Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποιο είναι το πρώην μοντέλο; ;;;

Ε αφου ξερεις ποιο εννοει χααχ..παντως για εδω τα ενς παιου ειναι τα καλυτερα ολων των ημερων για παρασκευσαββατο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Να ξέρεις χαίρομαι που γράφουν άτομα σαν και εσένα εδώ μέσα, μιλάω για το ήθος σου και τον τρόπο που γράφεις, ένα μεγάλο respect από εμένα!

Μπορεί να μαι μιρλας και απαισιόδοξος πολλες φορες η επειδη δεν εχω εμπειρία να βλέπω μονο τι δειχνουν οι χάρτες και όχι τι θα μπορούσαν να δείξουν,,, αλλά με έμαθε από μικρό η οικογένεια μου να χαίρομαι με τη χαρά του άλλου και όχι να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ε αφου ξερεις ποιο εννοει χααχ..παντως για εδω τα ενς παιου ειναι τα καλυτερα ολων των ημερων για παρασκευσαββατο χαχα

Εδώ=Λάρισα?...εδώ εδώ?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Αντώνη τι δείχνουν τα ανσμπλ του πρώην μοντέλου?

Βαγγέλη να λες τον ευρωπαιο χαλια ειναι οπως ηταν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μπορεί να μαι μιρλας και απαισιόδοξος πολλες φορες η επειδη δεν εχω εμπειρία να βλέπω μονο τι δειχνουν οι χάρτες και όχι τι θα μπορούσαν να δείξουν,,, αλλά με έμαθε από μικρό η οικογένεια μου να χαίρομαι με τη χαρά του άλλου και όχι να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα 

Δεν νομιζω οτι εδω μεσα αντωνη υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι τουλαχιστον αυτοι που ειναστε συνεχεια μεσα..εσυ βεβαια μια μιρλα την εχεις χαχχααχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωση απο ενς παιου για κβ το σαββατο

Εντωμεταξυ το ουκμο με χιονιζει καλα σαββατο και κυριακη αλλα μονο στην περιοχη εδω γυρω  και κατω ( νοτιοδυτικη χαλκιδικη )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσπαθεί να πάει Δυτικά το Icon .Γενικά, πιστεύω με τα 500αρια που υπάρχουν είναι κρίμα να μην βγει λίγο Δυτικότερα . Υπάρχει ψύχος για χιόνι μέχρι την Θάλασσα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, bardaris είπε:

οπ αρα ειναι υπαρκτό το σενάριο...παιου...χμμ τα πράγματα ειναι συναρπαστικά έτσι

Σε θέλω γάτα γείτονα... Το χαμηλό της δευτερας εννοεί ο δάσκαλος... Δεν επιτρέπεται να μη το πιάσεις για την ΕΣΣΟ σου😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Michael είπε:

Το επίπεδο παγοποίησης πρακτικά απόποιο υψόμετρο έχει χιονοπτωση?

χοντρικα ως και τα 300 μ.  εισαι κομπλε για 0 υψομετρο, για παραπανω θες αρκετους παραγοντες υπερ.

4 ώρες πριν, SNOWMANIAC είπε:

Πραγματικά εύχομαι να κάτσει όσο το δυνατόν καλύτερα για τα παιδιά στα προσηνεμα μπορούν να δουν κάτι ιστορικοτατο

ολη η χωρα μπορει ακομα να δει

3 ώρες πριν, geod είπε:

9 χρονων τοτενες, 1 μηνα χιονοπολεμος - epic and once in a lifetime - #NOT, can happen twice mate! xaxaxa

ωπ, σειρουλα εισαι;

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο δεν ειναι νυφιτσα ειναι νυφιτσαρος

 

πετροκουναβο, αλεπου και λυγκας μαζι

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μ'ευχαριστείτε μετά οι κ.β..😜😜

αλλος βασιλιασ μετα απο τζιφο και παιο

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

15 σεναρια ειναι σαν το κυριο στα 50 οποτε εχει πολυ δρομο και αν..

οκ μετα ειδα οτι εννοουσες για Δευτερα και υστερα

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

Θα θέσω ένα ερώτημα, φιλοσοφικό, σε αυτό το στάδιο: ΡΙΧΝΕΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΓΚΑΣ?

αυτην οχι, απλα θα αυξηθει η συχνοτητα σε κατι

14 λεπτά πριν, γιωργος τ είπε:

Καλλιάνος πριν λίγοScreenshot_2022-01-18-22-35-39-166_com.android.chrome.thumb.png.7a550cc0863bc0cc68fb7f7f7c93f12f.png

...........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γινομαι γραφικος..Αλλα θα το ξαναγραψω..Ουτε εγω περιμενα οτι θα χαρω τοσο..Αλλα ναι..Χαιρομαι ιδιαιτερα που εφτιαξαν καπως τα πραγματα και για την υπολοιπη χωρα..Προ ημερων ειχα δηλωσει οτι πιστευω πολυ σε βα Αιγαιο και Θεσσαλια...Μακαρι να χιονιστουν αξιολογα οπως φυσικα και ολα τα υπολοιπα μερη της χωρας..

Με τον Μιχαηλ που ηταν απογοητευμενος..Τωρα αρχιζει να το ξανασκεφτεται..Του ειχα πει να περιμενει και να μην βιαζεται..Η υπομονη ειναι αρετη..Στα παντα..!!Ποσο μαλλον στον καιρο που αποτελει ενα χαοτικο συστημα..

Κρισιμη μερα η σημερινη μεχρι την επομενη..Την αυριανη...Αυριο βραδυ τετοια ωρα λιγο πολυ θα τα χουν βρει τα μοντελα και θα ψαχνουμε τις λεπτομερειες...

Παμε δυνατα τα τα τα...Και επειδη τα ματια κλεινουν καληνυχτα τα τα τα..

Δεν εχω κανενα αγχος πλεον...Ας με συγχωρησει ο τζιφος που δεν θα κατσω για την αποθεωση στο 18αρι του...

Καλο τρεξιμο ευχομαι και καταλευκα ονειρα σε ολους..

Χρονια καλα στα Θανασακια μας..Υγεια,τυχη και ευημερια σε ολους σας...

Υ.Γ Δεν χαλαρωνουμε..Πιεζουμε σε ολο το γηπεδο...Ασκουμε πιεση και οποτε βρουμε τρωτα σημεια χτυπαμε στον αιφνιδιασμο..🤣Καλο βραδυ..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ας με συγχωρησει ο τζιφος που δεν θα κατσω για την αποθεωση στο 18αρι του...

..... σιγά μη και δεν τα δεις ..... άσε ρε συ .......🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αικον μικρη βελτιωση νομιζω για κβ

Ως προς την αποκοπη χειροτερος παντως

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σορρυ για το πολλαπλο μνμ αλλα δε μπορουσα, γυρισα σπιτι και εκατσα και διαβασα απο 133 σελιδα σερι, οσο διψα ειχα για τους χαρτες ειχα και για τα μνμτα εδω μεσα!

 

στον δρομο που ακολουθω απο προχθες, αλλο ενα λιθαρακι μπηκε σημερα, ή μαλλον σημερα επεσε σεναζ!

γκρεμιζεται ακομα το οικοδομημα αλλα μονο με φουρνελο πλεον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, HuxFlux είπε:

Δεν μας τα λεει καλα το αικον. Αρχισαμε παλι.

..... τι κακό έχει.... ?????.....μια χαρά το πάει  μέχρι εδώ .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...