμο δεν είναι αρκετοί). Ας μην αρπαζόμαστε με το παραμικρό και ας μην είμαστε θύματα του πάθους μας προν τον καιρό.

Και εγώ χαίρομαι που θα χιονίσει στην Λέσβο αλλά δε με ενδιαφέρει και πολύ αν έχω λιακάδα. Είναι απλά καλύτερο από το να είχαμε όλοι λιακάδα. Ο Αρναούτογλου απλά τόνισε το προφανές και ήθελε να πει ότι λογικά τα χιόνια θα είναι πιο έντονα στα νησιά του Αιγαίου παρά στις συνήθεις περιοχές του ηπειρωτικού κορμού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον πάμε να το φέρουμε. Και θα το φέρουμε. Τουμπα όλα το εξάρι. Ξεβράκωμα παιου και γιαπωνα. Το πιστεύω οτι μπορει να γίνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Οχι ρε συ. Εγω το λεω πως υπάρχουν μερικα τρανταχτα παραδειγματατα ατομων εδω μεσα. Τους ξερετε ηδη . 

Εσυ περυσι ιδιως εγραφες πρωτος απο τους βορειους στις αναφορες 

α συγγνωμη τοτε..νομιζα για μενα πηγαινε γιατι πριν ξανακοιμηθω ειχα γραψει γι αυτο το πραγμα...αντε παμε στο ραν 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Καλα το πάει 

Αρκετά καλά.. Μικραίνει λίγο και την πίεση ο αντικυκλωνας στο πολικο Χ... Και μάλλον θα κάνει και γενναιοτερη αποκοπή μετά.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυσκολευεται ο αυλωνας να κατεβει αλλα δεν ειναι κατ αναγκη κακο φυσικα μιας και ανοιγει πολυ μεγαλη κουρμπα στην ιταλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελευταιες αναλαμπες απο τζιφο η ανατροπη??Επειδη εχουμε φαει τα μουτρα μας απειρες φορες θα συμβιβαστω με το πρωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Παμε τζιφάκο. Νερό και αλάτι..μείνε μπετό και κάνε τον βαψομαλλιά τον Άγγλο να τουμπαρει. 

Προχθες που "αλλοι" κοιταγανε τζιφο ομως τους εκραζες Νικολα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

δυσκολευεται ο αυλωνας να κατεβει αλλα δεν ειναι κατ αναγκη κακο φυσικα μιας και ανοιγει πολυ μεγαλη κουρμπα στην ιταλια

Δεν έχει σημασία θα κάνει πιο νωρίς αποκοπή από ψηλά.. Ίσως καθυστερει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...