Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Michael είπε:

Πάντως παιδιά δεν μπορούμε να παραβλέψουμε το εξής:

Τον Μάρτη του 87 ακολούθησε ο φονικός καύσωνας του 87

Τον πολυήμερο καύσωνα του καλοκαιριού ακολουθεί αντίστοιχα (;) πολυήμερος χιονιάς...

Μάλλον εξισορρόπηση ονομάζεται

..... και ανάποδα .... τους 5-6 φετινούς καύσωνες ( 2021) τους διαδέχεται ένα νέο 2002 ..... (.... μην το συζητάτε το 1987 παιδιά είναι άπιαστο πουλί ....) ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Να καταλάβω ότι για κβ δεν ε?μόνο τα παιδιά απ' τα νότια σχολιάζουν

τι?..εδω ειμαστε και περιμενουμε τον τζιφο να στηριζει το σεναριο του και να το βελτιωσει και αλλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έλα πάμε σε λίγο σε τζιφο κρατήστε τον ολοι εκει που είναι το αν πέσει μία-μία νιφαδα κι εδω....αν μπορείτε κιόλας λιγο δυτικα ακομα χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Να καταλάβω ότι για κβ δεν ε?μόνο τα παιδιά απ' τα νότια σχολιάζουν

Περιμένουμε τον βΑσιλια ... Δεν βλέπουμε ότι να ναι ...έχουμε ποιότητα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Ντροπή και αίσχος που έβγαλε τον μεγάλο ΙΝΔΟ από το μενου του το μετεοσιελ! Τώρα θα είχαμε λουκέτα!

λεβέντησ Leventis GIF - Λεβέντης Leventis Ναπάνεστοδιαόλο - Discover &  Share GIFs

Αυτό ήθελα να βάλω το πρωί για ουκμο, αλλά λέω εντάξει μην ξεκινήσουμε τόσο δυναμικά πρωί πρωί 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τι?..εδω ειμαστε και περιμενουμε τον τζιφο να στηριζει το σεναριο του και να το βελτιωσει και αλλο...

Εσυ σε τι βελτιωσεις στοχευεις ακριβως?δεν εχω καταλαβει οσο αφορα το παρασκευοσαββατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως παιδια επειδη τυγχανει να ειμαι προεδρος σε χωριο της δυτικης φθιωτιδας να ξεχιονιζω κιολας και λογο της ονομαστικης μου εορτης απ τον δημο με ενημερωσαν να ετοιμαζω την λεπιδα σιγα σιγα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τι?..εδω ειμαστε και περιμενουμε τον τζιφο να στηριζει το σεναριο του και να το βελτιωσει και αλλο...

Τρόμαξα στην αρχή!νόμιζα ότι μπήκα σε αθηναϊκό φόρουμ στην αρχή 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εσυ σε τι βελτιωσεις στοχευεις ακριβως?δεν εχω καταλαβει οσο αφορα το παρασκευοσαββατο

Και γω δυσκολα τον βλέπω..Πιο πιθανό στο νοοουλστα να χιονισει εκει παρα με κάποιο μοντέλο....Και ο Αρναούτογλου στο δελτίο εβγαλε σε εμάς χιονια εκει τρύπα  είχε παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, HuxFlux είπε:

Ντεν εχει αλλο το 18ρι! Στα 120 τελικιαζει.

.... γιατί έχει κόφτη ..... ?????? .....

....... όπως και να'χει ..... ΤΕΝΚΙΟΥ ..... (... που λεν και στου χωριομ .....)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εσυ σε τι βελτιωσεις στοχευεις ακριβως?δεν εχω καταλαβει οσο αφορα το παρασκευοσαββατο

να κλεισει το χαμηλο απο δυτικα να τραβηξει τον αυλωνα και να καθυστερησει και να κερδισω αν ειναι δυνατον και λιγο απο κυριακη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

να κλεισει το χαμηλο απο δυτικα να τραβηξει τον αυλωνα και να καθυστερησει και να κερδισω αν ειναι δυνατον και λιγο απο κυριακη

Γιατι εχεις κερδισει τις αλλες μερες?εισαι εξω για ποτα?χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:
2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ σε τι βελτιωσεις στοχευεις ακριβως?δεν εχω καταλαβει οσο αφορα το παρασκευοσαββατο

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

 

εχει και μπορεί να είναι σημαντικές.....δλδ ο Αυλωνας πάει πιο ΝΔ σκαβει Ιόνιο....και στην συνέχεια το χαμηλό...ενισχυεται σταδιακά στο Αιγαίο μόνο με το περασμα του από το ΒΔ αιγαιο μπορεί να δωσει αξιόλογες χιονοπτώσεις στην ΜΑκεδονία,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Γιατι εχεις κερδισει τις αλλες μερες?εισαι εξω για ποτα?χαχαχ

θα παιζω μεχρι το παραπεντε για κανα 6αωρο το σαββατο το πρωι οποτε ειναι βαση τζιφου στο οριο να κερδισω μια ολοκληρη μερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο αφορα το κυριο του ευρωπαικου στις 96 ωρες που ξεκινα την αποκοπη και ειναι μονο του επειδη ειναι σε αξιοπιστες μοντελικα ωρες η που ειδε κατι και θα τραβηξει καιντα ενς του αυριο η που δεν θα ξαναδουμε το τρεξιμο ..

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Παντως παιδια επειδη τυγχανει να ειμαι προεδρος σε χωριο της δυτικης φθιωτιδας να ξεχιονιζω κιολας και λογο της ονομαστικης μου εορτης απ τον δημο με ενημερωσαν να ετοιμαζω την λεπιδα σιγα σιγα.....

Σήμερα΄ γιορτάζεις φίλε ; Εάν ναι , χρονιά πολλά !Με υγειά και πολλά χιόνια !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

όσο υπάρχει έστω ένα υποσενάριο ακόμα και στα ανσάμπλ του ινδικού ή πακιστανικού μοντέλου,εμείς θα το παλεύουμε

gens-29-1-102.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Οσο αφορα το κυριο του ευρωπαικου στις 96 ωρες που ξεκινα την αποκοπη και ειναι μονο του επειδη ειναι σε αξιοπιστε μοντελικα ωρε η που ειδε κατι και θα τραβηξει καιντα ενς του αυριο η που δεν θα ξαναδουμε το τρεξιμο ..

το δευτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

να κλεισει το χαμηλο απο δυτικα να τραβηξει τον αυλωνα και να καθυστερησει και να κερδισω αν ειναι δυνατον και λιγο απο κυριακη

ακριλως..η ολη ιστορία ειναι 100 χιλ.πιο νοτιοδυτικά ο Αυλωνας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...