Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 6αρι του UKMO αν δείτε Γαλλία - Ιταλία και Ελβετία στις 60 ώρες είναι πιο δυτικά (συγκρίνετε με 66). Για 60 ώρες μάλιστα είναι αισθητή η διαφορά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Το 6αρι του UKMO αν δείτε Γαλλία - Ιταλία και Ελβετία στις 60 ώρες είναι πιο δυτικά (συγκρίνετε με 66). Για 60 ώρες μάλιστα είναι αισθητή η διαφορά

Και Αγγλια.Δυτικοτερα ο Α

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Το 6αρι του UKMO αν δείτε Γαλλία - Ιταλία και Ελβετία στις 60 ώρες είναι πιο δυτικά (συγκρίνετε με 66). Για 60 ώρες μάλιστα είναι αισθητή η διαφορά

θελετε ολοι πιο δυτικα. εγω βλεπω ξεγυρισμενη σφαλιαρα για την αττικη παρομοια με το 2019

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Το 6αρι του UKMO αν δείτε Γαλλία - Ιταλία και Ελβετία στις 60 ώρες είναι πιο δυτικά (συγκρίνετε με 66). Για 60 ώρες μάλιστα είναι αισθητή η διαφορά

Που το βλεπετε παιδια?

Στειλτε κανα λινκ να το δουμε και εμεις

Ενταξει το βρηκα το ειχε ποσταρει ο γιωργος ποιο πριν

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Που το βλεπετε παιδια?

Στειλτε κανα λινκ να το δουμε και εμεις

Ρε συ Σπύρο...για να το λέει ο santa που ξέρουμε πόσο μετρημένος είναι στα λόγια του (σχετικά με τα θετικά σενάρια), τι ψάχνεις??? Ειναι σιγουρα σωστό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1315879169_ecmwf_z500_mslp_eu_4(3).thumb.png.591427968769413393e7dd90998abc97.png

1808337129_ecmwf_z500_mslp_eu_3(1).thumb.png.e6164956d9b055ea55ccba5b4ca61b70.png

Η μοναδική σύγκριση που μπορεί να γίνει είναι χθεσινό 6αρι με σημερινό...το σημερινό για 20/1 ώρα 6 είναι πιο ΒΑ από το χθεσινό αντίστοιχο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Κατά την άποψή μου την Κυριακή ή τη Δευτέρα, οι αναφορές θα γεμίσουν με λευκά τοπία από όλη την Ελλάδα, με κάποιον να έχει μισό μέτρο και άλλον να έχει πέτσα... Όλοι όμως θα είμαστε ικανοποιημένοι, γιατί ο καθένας μας γνωρίζει τι μπορεί να πάρει η περιοχή του σε μια κακοκαιρία ( πλην εξαιρέσεων 2002, 2008, άντε και 2021). 

.... ΟΚ ....!!!!..... εγώ θα πάρω το μισό μέτρο .... οι υπόλοιποι μοιραστείτε την πέτσα .... δίκαια πράγματα .... και έτσι θα είμαι  ....  όλοι  ...... ευχαριστημένοι ...... 😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 minutes ago, menidi said:

Με κομμένη την ανάσα τα μέλη της Οργάνωσης Χιονόφιλων Ερμούπολης Ιου Σερίφου (ΟΡ.Χ.Ε.Ι.Σ) περιμένουν τα αποψινά 12 αρια στο meteociel.

Στο πλευρό τους....οι ευχονησάκηδες βορείου Ελλάδος και οι ταφοπλακάκηδες Αθηνών και περιχώρων. 

Την ίδια ώρα, η διοίκηση του Ομίλου Χιονόφιλων Αθηνων "παμεγεράκηδες", συνιστά σχετική φειδώ στην αγορά χαράκων απο τα βιβλιοπωλεία της πόλης και γαλλικών μέτρων απο το Praktiker, καθότι παρατηρήθηκαν ήδη οι πρώτες ελλείψεις στα δύο αυτά είδη.

ενα μακαρονι έφυγε απ τη μύτη,,δεν ξαναμπάινω στο φορουμ οταν τρωω😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ρε συ Σπύρο...για να το λέει ο santa που ξέρουμε πόσο μετρημένος είναι στα λόγια του (σχετικά με τα θετικά σενάρια), τι ψάχνεις??? Ειναι σιγουρα σωστό!!

Μα δεν λεω το αντιθετο,ουτε αμφεβαλα

Απλα ρωτησα απο που μπορω να το παρακολουθω και εγω

Για αυτο ζητουσα το λινκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

το 6αρι του παιου ειναι πολυ καλυτερο υετικα για κεντρικα,10-15μμ χιονουετου δινει!

Δηλαδη cm??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dim_pas είπε:

ενα μακαρονι έφυγε απ τη μύτη,,δεν ξαναμπάινω στο φορουμ οταν τρωω😂

.... πέρσι δεν χάσαμε δύο από τζατζίκι ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, γιωργος τ είπε:

παιδια με βαση το 6αρι του ευρωπαικου πιστευετε οτι ανατρεπεται η κατασταση η ανατολικη ?

 

..... το 12αρι θα δείξει αδελφέ ....υπομονή ...... όλοι τον ίδιο καυμό έχουμε .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως στον αντικυκλωνα τζιφος ευρωπαιος μοιάζουν...το τζεμ αν είχε τον αντικυκλωνα ενός εκ των δύο θα πήγαινα κι αυτο αδριατικη ιονιο λογω του οτι εχει ιδι υαλωνα με τζιφο ....ολα κρινονται το απογευμα στην απκοπη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

To GEM απόψε θα χαράξει το δρόμο!

.... δεν ξέρω εγώ απ'αυτά  .... μην με μπερδεύτε .....

...... ΘΑ ΧΙΟΝΙΣΤΩ .....?????.... αυτό το πράγμα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Πέμπτη στα 12άρια θα ξέρουμε, μέχρι τότε έχει παλάτζα ακόμη. Και παπάτζα. Παλάτζα-παπάντζα.

Να τον ακουτε τον παλιο👆

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...