Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Γιωργο με αγαπη απο λαρισα τιμ δεν υπαρχει τουρκια ...

Αρχίζω και πιστεύω οτι ΕΣΥ κρύβεσαι πίσω απο τον   insildur με το επιτελείο του . Ο χιονιας που μας έταζες όμως , ήρθε! Είχες δίκιο καλέ μου insil....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Ας είμαι ειλικρινής.

Λίμνη 5 μέρες πριν για τα βόρεια δεν υπάρχει περίπτωση να βγεί.

Συνήθως εμφανίζονται στις 72 ώρες και προφανώς πολύ μικρότερης δυναμικής σε σχέση με τον παιο.

Η ερχόμενη κακοκαιρία είναι πολύ μεγάλη για τα προσηνεμα και εύχομαι σαν λοχαγός των βορείων τα καλύτερα χιόνια για εσάς εκ βάθρων καρδίας.

Τα ίδια επίσης και στους φίλους στα νησιά του Αιγαίου που τους αξίζει και μακάρι να είναι ιστορικός!!

Οι βόρειοι θα ανασυνταχθούμε και κυρίως από τη Πέμπτη θα ξαναμπούμε με τα μπούνια στο παιχνίδι!!!🔥🔥🔥🔥🔥

παρασκευή θα το αφήσουμε το παιχνίδι,σκ θα είναι απασχολημένοι και θα κάνουμε δουλίτσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Για τη χίο παίζει να είναι το μεγαλύτερο χιόνι της ιστορίας της βέβαια. για να δούμε τη συνέχεια,έρχεται με φόρα η λίμνη

Γαι τη Λεσβο ;;;;;  θα χιονιστω εγω  Τασο;;;; πειτε ρεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αααα και κάτι τελευταίο...η σύγκλιση των ανέμων στον παρών Ραν στις 23 το ξημέρωμα δείχνει δυτική αττικη και βοιωτια, όπως ακριβώς το έδειχνε πέρσυ 2-3 μέρες πριν στην Μήδεια, τελικά είδαμε τι εγινε...τώρα καλό βράδυ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν ξερω τι κανετε οι υπολοιποι αλλα εγω δεν παραταω με τιποτα..αυριο και μονο εαν στραβωσουν σε πολυ ανατολικα σεναρια.οσο ειμαι μεταξυ φθορας και αφθαρσιας θα το παλευω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε καλά. Το χαμηλό επίσης βαθαίνει στο 998... που σημαίνει ότι να κάνει τέτοια γρήγορη πορεία και να χάσει 7mb είναι κάτι που δεν μπορούν να το δουν ακόμα.

Για υετό πάμε στα περιοχικά μια μέρα πριν, σημασία έχει η διάταξη.

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Γαι τη Λεσβο ;;;;;  θα χιονιστω εγω  Τασο;;;; πειτε ρεε

και για σας καλό είναι, απλά αυτοί είναι πιο νότια οπότε έχουν περισσότερο υετό, αλλά έτσι όπως κινείται το χαμηλό προς το εσωτερικό της τουρκίας είναι ιδανικό γι αυτούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Spartan said:

Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

gfs-13-126.png?18

Θέλω -35 στο Αιγαίο παρακαλω

μου έπεσε -40 να τ αφήσω;

 

αστο έχω κάτι καβούρια που θέλουν να δουν χιόνι στο Λαύριο 😂

Επεξεργάστηκε από Dim_pas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο πρεπει να  κλειδωσουμε  και τον τελευταιο φοβο για να μην μας φυγει ποιο ανατολικα

Για την θεση που θα παρει η αποκομενη λιμνη  κτ,λ κτλ, απο πεμπτη και  μετα με νηστεια και προσευχη

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρίτη ήταν... στα 12άρια το 2008 που χόντρυνε το πράγμα για εκείνο το Σάββατο...

Πάρτε και ένα uncontrol. 

gens-0-1-96.png

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτές τις πρωινές μαυροφίδες φοβάμαι, το icon και το ukmo. Αν αύριο ξεκινήσουμε καλά με αυτά τα .....αποβράσματα, τότε θα αρχίσω να πιστεύω στο θαύμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για εδώ τα ανσάμπλ συνεχίζουν να δίνουν καλό υετό από παρασκευή βράδυ μέχρι μεσημέρι σαββάτου. όπου καλός υετός μεταφράζεται σε 10ποντο κατά μέσο όρο,έχει πάλι κάποια ακραία καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ ειναι σχεδόν ίδια εχουν ελάχιστη διαφορά...Και ο μεσος ορος ελάχιστη διαφορά αμελητέα θα ελεγα

Για Βόρεια Ελλάδα πετσόκοψε

gens-31-2-102.png

gens-31-2-96.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε δεν το χωράει το μυαλό μου ρε ‘σείς… και αύριο θα χαθούν όλα….βγαλτο αυτό 24 ώρες πριν μια φορά ρε, μια φορά!!!!🤬

DABDCB7C-7B30-407F-A083-4203943E4B46.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Αυτές τις πρωινές μαυροφίδες φοβάμαι, το icon και το ukmo. Αν αύριο ξεκινήσουμε καλά με αυτά τα .....αποβράσματα, τότε θα αρχίσω να πιστεύω στο θαύμα!!!

Το αικον θαναση μετα τα τελευταια του  τρεξιματα νομιζω οτι δεν πρεπει να  το βαλουμε  στην ιδια εξισωση με του ουκμο

Εχει κανει βελτιωσεις

Θα  δουμε ομως και τα πρωινα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...