Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ Η ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ

 

Μόνο που η Μπάγερν είχε 20 δοκάρια εκεί 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον τα ψεματα τελειωσαν...ξεκινα το πιο σημαντικο 18αρι για φετος..δεν πρεπει να το κρατησει εστι οπως ειναι ,εδω και τωρα πρεπει να κανει αλμα δυτικα το κυριο και τα ανσμπλ του να πανε ακομη πιο δυτικα να ενωσουν αν γινεται τις 2 κακοκαιριες του σ/κ με την λιμνη σε μια(αντε το πα τον απωτερο στοχο και ησυχασα..χαχαχα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Περιμένουμε να δείξει ότι τα ενσεμπλς. Και καλύτερα. 10-15 πόντους στην πόλη. Ξεκιναμε

ακριβως!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

λοιπον τα ψεματα τελειωσαν...ξεκινα το πιο σημαντικο 18αρι για φετος..δεν πρεπει να το κρατησει εστι οπως ειναι ,εδω και τωρα πρεπει να κανει αλμα δυτικα το κυριο και τα ανσμπλ του να πανε ακομη πιο δυτικα να ενωσουν αν γινεται τις 2 κακοκαιριες του σ/κ με την λιμνη σε μια(αντε το πα τον απωτερο στοχο και ησυχασα..χαχαχα)

Βαγγέλη σήμερα θα εβαζες τα λουκέτα νομίζω 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη σήμερα θα εβαζες τα λουκέτα νομίζω 😎

ναι αυτο ηταν το πλανο!!!...κατσε να δουμε γιατι μενει αλλο ενα ραν να κλεισει η μερα οποτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Μόνο που η Μπάγερν είχε 20 δοκάρια εκεί 😆

ε τόσα είναι τα τρεξίματα που χιονίζονται άλλοι εκτός από εμάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Σήμερα΄ γιορτάζεις φίλε ; Εάν ναι , χρονιά πολλά !Με υγειά και πολλά χιόνια !

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..υγεια σε ολους και οτι επιθυμει ο καθενας με χιονια πολλα...εμας εδω πως το βλεπετε θα μας παρει καλα??????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..υγεια σε ολους και οτι επιθυμει ο καθενας με χιονια πολλα...εμας εδω πως το βλεπετε θα μας παρει καλα??????

Εσείς τρώτε καλά και με κβ και με προσυνεμο χαχα.περα από την πλάκα ναι είστε σε πολύ καλό δρόμο.εε σορυ σε πολύ καλό παγοδρόμιο ήθελα να πω χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

ε τόσα είναι τα τρεξίματα που χιονίζονται άλλοι εκτός από εμάς

Εσυ πάντως συνήθως δεν ακολουθούσες μεχρι τέλους. Τωρα έγινες πιο σκληροπυρηνικος 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ρε μπας και σας επηρεασαν αυτα τα βουητα τα παραξενα εκει πανω?χαχα

μην ακούτε παιδιά.....σαν το προκρουστη είναι αυτοί....κλεβουνε από ολους  οτι περνάει...

υ΄γ΄. αν βγεί καλό χαμηλό στο Ιόνιο....και οταν μπει στο ΒΔ Αιγαίο....σταθεί λιγο(λιγουλάκι) το χουμε το 15ποντο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Εσείς τρώτε καλά και με κβ και με προσυνεμο χαχα.περα από την πλάκα ναι είστε σε πολύ καλό δρόμο

Για σαββατο οχι σε καμια περιπτωση μετα βλεπουμε ..γενικα ομως σε καποιους προσηνεμους κατι βλεπουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Εσυ πάντως συνήθως δεν ακολουθούσες μεχρι τέλους. Τωρα έγινες πιο σκληροπυρηνικος 😉

αφού δεν είχα τον βασιλιά στο πλάι μου πως να ακολουθήσω; έχουμε και προηγούμενο με το κύριο που πήγαινε κόντρα στα ανσάμπλ του σε τέτοιες ώρες, από την ανάποδη τότε,οπότε ήρθε η ώρα να διορθώσει εκείνο το λάθος του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά για κεντρική Μακεδονία δεν θα έχουμε ούτε χιονόπτωση στην τελική;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

μην ακούτε παιδιά.....σαν το προκρουστη είναι αυτοί....κλεβουνε από ολους  οτι περνάει...

υ΄γ΄. αν βγεί καλό χαμηλό στο Ιόνιο....και οταν μπει στο ΒΔ Αιγαίο....σταθεί λιγο(λιγουλάκι) το χουμε το 15ποντο....

ας δω εγω αυτο το 105 να ειναι απλωμενο απο λημνο μεχρι ποδια ιταλιας και να το ακουμπα εστω και λιγο ο αυλωνας και θα σου πω εγω τι εχει να γινει...το σωσε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bardaris είπε:

μην ακούτε παιδιά.....σαν το προκρουστη είναι αυτοί....κλεβουνε από ολους  οτι περνάει...

υ΄γ΄. αν βγεί καλό χαμηλό στο Ιόνιο....και οταν μπει στο ΒΔ Αιγαίο....σταθεί λιγο(λιγουλάκι) το χουμε το 15ποντο....

ΟΧΙ. ΒΑ αιγαίο θα σταθεί,δεν το διαπραγματεύομαι,σαν το σενάριο 29

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...