Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

αυτο δεν ισχυει, εχδω βολο στην αριαδνη χιονιζε ωωωωρες με ικανοποιητικη ενταση με -6 και -7 και δεν εστρωσε πανω απο 5-10 εκ επειδη λογω ψυχους οι νιφαδες ηταν μικροσκοπικες

 

13 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν παιζει ρολο αυτο που λες δες εδω βιντει απο λαρισα με -5 στις 10-1-17 πριν το χαμηλο νυφιτσα στις 11...ησουν εκτος πολλων φαινομενων λογικα  

 

Όπως τα λέει ο Κώστας Γιάννη ένα βίντεο δικό μου στις 10 του μηνός με ΝΑ ρεύμα τότε και αρνητικές θερμοκρασίες

 

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Στελαρα τα χασες τα λογικα σου..🤣Αφου το λες εσυ θα βελτιωση..

Σακη εσύ είσαι ο αρχηγός άρματος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το αικον καλύτερο αλλά στην αποκοπή νομίζω καμία βελτιωση

Άκυρο τελικά βελτιωθηκε τη κανει νωριτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 2007 στις 96 ωρες το κυριο εχασε απο τα ανσαμπλ του. Τωρα θα γινει το αναποδο. Εμπρος στον αγωνα ξεχυθειτε δυτικα της πινδου κι αρχιστε να τραβατε. 

ΑΕΕΕΕΕΕΡΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

χρηστο ενα πασπαλισμα θα το εχω?

φίλε,  ....η αισιόδοξη άποψη μου λέει ότι παρασκευή αργά το βράδυ θα  χιονίζει στα μέρη σου......πριν μπει το Σαββατο .....

.....την απαισιοδοξη δεν θες να τη διαβασεις,,,αλλα δινω μικρο πσοσοτο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

 

Όπως τα λέει ο Κώστας Γιάννη ένα βίντεο δικό μου στις 10 του μηνός με ΝΑ ρεύμα τότε και αρνητικές θερμοκρασίες

 

Στις 11/1 και Βόλο έριξε πάνω από 20 εκ με -6 αλλά στις 10/1 που είχε επίσης αξιόλογο υετό δεν μπόρεσε να βάλει χιόνι.......απλά συνήθως με τόσο ψυχος έχει πιο μικρές νιφάδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

αυτο δεν ισχυει, εχδω βολο στην αριαδνη χιονιζε ωωωωρες με ικανοποιητικη ενταση με -6 και -7 και δεν εστρωσε πανω απο 5-10 εκ επειδη λογω ψυχους οι νιφαδες ηταν μικροσκοπικες

Σαν υετός γνωρίζεις σε τι αντιστοιχούσε αυτή η χιονόπτωση για ώρες ; Μαλλον ξεκάδιασμα .Αυτό μας λέει ο πίνακας . Τώρα να μην ισχύει ο πίνακας του ΝΟΑΑ ; Εγώ δεν μπορώ να το κρίνω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, INUIT είπε:

φίλε,  ....η αισιόδοξη άποψη μου λέει ότι παρασκευή αργά το βράδυ θα  χιονίζει στα μέρη σου......πριν μπει το Σαββατο .....

.....την απαισιοδοξη δεν θες να τη διαβασεις,,,αλλα δινω μικρο πσοσοτο

 

ενα πασπαλισμα θελω μονο τιπτοε παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρή βελτίωση του αικον..δε βρίσκω τροπο να παει τοοσ πολυ προς τζιφο οποτε περιμενω τζιφο με ξεκάθαρο μεγαλο βημα στα άλλα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Αρναούτογλου ταφόπλακα για Κ. Μακεδονία 🤣

Ετοιμαζουμε φτυαρια λοιπον. Ο σακης καλος χρυσος, αλλα κοιτωντας σκουπιδαιο εχει φαει απιστευτες προγνωστικες φαπες. Του ευχομαι αλλη μια και τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μικρή βελτίωση του αικον..δε βρίσκω τροπο να παει τοοσ πολυ προς τζιφο οποτε περιμενω τζιφο με ξεκάθαρο μεγαλο βημα απο τα άλλα μοντελα

Ετοιμος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Μικρή βελτίωση του αικον..δε βρίσκω τροπο να παει τοοσ πολυ προς τζιφο οποτε περιμενω τζιφο με ξεκάθαρο μεγαλο βημα στα άλλα μοντελα

Αυτό παντως το λες εδώ και 2-3 μέρες ... χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια βελτιωσούλα την έκανε το αικον ωστόσο δεν ήταν αρκετή. Σάββατο πρωί ξυπνάμε με λιακάδα εδώ... 

Τώρα που βελτιώθηκε αυτό εντωμεταξύ, νομίζω είναι σιγουράκι ότι θα χαλάσει το τσίρκο χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Σαν υετός γνωρίζεις σε τι αντιστοιχούσε αυτή η χιονόπτωση για ώρες ; Μαλλον ξεκάδιασμα .Αυτό μας λέει ο πίνακας . Τώρα να μην ισχύει ο πίνακας του ΝΟΑΑ ; Εγώ δεν μπορώ να το κρίνω. 

οχι δεν ξερω ποσα χιλιοστα ηταν ....ο σταθμος μετρησε καποια οταν ελιωσε το χιονι μετα απο μερες αλλα ειχαν προστεθει 20 ποντοι απο το θερμο μετωπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Αυτό παντως το λες εδώ και 2-3 μέρες ... χαχα

Φαντασου ειναι τοσο τσιρκο που ακοκα κραταει θα μας τη ριξει τη φαπα στις 60 ωρες χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

ενα πασπαλισμα θελω μονο τιπτοε παραπανω

αν βγει ο τζιφος το χεις καλο καλο .....εγω πιστευω οτι θα βγει, αλλα η κοντρα φωνες, ειναι πολλες

.....το 12αρι του σε λιγο ειναι σημαντικο............τι  να πω !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...