Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι όπως είναι τα πράγματα και με ένα χαμηλό της πλάκας μόλις μπει το -35 -36 -37 -38 η δεν ξέρω εγώ πόσο μπορεί να φτάσει ακόμα στο Αιγαίο η θάλασσα θα ξεβράσει πάνω μας ....του lake effect το κάγκελο θα γίνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χεράκι χεράκι με τζιφο για την υποτροπή της Δευτέρας αλλά προς το παρόν ας επικεντρωθούμε στο τι θα πάρουμε στην 1η φάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως το ουκμο για προσηνεμα δινει μονο ενα καλο περασμα σαββτο βραδυ-κυριακη πρωι,μετα τιποτα.Αρκετα βιαιο περασμα ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η διαταραχή ειναι υπερ τεράστια.... Και υετό να μην δείχνουν 10 ωρες πριν, θα βρεθεί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

παντως το ουκμο για προσηνεμα δινει μονο ενα καλο περασμα σαββτο βραδυ-κυριακη πρωι,μετα τιποτα.Αρκετα βιαιο περασμα ομως

θα αλάξει πάλι αύριο, θα το δεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε μια προταση - εαν βγουν ολα αυτα που λενε οι αλγοριθμικοι υπολογισμοι, τοτε το επομενο 8ημερο (απο το σαββατο) θα μεινει στην ιστορια! τπτ αλλο απο μενα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, weatherforattica είπε:

Η διαταραχή ειναι υπερ τεράστια.... Και υετό να μην δείχνουν 10 ωρες πριν, θα βρεθεί....

Αυτό ακριβώς ....το ανέφερα και γω παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ αποχωρώ δεν το αντέχω όλο αυτό. Απογοήτευση. Μακάρι να βελτιωθεί για τους υπόλοιπους τουλάχιστον. Αν αναλογιστούμε οι βόρειοι ποτε χιόνισε καλά και με διάρκεια στα μέρη μας(κυριως στα μέρη μου) όσοι είναι στην ηλικία μου(23) πιθανότατα δεν θα θυμούνται και οι μεγαλύτεροι θα πρέπει να ψάξουν πολλά χρόνια πίσω. Ίσως η γεωγραφική μας θέση δεν ευνοεί τα καλά χιόνια…

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΤΖΕΜ ΟΕΟ?

gem-0-150.png?12

Αυτα κάνουν οι μπάλες όταν στριφογυρίζουν δυτικά....!! Μαζί με τζίφο πάνε για έπος με διορθώσεις προλαβαίνει μέχρι Πέμπτη Παρασκευή άνετα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

παντως το ουκμο για προσηνεμα δινει μονο ενα καλο περασμα σαββτο βραδυ-κυριακη πρωι,μετα τιποτα.Αρκετα βιαιο περασμα ομως

Μα το ίδιο κάνει νομίζω και ο τζιφος και το Gem  Παύση φαινομένων το μεσημέρι της Κυριακής. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

θα αλάξει πάλι αύριο, θα το δεις

το θεμα ειναι οτι κρεμεται απο μια κλωστη,λιγο ανατολικα και τελος...λιγο δυτικα και τρελο μπασιμο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ευχαριστουμε τζεν πανω στο 5 ποντο φερε μας και νοτιαδοχιονο χαχαχ

Το οποίο πενταποντο θα παγωσει φουλ, ή το τρίποντο 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, stathis2b είπε:

Μα το ίδιο κάνει νομίζω και ο τζιφος και το Gem  Παύση φαινομένων το μεσημέρι της Κυριακής. 

ο τζιφος και το τζεμ φερνουν την μπαλα σε καλο σημειο και επανερχομαστε στα καλα απο δευτερα,το ουκμο οπωςκαι στο 00αρι την στελνει τουρκια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ "Αριαδνέ" κατάσταση από το τζεμ... Θυμίζει ακριβώς την εξέλιξη εκείνη της κακοκαιρίας, την πρώτη μέρα 5-10ποντο σκόνη με -6°C και μετά στις 10/1-11/1 τα δύο σημαντικά χιόνια της όλης κακοκαιρίας. Τώρα δείχνει και αυτό λίγο χιόνι το Σάββατο και τη Δευτέρα σοβαρό-ιστορικό αχαχα. Δεν υπάρχει περίπτωση να βγει αλλά λέμε τώρα.

Γενικά μιας και έχει σβήσει σχεδόν η φάση για το Σάββατο(για εδώ τουλάχιστον), νομίζω πρέπει να βγει όσο μεγαλύτερη γίνεται η αποκοπή ώστε να μπορεί να έρθει δυτικότερα και να έχουμε κι άλλες ευκαιρίες σε δεύτερο χρόνο...

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, HuxFlux said:

O Μαρτης 87 ωχριά μπροστα στο σεναριο του GEM.

9 χρονων τοτενες, 1 μηνα χιονοπολεμος - epic and once in a lifetime - #NOT, can happen twice mate! xaxaxa

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Το οποίο πενταποντο θα παγωσει φουλ, ή το τρίποντο 😉

Μετά την πέτσα γιατί 5ποντο με τζεμ στην πρώτη φάση με τίποτα, φέρνει το καλό με νοτιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...