Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, cptbill είπε:

 

Εδώ το πολυπόθητο

Ωραίος!! Τα φώτα του Βόλου φαίνονται όποτε δεν έχει κλείσει καλά ο καιρός ακόμη. Πιο μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gakhun είπε:

Πρέπει να ρίχνει πάρα πολύ...

image.thumb.png.a7b893d698ffd147c3896a0b0d49027e.png

αυτο που βλεπεις στο μεταξυ μπροστα υποτιθεται ειναι δρομος

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.84e4fc8555e3730a327d85085fdcfa68.png

https://www.kopaida.gr/?page_id=3591

Χιονίζει στον Ελικώνα (Ζερίκι) Βοιωτίας.

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ωραίος!! Τα φώτα του Βόλου φαίνονται όποτε δεν έχει κλείσει καλά ο καιρός ακόμη. Πιο μετά.

Ακριβώς. Φαντάσου ότι και προς Ανακασιά που κοιτάω έχω πληρη ορατότητα. Εντωμεταξυ η θερμοκρασία πρέπει να είναι πολύ υψηλή αφού ένα ζιαομι θερμομετρο που έχω μου αναφέρει 5.5 βαθμούς (?!) ενώ είναι ψιλό  αξιοπιστο. Άντε να έχει απόκλιση 1 βαθμό .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, cptbill είπε:

Ακριβώς. Φαντάσου ότι και προς Ανακασιά που κοιτάω έχω πληρη ορατότητα. Εντωμεταξυ η θερμοκρασία πρέπει να είναι πολύ υψηλή αφού ένα ζιαομι θερμομετρο που έχω μου αναφέρει 5.5 βαθμούς (?!) ενώ είναι ψιλό  αξιοπιστο. Άντε να έχει απόκλιση 1 βαθμό .

Παρακάτω θα έχει. Στο σταθμό του λιμανιού έχει 4.7 τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Παρακάτω θα έχει. Στο σταθμό του λιμανιού έχει 4.7 τώρα.

http://meteo.camera/volos/

προς το παρων ειναι λαιτ αυτο, αναμενουμε το μετωπο να μπουκαρει ξημερωμα, μπες στην παραπανω καμερα να βλεπεις, οταν δεις να μην φαινονται τα φωτα στο πηλιο παει να πει οτι ανεβηκε η υγρασια κ επεσε η ορατοτητα

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... Μοναδικης ομορφιας διδυμοι υδροστροβιλοι σημερα το πρωι στην θαλασσια περιοχη Ψαροπουλα της Ροδου στα Δωδεκανησα.
Οπως παντα εκει να το καταγραψει κ ο μοναδικος ελληνας κυνηγος καιρικων φαινομενων, που φωτογραφιες του εχουν κοσμησει το ημερολογιο του Παγκοσμιου Οργανισμου Μετεωρολογιας, μεταξυ αλλων φωτογραφων απο ολες τις χωρες του κοσμου, ο Ροδιτης Σταυρος Κεσεδακης!!!!!

Μπορεί να είναι εικόνα στέκεται και φύση

 
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ζαγορα που θεωρητικα ειναι ιδιο υψομετρο με πορταρια ασπρισε, για να καταλαβαινουμε τη διαφορα μεταξυ καποιων τοπικοτητων παρολο που η νοητη καθετη γραμμη που τους χωριζει είναι  1 χιλιομετρο

http://meteovolos.gr/zagora2/

Επεξεργάστηκε από Volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, LarissaSnow said:

Δυνάμωσε τώρα εδώ με πιο χοντρές νιφάδες. Αν σταθούμε τυχεροί το πρωϊ ίσως έχουμε ένα πασπαλισμα

οποτε μπορειτε βαλτε τιποτα γιατι εγω εδω δε βλεπω δεν εχει φωτα εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...