Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

ΟΧΙ φιλε, δεν γινεται το ίδιο! Με την καμία όμως! Να το τζεμ

gemnh-0-126.png?12

gemnh-0-132.png?12

 

 

Στις 150 ωρες δεν πως γινετε η λιμνη ...εφοσον μιλαμε για αποκοπη αν γινει βεβαια λογικο να υπαρχουν διαφορα σεναρια απο τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

15 σεναρια ειναι σαν το κυριο στα 50 οποτε εχει πολυ δρομο και αν..

για το περασμα στις 22 απο τα κεντρικα πως ειναι?Καλυτερα απο το κυριο?Αφηνει ελπιδες για δυτικσιμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ICELARISSA said:

Στις 150 ωρες δεν πως γινετε η λιμνη ...εφοσον μιλαμε για αποκοπη αν γινει βεβαια λογικο να υπαρχουν διαφορα σεναρια απο τα μοντελα

Κωστή πόσταρα χάρτες. Μέσα σε 24 ώρες ο Παίος διαιρεί τη Λίμνη δια του 2,5 με 3. Δεν το κάνει αυτό το τζεμ ούτε ο τζίφος βέβαια. Έχει χάσει τη μπάλλα από την αποκοπή και μετά ο Παίος. Νομίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, weatherfan said:

Ρε παιδιά έχω δει τόσες φορές αυτό το ΑΙΡΧΑΙΤΕ που παραλίγο να το γράψω λάθος σε mail της δουλειάς μου.

ΑΙΔΟ ΜΟΙΛΑΜΑΙ ΕΛΛΟΙΝΥΚΑ ΦΥΛΑΡΑΚΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Κωστή πόσταρα χάρτες. Μέσα σε 24 ώρες ο Παίος διαιρεί τη Λίμνη δια του 2,5 με 3. Δεν το κάνει αυτό το τζεμ ούτε ο τζίφος βέβαια. Έχει χάσει τη μπάλλα από την αποκοπή και μετά ο Παίος. Νομίζω.

Το ειπα και προχθες η μη σταθεροτητα των μοντελων σημαινει η μεγα φολα η μεγας χιονιας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

όχι ότι θα βγει αλλά μία βδομάδα ολικός παγετός από 12άρι gfs, χαχαχα

Screenshot 2022-01-18 213020.png

Για σύγκριση η Αριάδνη είχε 5 συνεχόμενες μέρες ολικό παγετό και -7,1 ελάχιστη.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Νομιζω ξερεις την απαντηση χαχαα ουτε τα μισα 

μια ζωη αρνητικος εισαι ρε φιλε μολις βγει χιονι σε μας αμεσως να μας το παρεις πισω τι πραμα εισαι  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

μια ζωη αρνητικος εισαι ρε φιλε μολις βγει χιονι σε μας αμεσως να μας το παρεις πισω τι πραμα εισαι  χαχαχα

Ρεαλιστης ειμαι αν δεν υπαρχει ταση τι ν αγραψω πες μου μια φορα που βγηκα λαθος χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν με βρισκει αισιοδοξο η σημερινη μερα.
ειμαστε ακομα πολυ μακρυα. κακος ευρωπαιος, ουκμο.
θελουμε ακομα και η λιμνη που θα αποκοπει να κεντραρει ελλαδα. τιποτα λιγοτερο...
οπως και να εχει αυριο βραδυ μην πω και πεμπτη μεσημερι , θα ειμαστε πλεον σιγουροι για το διαστημα ΣΚΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Αυτο δε λεγεται ολικος παγετος.

ΚΟΓΚΑΣ λεγεται.

Πράγματι. Πάντως σοβαρά καλύτερα να μην βγει. Δεν είναι η Ελλάδα για τόσο πολύ κρύο. Ας ρίξει χιονάκι αλλά τέτοιο ψύχος θα προκαλούσε πολλά θέματα..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τζιφος 12αρι αθηνα-πρωτη φαση

image.thumb.png.740bb5024d94d2eacc9d5be07fd5ee25.png

η τελευταια φορα που θυμαμαι το -40 μια ανασα απο αθηνα ειναι αυτη

3-21GR.thumb.gif.8c78de303e3ddafe972e53aafceb92fc.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΖΉΤΏ ΔΗΜΟΣΊΩΣ ΣΥΓΝΏΜΗ!

ΧΆκαρα τα κεντρικά του ευρωπαϊκού και μου ξέφυγε παραλίγο να το πάω Ισπανία το τρέξιμο....❗🆘

Οι ΑμερικανοΚαναδοι με βάλανε....

 

 

🙏🙏💯😁😁😁🤣🤣🤣✌️✌️✌️🥶

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βασικό θετικό της μέρας είναι ότι φαίνεται να απομακρύνονται τα απολυτως ανατολικά σενάρια που έδειχναν τον αυλώνα να καταλήγει πάλι στα βάθη της ανατολίας. Ακόμα και το ουκμο που είναι μακράν το αρνητικότερο για μας σενάριο δυτίκησε σημαντικά σήμερα. Νομίζω αυτο τρέμαμε όλοι μέσα μας κυρίως. Το δεύτερο σημαντικό είναι ότι φαίνεται να εδραιώνεται και να κερδίζει έδαφος το ιντριγκαδόρικο σενάριο της αποκοπής το οποίο έχει το ποτενσιαλ να φέρει κατι με αξιοπρόσεκτη διάρκεια και ακόμα πιο έντονο. Όλοι έχουν ελπίδες προφανώς όχι για τα ίδια διαστήματα ούτε με την ίδια ένταση παντού αλλά νομίζω πάμε πολύ καλα και ας μας έχουν κάνει τα μοντέλα να φοβόμαστε την σκιά μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

λοιπόν εγώ σήμερα αλλάζω ομάδα,έγινα οπαδός ληγμεναϊκού και περιμένω μέχρι την άλλη πέμπτη να δω το μεγαλύτερο χιονιά μετά το 1988 στη θεσσαλονίκη. αν δε γίνει ξεκινάω εκδρομή λάρισα και γρεβενά για ντου σε συνδέσμους οπαδών παίου

ελα αστους αυτους θα του κανονισουμε μετα θα κανουμε συμβουλιο και θα ανκοινωσουμε την τιμωρια τους  τωρα τι κανουμε εμεις με τα καινουρια δεδομενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ωρα για αναπαυλα..Χρειαζεται ξεκουραση..Ξενυχτια με χαρτες..Ξενυχτια και μετα στη λαμπα...🤣

Υπεροχα ολα..Και για ολους!!!

Δεν θα δουμε 18αρι;

Δεν θελω τετοια!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ρεαλιστης ειμαι αν δεν υπαρχει ταση τι ν αγραψω πες μου μια φορα που βγηκα λαθος χαχαχ

α καλα το αλλο με τον τοτο το ξερεις;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

α καλα το αλλο με τον τοτο το ξερεις;;

Χαχα οχι αλλα μαλλον το αλλο σκ θα ειμαι κιλκις κερνας γραπα και εγω χιονια χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...