Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μας βγει η πίστη. Η μικρή μετατόπιση του ουκμο είναι σημάδι. Αν μείνει μπετο το Τζεμ, στα 12ζ θα έρθουν προς Δύση παιος ουκμο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... Πολύχρονος με υγεία @thanossnow ..... και μισό μέτρο στην πόρτα σου .... ( ..... μετά από μας ..... μην ξεχνιόμαστε ..... 😋😂 )

Ευχαριστώ Άγγελε , να σαι καλά ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τι το κοιτάς Σπύρο αυτό το μπασμενο. Δεν θυμάσαι τι έγινε με την λίμνη. 

Ετσι οπως ειναι τα πραγματα?

Ολα τα κοιταω

Προσπαθουμε να δουμε  αυτες τις μικρες λεπτομεριες που θα φερουν το τελικο αποτελεσμα

Θυμαμαι τι εγινε με την λιμνη,εχω χασει την εμπιστοσυνη μεσα μου μετα απο αυτο,αλλα εδω μιλαμε για διαφορετικη περιπτωση αυλωνα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα κοιταξα χαρτες ημισφαιρίου και είδα ότι και το τζεμ ειναξ ιδιο με τζιφο στην αποκοπη ...άσχετα αν βγαινει λιγο οι ανατολικα...αν κάποιος μπορεί ν ανεβάσει χαρτες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ....αυτή τη διαφήμιση μου βγάζει τώρα στην οθόνη! Τυχαίο? Κάποιος θα πάρει.....σ@βρακα το απόγευμα!!! Ποιός αραγε? το gem!!

 

image.thumb.png.1f7887b1a1c25789962ffe3b3b70a3a0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Σαφώς δυτικότερα. Αρκεί να δει κανείς που είναι τα πράσινα γδ στην περιοχή της Ιταλίας στα 2 τρεξίματα.

Τυνησια; Χωρις πλακα! Πιο σοβαρο θεωρω τη βαθυνση των γαιοσυναμικων εκει κατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια και χιόνια πολλά με υγεία και χαρά σε όλους τους εορτάζοντες και στον  @thanossnow

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ευχαριστώ Άγγελε , να σαι καλά ! 

Χρονια πολλα με χιονια πολλα στην πορτα σου να εχεις

Χρονια πολλα και στους υπολοιπους θανασηδες του φορουμ εαν υπαρχουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν παίδες, νομίζω πως τα αποψινά 12αρια θα μας πάνε πολύ πιο κοντά στην πραγματικότητα... Τι εννοώ... Οι ώρες πλησιάζουν και η τάση θα αρχίσει να κλειδώνει. Είτε είναι ένας όμορφος χιονιάς ή ΦΟΟΟΟΛΑ *(για τα προσήνεμα πάντα μιλώντας). Πρέπει να πάρουμε κατά κύριο λόγο υετικές βελτιώσεις, από Ευρωπαίο, κάτι που είναι εφικτό να γίνει ακόμα και στο 12αρι του. Τα περισσότερα σενάρια χιονίζουν πολύ καλά τα προσήνεμα και αυτό σιγά σιγά δεν θα μπορεί να αλλάξει. Ας αρκεστούμε όμως και εμείς σε ότι και αν βγει.. Δεν νομίζω να μας πειράξει να πάρουμε μια τζούρα χιονιού... Ας είναι μυγάκι, ας είναι απλό στρώσιμο στις εύκολες, ας είναι ΘΑΨΑΡ... Ο χειμώνας έχει πολύ ακόμα και σίγουρα θα βγουν και άλλες ευκαιρίες. 

Κατά την άποψή μου την Κυριακή ή τη Δευτέρα, οι αναφορές θα γεμίσουν με λευκά τοπία από όλη την Ελλάδα, με κάποιον να έχει μισό μέτρο και άλλον να έχει πέτσα... Όλοι όμως θα είμαστε ικανοποιημένοι, γιατί ο καθένας μας γνωρίζει τι μπορεί να πάρει η περιοχή του σε μια κακοκαιρία ( πλην εξαιρέσεων 2002, 2008, άντε και 2021). 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα μας βγει η πίστη. Η μικρή μετατόπιση του ουκμο είναι σημάδι. Αν μείνει μπετο το Τζεμ, στα 12ζ θα έρθουν προς Δύση παιος ουκμο. 

.... αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι ..... ( ..... και άλλα τέτοια .... ) .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μακαρι να μην βγαλει τωρα καλο σεναριο και να βγαλουν ολα τα μοντελα μια μερα πριν την ψυχρη εισβολη πανελλαδικο θαψιμο !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακονιστε μαχαιρια,καθαριστε οπλα...Εχουμε πολεμο...Ολοι παροντες το απογευματοβραδο..Ριξτε πιστολι σε υποχρεωσεις...Χρεος μας να φερουμε τον χιονια στη χωρα μας...Δεν υπαρχει οικτος..Δυτικα η Θανατος!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά έκανα λάθος οι δύο εικόνες που συγκρίναμε παραπάνω έχουν 6 ώρες διάφορα τώρα το είδα..δεν ξέρω τι μετατόπιση και αν υπάρχει γιατί είναι ανά 24ωρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν τω μεταξύ....αυτή τη διαφήμιση μου βγάζει τώρα στην οθόνη! Τυχαίο? Κάποιος θα πάρει.....σ@βρακα το απόγευμα!!! Ποιός αραγε? το gem!!

 

image.thumb.png.1f7887b1a1c25789962ffe3b3b70a3a0.png

Χρονια πολλα και στον φιλο μενιδιωτη αν δεν κανω λαθος τον λενε θαναση

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν τω μεταξύ....αυτή τη διαφήμιση μου βγάζει τώρα στην οθόνη! Τυχαίο? Κάποιος θα πάρει.....σ@βρακα το απόγευμα!!! Ποιός αραγε? το gem!!

.... αδελφέ δεν ήξερα το όνομα σου .....!!!!!.....

......Πολύχρονος με υγεία και 1 μέτρο στη πόρτα σου ...(.... σε εσένα είμαι πιο large  γιατί βράζουμε στο ίδιο καζάνι ..... ) .....😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ακονιστε μαχαιρια,καθαριστε οπλα...Εχουμε πολεμο...Ολοι παροντες το απογευματοβραδο..Ριξτε πιστολι σε υποχρεωσεις...Χρεος μας να φερουμε τον χιονια στη χωρα μας...Δεν υπαρχει οικτος..Δυτικα η Θανατος!!!!

Πάμε γερα καταιγιδακια αρχηγέ! Στα οπλααα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...