Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τζιφός έβγαλε για προσηνεμα ιδανική θέση χαμηλου στις 23 πρωί...χαμηλό Ρόδο=υετός+ότι υποστήριξη υπάρχει θα την στέλνει πάνω μας με ΒΒΑ ρεύμα στα 700hpa...πάμε για τα αυριανα καληνύχτα σε όλους και όνειρα γλυκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για τη λίμνη μετά κάνει το ίδιο που έδειξε ο σκουπιδαίος,την οριζοντιώνει, απλά νοτιότερα από τον ληγμένο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορω να μιλησω εγω προσωπικα για κωλοτουμπες μετα απο αυτο το τρεξιμο

Κωλοτουμπα θα ηταν αν πηγαινε σαν το ουκμο στο απογευματινο του τρεξιμο

Αντιθετος παραμενει με καποιες  αλλαγες στην αρχη του στην ιδια φιλοσοφια εδω και τοσα τρεξιματα

Παμε γερα να το φερουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Ε οκ αλλο αυτα που κοιτας εσυ, αλλο πχ οτι εχει βγαλει τη μιση χωρα εκτος παιχνιδιου σε ενα τρεξιμο. Αυτο ειναι κωλοτουμπα.

Μα αυτο ηταν δεδομενο οτι θα γινει μονο ο τζιφος εδινε υετο στη μιση χωρα που αναφερεσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφος και ευρωπαιος στις 120 ....ποπο τι εβγαλε ο άχρηστος  ο ευρωπαιος.....σιγά τις διαφορές για 120 ώρες μου το δείχνετε και για να δείξετε ποσο αναξιόπιστος είναι και ο αξιόπιστος εβγαλε κατξ παρομοιο 

 

ECM1-120 (2).gif

gfs-0-114.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας είμαι ειλικρινής.

Λίμνη 5 μέρες πριν για τα βόρεια δεν υπάρχει περίπτωση να βγεί.

Συνήθως εμφανίζονται στις 72 ώρες και προφανώς πολύ μικρότερης δυναμικής σε σχέση με τον παιο.

Η ερχόμενη κακοκαιρία είναι πολύ μεγάλη για τα προσηνεμα και εύχομαι σαν λοχαγός των βορείων τα καλύτερα χιόνια για εσάς εκ βάθρων καρδίας.

Τα ίδια επίσης και στους φίλους στα νησιά του Αιγαίου που τους αξίζει και μακάρι να είναι ιστορικός!!

Οι βόρειοι θα ανασυνταχθούμε και κυρίως από τη Πέμπτη θα ξαναμπούμε με τα μπούνια στο παιχνίδι!!!🔥🔥🔥🔥🔥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τζιφος και ευρωπαιος στις 120 ....ποπο τι εβγαλε ο άχρηστος  ο ευρωπαιος.....σιγά τις διαφορές για 120 ώρες μου το δείχνετε και για να δείξετε ποσο αναξιόπιστος είναι και ο αξιόπιστος εβγαλε κατξ παρομοιο 

 

ECM1-120 (2).gif

gfs-0-114.png

Ειναι λιγο πιο νοτια δεν μας βολευει χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...