Jump to content
Κώστας.

Θέλω να αγοράσω κινητό

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Όχι δεν είχα φίλε. Είναι τιγκαρισμεμη μνήμη του αλλά αυτό. Έχει θερμανθεί πολλές φορές αλλά όταν έκλεισε δεν ήταν ιδιαίτερα θερμό. Εντωμεταξυ, είναι μέρες που δεν έχω υπολογιστή λάπτοπ τίποτα, άστα να πάνε!

4 χρόνια το έχω ακριβώς 

Τοτε πολυ πιθανων ειναι οτι λογω παλαιοτητας η μπαταρια αρχιζει και τα παιζει. Ψαξε για μπαταρια αν σε συμφερει η για αγορα καινουριου. Απ οτι ειδα στα παραπανω ποστ ειχες παρει πριν 2 χρονια ενα redmi note.Δεν ειναι αυτο  που εχει το προβλημα ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 28/11/2023 at 8:37 ΜΜ, teo_73 είπε:

Τοτε πολυ πιθανων ειναι οτι λογω παλαιοτητας η μπαταρια αρχιζει και τα παιζει. Ψαξε για μπαταρια αν σε συμφερει η για αγορα καινουριου. Απ οτι ειδα στα παραπανω ποστ ειχες παρει πριν 2 χρονια ενα redmi note.Δεν ειναι αυτο  που εχει το προβλημα ε?

Έλα θοδωρή, εν τέλη η μπαταρία ήταν το πρόβλημα. Κοίταξα προσεχτικά το κινητό και είδα ότι άρχισε να φουσκώνει, οπότε το έστειλα για αντικατάσταση μπαταρίας. Θα μου βγει στα 40 ευρώ χοντρικά.

Έβλεπα ότι η μπαταρία τον τελευταίο χρόνο έχει τα θεματάκια της, αλλά μόνο τις τελευταίες μέρες έγινε έτσι. Ελπίζω σήμερα ή αύριο να το έχω πίσω!

 

Επίσης σε ευχαριστώ που ήσουν τόσο γρήγορος σε ανταπόκριση σε θέμα που δύσκολα το βλέπεις!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...