Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και κάτι ακόμα. Θα έχει ενδιαφέρον να μας εξηγήσουν οι του Παίου, με ποιον μαγικό μηχανισμό το εμβαδό της Πολικής Λίμνης διαιρείται δια του 3 μέσα σε 24 ώρες:

ECM1-120.GIF?18-0

ECM1-144.GIF?18-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά καλησπέρα..μετα από τις περσινές αναφορές που έδινα από σεπολια, είπα να ρωτήσω κάτι...το meteo γιατί ακόμα δίνει ήλιο...όχι τίποτα άλλο λέω στην γυναίκα ότι θα δούμε το τιμημένο και αυτή κοιτάει meteo και κουνάει το κεφαλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Έτσι για το μάτι. Να δούμε πόσα από αυτά θα τα δείχνει αύριο το πρωί.

Screenshot 2022-01-18 210410.png

Νομιζω ξερεις την απαντηση χαχαα ουτε τα μισα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Νομιζω ξερεις την απαντηση χαχαα ουτε τα μισα 

καμιά εκατοστή δίνει εδώ, και το 1/3 μια χαρά είναι 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Και κάτι ακόμα. Θα έχει ενδιαφέρον να μας εξηγήσουν οι του Παίου, με ποιον μαγικό μηχανισμό το εμβαδό της Πολικής Λίμνης διαιρείται δια του 3 μέσα σε 24 ώρες:

ECM1-120.GIF?18-0

ECM1-144.GIF?18-0

Ρε συ και στο τζεμ το ιδιο γινετε απλα η λιμνη ειναι πιο νοτια απλα το ευρωπαικο εφτιαξε σκανδιναβικο προφανως και δεν θα βγει ..αλλα χαμηλο την δευτερα το βγαζουν και τα τρια μοντελα σε αλλες θεσεις ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κορυφαια αθλητρια ολων των εποχων στην ενοργανη Ναντια Κομανετσι...Μολις εστειλε συγχαρητηρια επιστολη στον ευρωπαιο..

Συμφωνα με αποκλειστικες πληροφοριες που μονο το weather club  εχει και γνωριζει η επιστολη εγραφε.."Μπραβο Ευρωπαιε..Με ξεπερασες!!!Συγχαρητηρια!!!Nantia..."

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Saikosnow είπε:

Παιδιά καλησπέρα..μετα από τις περσινές αναφορές που έδινα από σεπολια, είπα να ρωτήσω κάτι...το meteo γιατί ακόμα δίνει ήλιο...όχι τίποτα άλλο λέω στην γυναίκα ότι θα δούμε το τιμημένο και αυτή κοιτάει meteo και κουνάει το κεφαλι

στο meteo ελπίζουμε κι εμείς στη θεσσαλονίκη που δε δίνει τίποτα. ό,τι λέει τα αντίθετα υπολόγιζε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Κατσε μη διαιρεθει αυριο δια 10 κι εχουμε κηδειες 😂

Αύριο η πρώτη φάση θα είναι πιο δυτικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

λοιπόν εγώ σήμερα αλλάζω ομάδα,έγινα οπαδός ληγμεναϊκού και περιμένω μέχρι την άλλη πέμπτη να δω το μεγαλύτερο χιονιά μετά το 1988 στη θεσσαλονίκη. αν δε γίνει ξεκινάω εκδρομή λάρισα και γρεβενά για ντου σε συνδέσμους οπαδών παίου

Φιλε ελα εδω εγω ευτυχώς μεταναστευσα θα βλεπω πιο συχνα χιονιαδες 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Καλά για τα βόρεια πάλι δεν είναι κάτι το τρομερό όσο άπληστο και να ακούγεται βέβαια όταν δε θα ρίξει τίποτα σκ.

Αλλά τη μερίδα του λέοντος την έχουν τα κεντρικά,δεν είναι δα και ιστορικό για εδώ πάνω.

Πολύ μεγάλη κακοκαιρία εν όψει για τους κεντρικούς και κυρίως τους προσηνεμους-νησιωτες 

Παιδιά απολαύστε το!!!

Το επιτελείο μου από μεθαύριο θα ξεκινήσει τον σχεδιασμό για το επόμενο...🔥

Edit.

Δεν είδα τη συνέχεια βέβαια η οποία όντως θα ήταν κάτι πολύ δυνατό.

Ένα σενάριο,πάμε παρακάτω..

 

εαν μιλας για τον παιο ειναι μεγαλο χιονι με διαρκεια αλλα ειναι σε μια εβδομαδα οποτε καταλαβαινεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

ΕΠΙΚΟΣ ΕΥΡΩΠΑΊΟ ΓΙΑ ΉΠΕΙΡΟ ΤΗΝ ΕΠΌΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΆΔΑ.. ΑΠΑΝΩΤΆ ΜΈΤΩΠΑ ΑΠΟ ΙΌΝΙΟ ΜΕ ΔΥΤΙΚΌ ΣΤΡΙΜ..... ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΈΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΡΑΔΥΝΗ🤣🤣🤣

 

graphe_ens3.gif.2ed03f493a97970495825b440957e6e5.gif

 

Εμενα μαρεσει και η μακαροναδα για το Σαββατο στα Γιαννενα πριν βεβαια απο το θαψιμο του παιου σε κατι μετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, sakis13 said:

Μητσο τι κανουμε??Παμε κοκκινο η μενουμε αθηνα??Ηταν ν ανεβω πεθερικα το σκ...Μαλλον Αθηνα με κοβω ομως να μενω..

Πάτε Κόκκινο, φορτώνετε πεθερικά και τα φέρνετε Αθήνα για λόγους ασφαλείας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, ICELARISSA said:

Ρε συ και στο τζεμ το ιδιο γινετε απλα η λιμνη ειναι πιο νοτια απλα το ευρωπαικο εφτιαξε σκανδιναβικο προφανως και δεν θα βγει ..αλλα χαμηλο την δευτερα το βγαζουν και τα τρια μοντελα σε αλλες θεσεις ομως

ΟΧΙ φιλε, δεν γινεται το ίδιο! Με την καμία όμως! Να το τζεμ

gemnh-0-126.png?12

gemnh-0-132.png?12

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω ξέρω αν είχε μπει πιο πριν, υετός ουκμο κάτω στο 12αρι και πάνω στο 0αρι

xx_model-en-308-0_modgbr_2022011800_144_17_157.thumb.png.691b7d0f1660bb9abdf94878d82606ba.png

xx_model-en-308-0_modgbr_2022011812_144_17_157.thumb.png.eb70bb38882c691ea8ab94294e81c4be.png

 

Γενικά μετά από τα 12αρια είμαι λιγάκι πιο αισιόδοξος για το Σ/Κ. Σίγουρα απογοήτευμενος βέβαια σε σχέση με το τι θα μπορούσε να βγει βάση των χθεσινών και γενικά προηγούμενων χαρτών... Το καλό είναι ότι επειδή στα 12αρια όλα τα μοντέλα άρχισαν να συγκλίνουν, τα πιο καλά σενάρια(πχ τζίφος που δίνει 20 χιονο-χιλιοστά περίπου εδώ) δεν είναι τρομερά απίθανα. Θέλω να πιστεύω ότι μέχρι αύριο υπάρχει ένα μικρό περιθώριο να βελτιωθούν λίγο τα πράγματα ώστε να δούμε ένα 10ποντάκι εν τέλει.

Για την αποκοπή έχουμε δρόμο ακόμη...

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...