Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω χαζέψει απο αυπνία και άγχος για τους χάρτες και τα χιόνια. Σήμερα το πρωί, μέχρι να αλλάξει το κλίμα, δεν απαντούσα στα περισσότερα τηλέφωνα για τη γιορτή μου λόγω στεναχώριας. Το απόγευμα στο γραφείο (μεταξύ μας αυτό...) με πιάνει τουαλέτα και αντι να χρησιμοποιήσω τα μωρομάντηλα που έχω για τους πελάτες, επιασα κατα λάθος τα πανάκια της χλωρίνης και κάηκε ο κ@λος μου.....

Ειλικρινά! Μακάρι να έρθει τελικά κάτι καλό, να πιάσει τόπο η αυπνία και ο διασυρμός....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ωρα για αναπαυλα..Χρειαζεται ξεκουραση..Ξενυχτια με χαρτες..Ξενυχτια και μετα στη λαμπα...🤣

Υπεροχα ολα..Και για ολους!!!

.... τα τσιγάρα τα ποτά και τα Μοντέλα έχουν κλείσει σπίτια Σάκηηηηηηη ...... !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Γαμπρος ειμαι μην αγχωνεσαι χαχαχα

α πουλακι μου γαμπρος εισαι ετσι εξηγουνται ολα  για να πω δυο λογακια στην πατριωτισα μας μεσα απο κιλκις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Παιδιά έχω χαζέψει απο αυπνία και άγχος για τους χάρτες και τα χιόνια. Σήμερα το πρωί, μέχρι να αλλάξει το κλίμα, δεν απαντούσα στα περισσότερα τηλέφωνα για τη γιορτή μου λόγω στεναχώριας. Το απόγευμα στο γραφείο (μεταξύ μας αυτό...) με πιάνει τουαλέτα και αντι να χρησιμοποιήσω τα μωρομάντηλα που έχω για τους πελάτες, επιασα κατα λάθος τα πανάκια της χλωρίνης και κάηκε ο κ@λος μου.....

Ειλικρινά! Μακάρι να έρθει τελικά κάτι καλό, να πιάσει τόπο η αυπνία και ο διασυρμός....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑΝΑΣΗ! ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ 1Μ ΧΙΟΝΙ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Κακος ο παίος? 

Μετά από αυτά τα βήματα που έκανε? 

 

για μετα τη δευτερα κυριως. γενικα του ΣΚ ειναι σχετικα καλα ολα θεωρω. βεβαια  υπαρχει περιθωριο αποτυχιας αφου ειμαστε ακομα στις 90-96 ωρες.... εχουμε  μαθει στις σφαλιαρες οποτε ασ προσεχουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

 

Pin on Animated Movies

.... άντε πάλι .... ρε σύ θα με κάνεις με ψυχολογικό .....  το βλέπω στον ύπνο μου και μου κάνει ...... ΤΣΑ .....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, sakis13 said:

Ωρα για αναπαυλα..Χρειαζεται ξεκουραση..Ξενυχτια με χαρτες..Ξενυχτια και μετα στη λαμπα...🤣

Υπεροχα ολα..Και για ολους!!!

Αφού στο 18αρι τζιφου εδώ θα σαι... 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΚΑΙ 1Μ ΧΙΟΝΙ ΕΥΧΟΜΑΙ!

.... αν ήταν στην Ήπειρο το ίδιο θα ευχόσουν .....??????...... ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ......??????.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, THUNDERSNOW1965 said:

.... άντε πάλι .... ρε σύ θα με κάνεις με ψυχολογικό .....  το βλέπω στον ύπνο μου και μου κάνει ...... ΤΣΑ .....!!!!!

ΤΣΑ ήταν αυτός σειρούλα

image.jpeg.446e3b3d843531e504291ce27102275f.jpeg

O KOΓΚΑΣ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΗΜΑΔΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, black snow είπε:

Ο δάσκαλος πριν λίγο.

Screenshot_2022-01-18-22-07-21-397_com.android.chrome.jpg

παιδιά γνωρίζει κανείς τι εννοει ο Ζιακό με την υπογραμμισμένη από τον ιδιο παράγραφο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο 18αρι ολοι παροντες...Να τον αποθεωσουμε...Οπως αξιζει στον πρωτο..Η απονομη θα γινει αυριο βραδυ...Και απο οτι εμαθα..Θα μας μοιρασει λουκετα...

Ο Μιχαηλ ειναι μια χαρα για οσους ρωτανε..Τα λεμε τηλεφωνικα καθε μερα..Αλλα εχει εργασιες για την πτυχιακη του..Και κατι επιπλεον...Ειναι μια χαρα..Απλα ξερει τα παντα,βλεπει τα παντα και παραμενει σιωπηλος..Μεχρι την πρωτη χιονοαναφορα..

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

που εξαφανιστηκε ο Μιχαηλ ρε παιδια?Οτααν προκειται για νοτιαδες πρωτος ειναι,τωρα που το χρειαζομαστε εξαφνιστηκε χαχ.Περα παο τη πλακα νομιζω ειχε κατι θεματα με τον κορονοιο,ελπιζω να ειναι καλα και να επανελθει συντομα στα μοντελικα...Καλο βραδυ,αυριο θα ξεκαθαρισουν ολα για ΣΚ,μετα λεπτομερειες...

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σαν άλλοτε που έχει γράψει τίτλο στην ανάρτηση ο δάσκαλος, οι λέξεις έπος που χρησιμοποιεί σε μέσους όρους ο ηγέτης μας @GEORGE SNOWMAN και ο @BrainA που προειδοποιεί για πεθερικά και προμήθειες είναι τρία ισχυρά σήματα για την ελευση του παρακάτω κυρίου. 

IMG_20220118_004242.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

για μετα τη δευτερα κυριως. γενικα του ΣΚ ειναι σχετικα καλα ολα θεωρω. βεβαια  υπαρχει περιθωριο αποτυχιας αφου ειμαστε ακομα στις 90-96 ωρες.... εχουμε  μαθει στις σφαλιαρες οποτε ασ προσεχουμε

Μην ανησυχίες, Τρίτη πρωί θα πάμε από Αγία Μαύρα μέχρι μετρό με χιονοπέδιλα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

παιδιά γνωρίζει κανείς τι εννοει ο Ζιακό με την υπογραμμισμένη από τον ιδιο παράγραφο?

Το χαμηλο της δευτερας εννοει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...